Pozitívny ovulačný test deň pred očakávaným menzesom

simsim321
9. mar 2015

Maminky raďte- snažíme sa o bábätko druhý mesiac, ovu mavam podľa testov cca 16-17 den (32DC). Problém je, že zajtra mám dostať MS a už vyše týždňa trochu špiním, celý ten čas sa cítim ako keby mala MS prísť každú chvíľu, bolí ma celé telo, kríže o únave ani nehovorím. Pred hodinou som si len tak zo srandy urobila ovu test (tehotenský nemám doma) a vyšiel mi pozitívny, čiarka ako hrom hned za pár sekúnd. Čítala som, že pozitívny ovu test robený ráno môže znamenať tehotenstvo.....čo vy na to? Na foto je vľavo kontorlna čiarka, je to hore nohami

sibalka21
10. mar 2015

@simsim321 tomu sa hovorí pozitívny ovu test 🙂 no bud máš ovu teraz alebo si tehu. Už len kúpiť tehu test a bude to isté. Toto sice je pozit. ale nemusí to nič znamenať. Sprav tehu test. Pokiaľ si tehotna budú koľajnicky. Veľa šťastia 🙂

eri28
10. mar 2015

@simsim321 ja som mala tiez pozitivny ovulacny test a bola som tehu, ale meskala mi niekolko dni ked som si robila.Ale je velka pravdepodobnost ze si tehu podla mna.Drzim palce.

rica1
10. mar 2015

@simsim321 ja som robila ovutest dva dni pred ocakavanou MS a bol pozitivny ako Tvoj a bola to ono..

zuzandelka
20. máj 2015

Ahojte, som 8 deň po menštruácii a dnes som už mala pozitívny ovulacny test. Moja posledná návsteva trvala len 4 dni. Myslite, že je šanca? 😕
Ďakujem

sibalka21
20. máj 2015

@zuzandelka šanca na čo?

zuzandelka
20. máj 2015

@sibalka21
Šanca na to, zeby sa nám podarilo otehotnieť.

sibalka21
20. máj 2015

@zuzandelka to by som skôr povedala ze máš ovulaciu

butterfly333
20. máj 2015

@zuzandelka ked mas pozit ovu 8 den po ms tak to máš prave ovu nemyslim že je to tehu.

dolynkag
16. okt 2018

@simsim321 ako to dopadlo?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre