Práve som si urobila test. Je pozitívny?
Ahoj žienky test prave urobeny co si onom myslíte
Mas slabe kramy plus druhy test tak tan nic neni.Podla mna nie si tehotna. A neviem podla mna ked zena menstruuje vtedy sa testy nerobia podla mna.Skus takych 5 dni po menstruacii test.Skusate o babo?
Viem ze nic nevidite ani ja na foto nevidím poriadne ale na živo vidno niečo 🤦♀️
Teraz ked MS konci budeme sa ďalej snažiť keďže prídu znova plodné dni ✊✊✊✊✊
Bud trpezliva,urob si dalsi test,kludne dva testy,no pockaj aspon tri a viac dni,netes sa hlavne predcasne.Daj potom vediet.🙂
@sandra151 dakujem za radu určite pôjdem k dr pretože mam uz po MS a občas slabu bolesť podbrušku na lavej strane 🤔
@sandra151 tvoja kamarátka si robila len jeden test? Ci viac mne tu baby píšu ze ten test Ktory vyšiel Pozitívny (do polí ciarka) ze je premoceny ale ako vidis na foto hore robila som si vten den ešte jeden a je tam niečo slabe aj ked ťažko vidno
Možno si bola a odišlo to takže na teste ti ukázalo zostatk hcg skús znova o 2 dní ak nebude nič je to jasné ak bude silnejší tak je to tam .ináč ja to vidím




Ak mas piaty den ms tal skor nie si tehu...okrem toho ciarka.nie je uplna.takze chybny test...pisu to aj v pribalovom letaku...
A ak si mtslis ze si napriek ms tehu tak vyskusaj o dva tri dni iny test