Prebehla mi už ovulácia?

27. jan 2021

Ahojte, s partnerom sa snažíme o bábätko, začala som si robiť teraz prvý cyklus ovulačné testy a som trošku zmätená. Dnes som 10 DC a môj ovulačný test o 13.30 (čas kedy testujem) vyzeral ako na prvej fotke, čiarka už vyzerala dosť silná, tak som si povedala že testnem ešte večer a už by mala byť silnejšia. No zostala som zaskočená, lebo čiarka bola slabšia (test na 2.fotke). Viete mi prosím poradiť ako to chápať? To znamená že už prebehla ovulácia ? Ešte doplním že cyklus nemám úplne pravidelný, cca 33-45 dní.
Ďakujem vám za rady 🙂

radussska1
22. feb 2021

@marinecka95 dakujem merám dúfam že ostane hore🙂

marinecka95
23. feb 2021

@radussska1 držím palce 👍

marinecka95
25. feb 2021

@radussska1 No ako? 🙂

radussska1
25. feb 2021

@marinecka95 ani mi nevrav:( teplota stale vysoka a vecer slabe krvacanie.Dneska silnejšie a teras akoby to končí.Nechapem :( a tak som.dufala:(

marinecka95
25. feb 2021

@radussska1 pokial to nie je ako bežná MS nič nie je stratené 💋 hlavu hore

radussska1
25. feb 2021

@marinecka95 sama neviem vyzera ako menzes no ale teras to skončilo.Som dostala o 6 dní skor takze všetko je možné.Len som.sklamana stoho všetkého uz.

marinecka95
25. feb 2021

@radussska1 kedy si mala presne ovulaciu? Aký dlhy mávaš cyklus? Koľko DPO si? 🙂

radussska1
25. feb 2021

@marinecka95 ovulaciiu som mala 14dc,cyklus mávam no kedy raz 26 raz 28 tak sa mi to strieda.Som 11 DPO

marinecka95
26. feb 2021

@radussska1 ak nemáš pravú ms a teplota sa drží vysoko nič nie je stratené 🙂

marinecka95
2. mar 2021

@radussska1 Ahoj 🙂 no ako pokračuješ?

radussska1
4. mar 2021

@marinecka95 ahoj idem od začiatku zase.Nevyslo to

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre