Prebiehajúci potrat

miskafilipkovab
26. aug 2020

Ahojte, minulý tyzden vo štvrtok som mala dostat menstruaciu. O babo sa snazime a po meskajucej ms som si v sobotu robila testy. Vysli pozitivne. V nedelu som mala ruzovkasty vytok.datumovo sedi na uhniezdovanie vajicka. Dovtedy mi stacila intivka. No poobede sa mi rozbehlo krvacanie. Najprv som mala slabulinke a neskor silnejsie az do dnesneho obedňajška. Nebolo to intenzivne krvacanie. Niekedy mi stacila intivka. A nebolo to ani hlienovite ani silne krvacanie. Test si robim kazde rano a palicka je stale rovnaka ale dnes rano mi prisla slabsia. Myslite ze ide o prebiehajuci potrat vzhladom na to krvacanie a slabsiu palicku? Ku doktorovi nemam sancu ist az v piatok,muz je odcestovany a nema kto byt s malym synom. A nie nemozem ho tam zobrat. Ďakujem za odpovede 😌 pekny zvysok dňa

limetka69
26. aug 2020

Mne gynekolog povedal, ze taketo oneskorene menstruacie su potraty. Ze keby sa zeny vzdy testovali, tak by len cumeli. Je to priroda a netreba si z toho rovit tazku hlavu. Nam sa mesiac po takomto potrate zadarilo. A to mi len povedal, ze mi moze zblbnut ciklus, ked tak, tak nech pridem po vyvolavacku. A tak som sla. A oznamil mi, ze som tehotna. Vobec som to netusila. 🙂

deti95060810
26. aug 2020

po menz. si sprav test...

jana65l
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskafilipkovab
autor
26. aug 2020

@limetka69 ano nechavam to na prirodu preto to ani nesilim ze uzaj het na pohotovost. Pri prvom som mala to isté na zaciatku a doktory mi vraveli tiez ze je to priroda ani velmi nevedia nieco take ovplyvniť. Len mi predpisali duphaston a aj to neskor..... Len som citala ze silne krvacanie je zle a spinenie je uhniezdovanie. A ja mam nieco medzi. Tak sa pytam prave takych ako ste vy co maju skusenosti. A viete mi podla vas povedat kolko cca budem teda takto krvacat?

miskafilipkovab
autor
26. aug 2020

@jana65l aha to som nevedela vsade citam ze sa to pocita od ovulacnych dni.. Uz som zmätená.. 😔 Ale aspon kusok nadeje ste mi dali. 😌

miskafilipkovab
autor
26. aug 2020

@miskafilipkovab a bolesti som mala v nedelu pol dna

jana65l
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskafilipkovab
autor
26. aug 2020

@jana65l ked som dnes poobede robila bola slabsia. Normalne sa aj bojim. A tak som tomu nechcela uverit ze by to mohlo vyjsť, a nakoniec ma tak zabolelo srdiecko. Naozaj nepochopi ten co to nezazije. A mne by ani vo sne nenaoadlo ze by sa to mohlo niekedy mne stať 😔 snad bide dobre. Urcite dam vediet. 😌

jana65l
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskafilipkovab
autor
26. aug 2020

@jana65l rozmyslala som, muz by aj chcel keby to teraz nevyslo ale neviem ci sa odvazim ci unesiem pripadne dalsie sklamanie.

jana65l
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskafilipkovab
autor
26. aug 2020

@jana65l ano presne tak. Asi to tak ma byt. A inac az teraz som si precitala co je to biochemicke tehotenstvo. Ja som myslela ze to je menstruacia aj cez tehotenstvo. 😄🤦‍♀️ Kazdopadne jedno osem mesacne mam v postielke aspon on ma rozptyluje a dava energiu 👶

miskafilipkovab
autor
26. aug 2020

@jana65l dakujem za povzbudive slova ❤️

martina1201
26. aug 2020

@miskafilipkovab možno to skreslil čas robenia. Najsilnejšia koncentrácia hvg je v rannom moči preto sa neodporúča robiť si počas dňa. Možno je tá slabšia palička spôsobená aj tým, ze si si test nerobila z ranného moču. Držím palce na silnejšiu paličku ráno.

jaskolka
27. aug 2020

Keď normálne už krvácas a ciarka slabne, šlo pavdepodobne biochemické tehotenstvo, zárodok sa neudržal.Deje sa to často, kedysi ženy netestovali už pred menzesom a jednoducho to brali ako oneskorenu menštruáciu.Aj keby tomu tak u teba bolo, netráp sa, až tak hrozne. Mne to bolo pri MA podané tak, že zdravý zárodok sa nemá prečo neudrzat a poškodený radšej nech odíde sám na začiatku. Otehotniet môžeš kľudne aj v ďalšom cykle a silný zdravyzárodok už sa bez problémov udrži.

miskafilipkovab
autor
27. aug 2020

@jana65l druha palicka je viditelna iba volnym okom. Je úplne slaba takze na tento krat to nevyšlo. Necham tomu cas a budeme sa snažiť opäť

jana65l
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskafilipkovab
autor
28. aug 2020

@jana65l dakujem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre