Prečo mám nečakane nízku BT už 16. Dc?

titi10
26. máj 2019

Ahojte dievcata, poradite mi prosim? BT si meriam uz piaty cyklus a tento mam nejake zvlastne nizke teploty. Som 16. den cyklu a stale mam 36,5. Takto mavam obvykle davno uz 36,9 - 37,0. Tento cyklus som do ovulacie prvykrat pila alchemilkovy caj. Myslite, ze to moze byt sposobene tym, alebo cim to je? Ovulacny test mi vysiel pozitovny vcera, dnes je uz kontrolna ciarka slabsia. Co je tiez zvlastne, lebo hlien (bielok) som mala 13. a 14. den a pozitivny ovu test vcera (15. den). Zamotala som sa v tych nizkych teplotach. Dakujem vam za nazory.

martinade
27. máj 2019

@titi10 možnože sa ti iba posunula ovu...ja mam vacsinou 12-15, ale uz som ju mala az na 18-19 deň. Inak je tu aktivna skupina meranie bazalnej teploty...

titi10
autor
27. máj 2019

@martinade ano dakujem, pridala som tam prispevok ale bohuzial mi nikto neodpovedal, tak som to skusila takto 🙂 Neviem sama, dneska zasa teplota len 36,6 a testovacia ciarka je stale celkom silna (aj ked uz nie je uplne rovnaka).

martinade
27. máj 2019

@titi10 tvoj prispevok som tam nevedela...niekedy bt stupa pomaly , inokedy rychlejsie...meraj dalej ajtak az po 3 dňoch vieš, ci ovu prebehla, ale ak uz ovu test nemas pozitivny, tak ovu dojde 24-36 hod of posledneho poziv. Ovu testu

titi10
autor
27. máj 2019

@martinade asi ano, dakujem pekne. Len som ostala prekvapena z takejto nahlej zmeny. Ale to sa asi obcas stava 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre