Prefuky vajcovodov. Ako sa to robí?

cucuska
26. mar 2007

Ahojte. Pozerala som si témy a nenašla som nič takéto konkrétne. Chcem sa Vás popýtať na prefuky. Som po dvoch potratoch a lekár ešte v nemocnici mo povedal, že tam hrozia zrasty a preto by bolo dobré urobyť prefuky vajicovodov. Ak mám prevdu povedať bojím sa a neviem či sa mám na to dať. Snažime sa už 6 mesiac otehotnieť i keď viem že to ne je veľa ale napadla ma ta možnosť isť na tie prefuky. chcem sa opýtať, čo to bolí? ako sa to vlastne robí? aké máte po tom skúsenosti? a či sa zrasty dajú diagnostikovať j sono vyšetrením. ĎAKUJEM bambule 🙂

monikamony
9. aug 2017

@slavomirarebecca Ahoj a kto vam pomohol potom s druhym - kam sa obratit? A cena? Dakujem vopred . Len do spravy.

petra26111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabriiellaa
13. nov 2021

@petronela1985 Prosím vás , mali ste prefuk vajcovodou klasicky alebo laparoskopický ?
Mne to robil môj gynekológ no bohužiaľ som to nezvládla , taká bolesť že som odpadla . A chcela som aby má uspal ale vraj sa to tak nedá 😣

petronela1985
13. nov 2021

@gabriiellaa ahojko, klasicky, pri plnom vedomí

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre