Pregnyl a pozitívny výsledok

julka0803
13. feb 2019

Ahojte baby po 7dnoch od pichnutia pregnylu som si urobila test a vyšiel mi pozitívny môže to byt tehotstve ?? Tie čiarky sú fakt silne posielam foto Dik sa odpoved ...

lucka12399
13. feb 2019

@julka0803 tak ak ti vysiel test pozitivne tak pravdepodobne si.

tinkatinus
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
darci17
13. feb 2019

@julka0803 koľko pregnylu? Ak 10000 tak pregnyl, ak 5000, malo pravdepodobne, no na tehu čiarky je to veľmi silne.

michaella94
13. feb 2019

Toto bude najskor pregnyl...ten sa v tele drzi aj 10dni nikeomu aj viac...a tieito ciarky su velmi silne na tehotenstvo...podla mna pregnyl....skus testovat obden aby si videla ako ti pregnyl odchadza z tela ciarka by mala slabnut a ked zacne silniet tak to bude tehotenstvo ....alebo najlepsie netestuj a skoc si len na krv ako ti dr kazal 😊 drzim palce

juliet86
13. feb 2019

pregnyl ostava v moci aj 10-12 dni...

julka0803
autor
7. mar 2019

@michaella94 pregnyl to nebol ;) čakáme drobcaaa ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

juliet86
7. mar 2019

@julka0803 vau gratulujem. na kolkykrat vam vyslo? ako sa citis v ktorom si? vyzera vcelku velky!

julka0803
autor
23. mar 2019

@juliet86 na prvý krát ako mi dala 🙂 .... no pomaly začíname 4🙂 cítim sa fajn ani neviem že som 😄 užívame v plnom dúšku 🙂

majuskano
1. jún 2019

Ahoj, ja som 6 deň od pichnutia a mam pozitívny test... Teraz poobede... Dufam a tak verím 🙏💖

julka0803
autor
6. jún 2019

@majuskano držím palčeky dúfam že Vám to vide 👼🥰🥰🥰

majuskano
6. jún 2019

@julka0803 ahoj, ďakujem, no nič.. Dnes som 10 DPO a test negatívny 😢

mims1520
25. júl 2019

ahojte.
Viem, že sa o Pregnyle pisalo uz vela, avsak nikde som nenasla davku 1500 jednotiek. Som po ET( stvrtok 18.7) a mala som si pichnut Pregnyl 1500, 20.7 a 22.7. Viete mi poradiť ako dlho sa zdrží v moči resp kedy by som mohla skusit test? V minulosti sa mi napr.Pred iui sa mi v tele zdrzal ovitrelle velmi malo. 5dni po iui som uz mala biely test. ale tuto davku skutocne neviem odhadnut.

dakujem 🙂

cilimata
20. feb 2020

@majuskano
@julka0803 Ahojte, a kto Vám predpísal pregnyl ? Už som o tom počula, my sa snažíme, ani ani ket-ka nevyšli.

majuskano
20. feb 2020

@cilimata dobrý deň... Gynekologicka mi to predpísala a následne pichla sestrička.. Nezabralo mi to....

kikulienkakikuska
3. apr 2020

@julka0803 ahoj prosim ta chcela by som sa ta opytat,ked ti pichli pregnyl tak ste sa snazilkovali v ten den a potom aj kazdy den od pichnutia pregnylu? Dakujem za odpoved,ideme to tiez teraz prvy krat vyskusat 😊

julka0803
autor
3. apr 2020

@kikulienkakikuska Ahoj ano doky mi povedala ze sa mame snažilkovat ale ja si myslím ze uz som bola pred pregnylom tehu... lebo keď som bola na kontrole tak mi povedala ze tam vidí malu cystu a ze mi pichne vyvolavacku a teda ze ak je to plod tak ho posilní ak nie cysta sa vyplaví.... ale nevyplavila sa a mame už 7 mesačnú slečnu 🙂 ale všetkým vám držím palce ❤❤ hlavne netreba nato tlačiť 🥰 kľud relax pohoda harmónia a veľa lásky vo vzťahu vám pomôže najviac 💓💓💓 daj vedieť ako si dopadla budem na teba myslieť ;)

angelika0000
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monkka
19. aug 2020

@angelika0000 ahoj prosim Ta mas este pregnyl?

karkulka111222
6. apr 2021

Ak mate niektorá pregnyl kupim

patricjia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre