Pregnyl - ako dlho v moči?

matrinka
2. dec 2007

Ahojte baby,
neviete ako dlho sa udrzi 5000 jednotiek Pregnylu v moci?

lauritka
2. dec 2007

matri podla mna takych 10 dni...

matrinka
autor
2. dec 2007

lauri dakujem 😉 ja som 8 den po Pregnyle, 6 den po IUI a druha ciarka mi tam vybehla hned. Ani neviem naco som testovala, ved je jasne, ze ak tam vylezie druha ciarka, tak je to Pregnyl...Musim vydrzat s testovanim min. do stvrtka, ale je to tazke 😕

lauritka
2. dec 2007

aha matrinka, takze po IUI ? 🙂 to je este skoro testovat, pockaj trosicku. ja som testovala 1 krat az na 11 den po ET. a mala som ju ledva viditelnu. 🙂 mozes kuknut v albume.ale aspon som uz vedela, ze to nemoze byt od pregnylu 😅

fedra
3. dec 2007

martinka ... skus testovat tak okolo 13 den po IUI.
V tej dobe by uz Pregnyl nemal sarapatit a druha ciarka by uz mala byt vidno, ak sa IUI podarilo 🙂
Budem drzat palceky.

fcielkafcielka
4. dec 2007

Ahoj fedra - ako sa mas? Davno som o tebe nepocula... Ides 5.12 na Hsg?

mandy55
5. dec 2007

ahojte, aj ja som uz nevydrzala a testla som, ale kedze to bolo skoro bola tam aj druha / 🙂, opakovane sa chystam testnut zajtra rano, tak som zvedava, martinka drzim palceky na dalsi test, btw kedy ides na krv?

lauritka
5. dec 2007

mandy a kolky den po pregnyle si ? 🙂

matrinka
autor
5. dec 2007

Ahoj mandy, ty mas // 😀 supeer, gratulovat este nebudem, az ked sa potvrdi z krvi 😉 ja idem na krv az v pondelok, dnes som 9DPO a testovat budem 11DPO. Ty ides kedy na krv?

mandy55
5. dec 2007

tiez pondelok, sice by som mala v piatok, ale Dr. povedala, ze radsej neskor

mandy55
5. dec 2007

mozeme sa tam stretnut 😉

matrinka
autor
5. dec 2007

Tak to sa tam stretneme, ja som nizsia blondina 😉 a ty?
ak sa nemylim, tak ty si 13 den po Pregnyle ze? ak ti pichli 5.000 jed. tak by to uz nemal byt Pregnyl...a druha ciarka ti vybehla hned? a aka je silna?

mandy55
5. dec 2007

od nedockavosti som testovala uz na 8DPO ☹ takze az zajtra uvidim na 999% a ciarka vybehla asi po pol hodke ☹

mandy55
5. dec 2007

a zabudla som ja som nizsia hnedovlaska so svetlym melirom, kedy tam zvyknes chodit?

matrinka
autor
5. dec 2007

mandy to mohol byt este Pregnyl, vraj sa 5000 jed. drzi v moci cca 10 dni...zajtra testni a podaj info 😉 niektorym babam vybehne druha ciarka az 14,15 DPO takze netreba zufat 😉 v pondelok budeme vediet na 100%..ale ako vydrzat do pondelka, ze? ja som tiez ten typ ze furt testujem, uz som minula majland na teh. testy...

mandy55
5. dec 2007

tiez som nedockava, ale docitala som sa o tom pregnyle, tak teraz sa presviedcam nech vydrzim do zajta, pre istotu som si kupila test az dnes 😀

matrinka
autor
5. dec 2007

ja chodim tak okolo 8:00 do Gynfivu...este tam pride kocka co sme boli spolu na IUI, tak som zvedava ktorej z nas to vyjde 😀 mohlo by vsetkym, to by bol darcek pod stromcek 😉

matrinka
autor
5. dec 2007

ja mam doma test pepino, co predavaju v DM drogeriach...a ten sa ma robit 3 dni pred MS cize najskor v sobotu...inak podla mojich skusenosti je najlepsi Mamatest - 2 pruzky v jednom baleni, ten mi nikdy neukazal ziaden tienik, ked som nebola tehotna...ty mas aky test?

lauritka
5. dec 2007

suhlasim, ze mamatest je najspolahlivejsi. ja som testovala prvykrat az 14 dni po pichnutom pregnyle. vysiel ledva viditelny tienik po limite ale bol tam 😀 mesiac predtym to bolo biele ako sneh a tehu som nebola.

mandy55
5. dec 2007

teraz som kupila "Best" su tam 2, skusim asi oba 🙂, tiez pridem okolo 8, lebo na 7 je tam strasne vela zien

matrinka
autor
5. dec 2007

Lauritka jediny problem je, ze Mamatest nemaju vsade 😒 musim si nabuduce kupit do zasoby 😀 takze si si nasla druhu ciarku na 12DPO?
mandy, Best mi ukazal falosnu druhu ciarku, sice len taky tienik, ale aj tak som si robila zbytocne nadeje...

lauritka
5. dec 2007

matrinka pozri do albumu ake boli testy slabe, ja to mam oznacene po ET. k tomu pripocitaj dva dni a bude to DPO. DPO je od odberu. ET od transferu.

matrinka
autor
5. dec 2007

pozrela som, aj ja chcem take 😉 to fakt nema vyznam testovat skor ako 12-13 DPO...ale to my vsetky vieme, a testujeme aj tak omnoho skor 😀

mandy55
5. dec 2007

presne tak, mne vychadza na zajtra 12DPO 😀 , ale asi si pojdem kupit aj iny test

lauritka
5. dec 2007

matrinka ja viem..ale prave preto som vydrzala, kvoli tomu pregnylu 😅

matrinka
autor
5. dec 2007

mandy, a ako sa citis? mna vobec nebolia prsia pri Utrogestane...ked som bola bez stimulacie, tak ma vzdy bolievali v druhej faze cyklu...takze necitim vobec nic, akurat ma sem tam boli v podbrusku ako pred MS...
a ty lauritka, mala si nejake priznaky ?

lauritka
5. dec 2007

mna prisa boleli dost, ale to asi este z pregnylu...potom to preslo. a mala som sem tam take tlaky v podbrusku.ale inac tehu som sa necitila a ani teraz sa necitim 🙂 akurat sa mi vratila ta citlivost prs na dotyk, ale brusko uz necitim.

mandy55
5. dec 2007

martinka, prsia ma vobec nebolia, inokedy pred MS, ani dotknut, ale mam obcas bolesti v podbrusku a rano, resp. nadranom mi byva zle 🙂 bolo by super, keby tie priznaky boli tie spravne 😵

matrinka
autor
5. dec 2007

mandy, zajtra testni a hned podaj spravu 😉 ja urcite tiez testnem, sa poznam 🙄 aj ked budem len 10DPO, aspon budem vediet ci je tam este Pregnyl...

shaarka
22. jún 2009

ahojte,
dostala som pregnyl 10 tis. jednotiek a 3 dni po injekcii som mala na teste uz len slabulililinku ciarku - ducha...

giovannajana
27. júl 2009

minulý utorok som dostala Pregnyl. Chcem sa poradiť, aké a ako dlho ste mali po ňom pocity? Mne je dnes zvláštne mdlo...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre