• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pregnyl - ako dlho v moči?

23. októbra 2016 
Ahojte baby,
neviete ako dlho sa udrzi 5000 jednotiek Pregnylu v moci?
2. dec 2007 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matri podla mna takych 10 dni...
2. dec 2007 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lauri dakujem :wink: ja som 8 den po Pregnyle, 6 den po IUI a druha ciarka mi tam vybehla hned. Ani neviem naco som testovala, ved je jasne, ze ak tam vylezie druha ciarka, tak je to Pregnyl...Musim vydrzat s testovanim min. do stvrtka, ale je to tazke :confused:
2. dec 2007 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha matrinka, takze po IUI ? :slight_smile: to je este skoro testovat, pockaj trosicku. ja som testovala 1 krat az na 11 den po ET. a mala som ju ledva viditelnu. :slight_smile: mozes kuknut v albume.ale aspon som uz vedela, ze to nemoze byt od pregnylu :sweat_smile:
2. dec 2007 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka ... skus testovat tak okolo 13 den po IUI.
V tej dobe by uz Pregnyl nemal sarapatit a druha ciarka by uz mala byt vidno, ak sa IUI podarilo :slight_smile:
Budem drzat palceky.
3. dec 2007 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj fedra - ako sa mas? Davno som o tebe nepocula... Ides 5.12 na Hsg?
4. dec 2007 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj ja som uz nevydrzala a testla som, ale kedze to bolo skoro bola tam aj druha / :slight_smile:, opakovane sa chystam testnut zajtra rano, tak som zvedava, martinka drzim palceky na dalsi test, btw kedy ides na krv?
5. dec 2007 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mandy a kolky den po pregnyle si ? :slight_smile:
5. dec 2007 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj mandy, ty mas // :grinning: supeer, gratulovat este nebudem, az ked sa potvrdi z krvi :wink: ja idem na krv az v pondelok, dnes som 9DPO a testovat budem 11DPO. Ty ides kedy na krv?
5. dec 2007 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez pondelok, sice by som mala v piatok, ale Dr. povedala, ze radsej neskor
5. dec 2007 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozeme sa tam stretnut :wink:
5. dec 2007 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak to sa tam stretneme, ja som nizsia blondina :wink: a ty?
ak sa nemylim, tak ty si 13 den po Pregnyle ze? ak ti pichli 5.000 jed. tak by to uz nemal byt Pregnyl...a druha ciarka ti vybehla hned? a aka je silna?
5. dec 2007 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od nedockavosti som testovala uz na 8DPO :frowning2: takze az zajtra uvidim na 999% a ciarka vybehla asi po pol hodke :frowning2:
5. dec 2007 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zabudla som ja som nizsia hnedovlaska so svetlym melirom, kedy tam zvyknes chodit?
5. dec 2007 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mandy to mohol byt este Pregnyl, vraj sa 5000 jed. drzi v moci cca 10 dni...zajtra testni a podaj info :wink: niektorym babam vybehne druha ciarka az 14,15 DPO takze netreba zufat :wink: v pondelok budeme vediet na 100%..ale ako vydrzat do pondelka, ze? ja som tiez ten typ ze furt testujem, uz som minula majland na teh. testy...
5. dec 2007 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tiez som nedockava, ale docitala som sa o tom pregnyle, tak teraz sa presviedcam nech vydrzim do zajta, pre istotu som si kupila test az dnes :grinning:
5. dec 2007 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja chodim tak okolo 8:00 do Gynfivu...este tam pride kocka co sme boli spolu na IUI, tak som zvedava ktorej z nas to vyjde :grinning: mohlo by vsetkym, to by bol darcek pod stromcek :wink:
5. dec 2007 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja mam doma test pepino, co predavaju v DM drogeriach...a ten sa ma robit 3 dni pred MS cize najskor v sobotu...inak podla mojich skusenosti je najlepsi Mamatest - 2 pruzky v jednom baleni, ten mi nikdy neukazal ziaden tienik, ked som nebola tehotna...ty mas aky test?
5. dec 2007 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suhlasim, ze mamatest je najspolahlivejsi. ja som testovala prvykrat az 14 dni po pichnutom pregnyle. vysiel ledva viditelny tienik po limite ale bol tam :grinning: mesiac predtym to bolo biele ako sneh a tehu som nebola.
5. dec 2007 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som kupila "Best" su tam 2, skusim asi oba :slight_smile:, tiez pridem okolo 8, lebo na 7 je tam strasne vela zien
5. dec 2007 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lauritka jediny problem je, ze Mamatest nemaju vsade :unamused: musim si nabuduce kupit do zasoby :grinning: takze si si nasla druhu ciarku na 12DPO?
mandy, Best mi ukazal falosnu druhu ciarku, sice len taky tienik, ale aj tak som si robila zbytocne nadeje...
5. dec 2007 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matrinka pozri do albumu ake boli testy slabe, ja to mam oznacene po ET. k tomu pripocitaj dva dni a bude to DPO. DPO je od odberu. ET od transferu.
5. dec 2007 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pozrela som, aj ja chcem take :wink: to fakt nema vyznam testovat skor ako 12-13 DPO...ale to my vsetky vieme, a testujeme aj tak omnoho skor :grinning:
5. dec 2007 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak, mne vychadza na zajtra 12DPO :grinning: , ale asi si pojdem kupit aj iny test
5. dec 2007 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matrinka ja viem..ale prave preto som vydrzala, kvoli tomu pregnylu :sweat_smile:
5. dec 2007 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mandy, a ako sa citis? mna vobec nebolia prsia pri Utrogestane...ked som bola bez stimulacie, tak ma vzdy bolievali v druhej faze cyklu...takze necitim vobec nic, akurat ma sem tam boli v podbrusku ako pred MS...
a ty lauritka, mala si nejake priznaky ?
5. dec 2007 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna prisa boleli dost, ale to asi este z pregnylu...potom to preslo. a mala som sem tam take tlaky v podbrusku.ale inac tehu som sa necitila a ani teraz sa necitim :slight_smile: akurat sa mi vratila ta citlivost prs na dotyk, ale brusko uz necitim.
5. dec 2007 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka, prsia ma vobec nebolia, inokedy pred MS, ani dotknut, ale mam obcas bolesti v podbrusku a rano, resp. nadranom mi byva zle :slight_smile: bolo by super, keby tie priznaky boli tie spravne :dizzy_face:
5. dec 2007 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mandy, zajtra testni a hned podaj spravu :wink: ja urcite tiez testnem, sa poznam :rolling_eyes: aj ked budem len 10DPO, aspon budem vediet ci je tam este Pregnyl...
5. dec 2007 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
dostala som pregnyl 10 tis. jednotiek a 3 dni po injekcii som mala na teste uz len slabulililinku ciarku - ducha...
22. jún 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minulý utorok som dostala Pregnyl. Chcem sa poradiť, aké a ako dlho ste mali po ňom pocity? Mne je dnes zvláštne mdlo...
27. júl 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
1 2 3 ... 5
Tvoj príspevok