Prerušovaný styk

27. dec 2022

Je tu niekto kto dlhodobo praktizoval prerušovaný styk počas celého cyklu, plus v období ovulácie kondóm, povedzme tak 7-10 dni kondóm, a mimo ovulácie prerušovaný styk. Myslíte, že to bude fungovať a šanca na otehotnenie je minimálna?

galioska
27. dec 2022

som vydata 21 rokov nebrala som antikoncepciu ani sme nepozivali ine ochrany, deti naplanovane funguje to ale aj nemusi tak ako nemusi fungovat antikoncepcia ktora nieje tiez 100 percentna a ma milion vedlajsich ucinkov🙂

mimka1402
27. dec 2022

Toto praktizuj len v tom prípade, že ak by si otehotnela, nebude to pre teba problém. K tomuto by som mala aj pharmatex do istoty.

gubcikova
27. dec 2022

Tak my fungujeme od začiatku na prerusovanom,ale tak zase ja viem že keby sa stala nehoda čo sa aj jedna stala (dnes skoro 11rocna 😁) nevytiahol ,že sa vieme zariadiť.Aj počas ovulácie ideme prerusovanú.

majlo1234
27. dec 2022

My sme pocas ovulacie nesexovali a mimo prerusovany styk, doteraz to fungovalo

adka176
27. dec 2022

My tak fungujeme viac ako 12 rokov ...bez nehody....

marseillefan
27. dec 2022

My na prerušovanom styku fungujeme úspešne už 8 rokov... pritom keď sme v minulosti plánovali otehotnieť, tak sa nám to podarilo vždy v prvom cykle. Sex máme často, kondóm nepoužívame, dni si nepočítame a ani nevieme, kedy má manželka ovuláciu. Jediná forma ochrany je, že sa urobím mimo, prípadne do inej "dierky". Na druhej strane švagor so švagrinou takto otehotneli, takže sme si vedomí rizika... Otehotnieť síce nechceme, ale ak sa nám pošťastí bábätko, tak ho prijmeme určite s láskou a radosťou.
Dodržiavam 3 pravidlá:
- poznať svoje telo a vedieť kedy vytiahnuť (nesnažiť sa čakať na poslednú milisekundu)
- pravidelná masturbácia (aby nevychádzali kvapôčky lásky)
- nesexovať týmto spôsobom opitý

diewcatqoo
27. dec 2022

Fungujeme takto viac nez 10 rokov pocas celeho cyklu, aj cez ovulaciu. Otehotnela som vtedy, ked sme to planovali. Sme si vedomi, ze to nemusi fungovat na 100% a ak by sa aj stala nehoda, boli by sme s tym ok.

deti95060810
27. dec 2022

my tiež tak ideme ... len za 4 roky 3 deti...🙂

jazula
27. dec 2022

My sme fungovali na prerušovanom skoro 4 roky, ovuláciu som nikdy nesledovala ani špeciálne neriešila. Otehotnela som plánovane skoro na prvý šup (ale ak by sa bolo pritrafilo aj skôr, vôbec by mi to nevadilo). Keď skončím s dojčením, rozmýšľam nad antikoncepciou, ak sa mi neupraví cyklus, pri aktuálnej “pravidelnosti” si neviem dovču naplánovať 🤣.

lenkapk2
6. jan 2023

Fungujeme tak 14rokov.2deti 7r a 5r obidve plánované.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre