Preventívny spermiogram

18. máj 2021

Ahojte. Ak chce muž ísť na spermiogram len tak zo zvedavosti alebo preventívneho vyšetrenia že či je všetko poriadku ako postupovať? Bez toho aby sa s partnerkou snažili o babo. Ďakujem za normálne odpovede.

rk123
18. máj 2021

v hociakom centre asistovanej reprodukcie sa objedna na spermiogram

autor
18. máj 2021

@rk123 a nebudú sa tam pýtať či sa snaží o dieťa a že sa môže až po roku neúspešného skúšania?

mondolina
18. máj 2021

nie, na spermiogram môže ísť hocikto kedy chce ✌️

petamich
18. máj 2021

v CAR si za spermiogram zaplati orientacne 40E nebudu sa ho pytat nic 🙂 pride, odovzda vzorku, vysledky poslu mailom (alebo inak zalezi od konkretneho) - az keby neskor chcel ist par na konzultaciu co dalej, lebo sa nedari atd. vtedy riesia anamnezu a dalsie testy a odbery

milka1988
18. máj 2021

@petamich Helios 17€ 🙂 to dajako draho 40€ 😅

martina1201
18. máj 2021

Môj muž išiel k urologovi a tam to riešil....

anne_mary2
18. máj 2021

ak mate CAR po ruke, je to najjedoduchsie.. nikoho nezaujima preco je tam.. napr helios ma 1 spermiogram zadarmo. A inak to je oko 20 eur..
Ak nemate CAR po ruke- tak aj cez urologa

petamich
19. máj 2021

@milka1988 moze byt, ze Bratislava? my sme boli v GynFiv v BA, prvi boli komu sme volali, nejako som nerobila prieskum trhu 😂 tak teda autorka 20E 😃

mondolina
19. máj 2021

gyn fiv je aj v Nitre, tiež 20€
cena môže byť odlišná aj kvôli tomu čo sa všetko vyšetruje...my sme platili už aj 100€ ( fragmentácia spermií).

milka1988
19. máj 2021

@petamich preboha tak to je dost potom 40€ :-O som rada ze nas do 20€ vyslo (fragmentaciu sme nedavali robit)

frida1990
20. máj 2021

U urológa zadarmo, a nemusí nič vysvetľovať. Aj moj muž tak bol ešte pred rokmi, keď sme dieťa neriešili, chcel iba vedieť ako na tom je lebo som doňho rýpala že fajčenie mu určite ničí spermie, tak chcel vedieť 😆 nič neplatil a nikto sa ho nič nepýtal, spravili, výsledok nepotešil, aspoň prestal fajčiť, nasadili sme vitamíny preventívne, po rokoch sa spg opäť dostal do normálu našťastie.

erccu
26. apr 2022

Chcem sa vás opýtat partner bol na halosperm, po pol hodine mu povedali že sa halosperm nedá urobiť, a keď sa pýtal ďalej tak mu povedali že všetko mu vysvetlí doktorka ale tam ideme az o dva týždne, mal niekto takýto istý problém ?? Čím to bolo spôsobené?? Som z toho celá nervózna 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre