Priateľ je bez ejakulácie

opicalenka
15. sep 2020

Ahojte dievcata, s priatelom sa snažíme o babatko, ale problém je, ze pri vyvrcholeni priatel neejakuluje. Nevieme vsak preco. Bol na vysetreni tento mesiac u urologa, ale ten mu urobil iba vyšetrenie mocu ale ultrazvuk vobec. Povedal, ze to je vraj normalne ale nam sa to nezda. Co to moze byt? Co robit dalej? Deje sa to stale, uzcsme obaja zufali.. Dakujeme za rady.

lenusmm86
15. sep 2020

Mozni blba otazka ale kebyze sa robi rucne sam, tak sa vie dokoncit?

opicalenka
autor
15. sep 2020

@lenusmm86 on mipovedal ze ano ale skúšal to aj pri mne ale nedarilo sa

lenusmm86
15. sep 2020

@opicalenka no tak nieje v strese? Skus nech sa on robi a ty mu pomahaj.... Hlavne klud netlac na neho... Ono to pojde...

opicalenka
autor
15. sep 2020

@lenusmm86 nepomaha nic, sme uplne uvolneni, mame sex pravidelnecale nic nepomaha

opicalenka
autor
15. sep 2020

@lenusmm86 normalne ma orgazmus bez vystreku

20erika07
15. sep 2020

@opicalenka skuste sa nesnazit o babatko, iba sa milujte ako predtym ked bolo vsetko ok 🙂
Napadlo ma jedine, ze ma z toho stres aj ked si to mozno on nemysli, ale take milovanie s povedomym myslenim ze chcem splodit dieta atd, no psychika vela robi a u neho sa to moze práve takto prejaviť.
No ale nie som dr takze len polemizujem

mareri
15. sep 2020

može to byt aj stresom z toho, že velmi chcete babatko a nedari sa. Neskušali ste niečo na uvolnenie, nejaku čokoladu, afrodiziaka, pohar vinka?

opicalenka
autor
15. sep 2020

@mareri ahoj.. Neviem kde je chyba.. Uz. Sme skúšali vinko, vecer pri filme, vylet v Tatrach.. Dopomaham mu rucne aj oralne pritom si to dost uziva.. On chut na sex ma pravidelne my si sex vobec neoodopierame tak uz neviem a urolog mu len zobral moc a popozeral ho. Ulztrazvuk mu neurobil a povedal ze mame prist o rok co je podla mna blbost lebo on ani len nevystriekne alecritom citi ze sa urobil..

vanilkavan
15. sep 2020

retrográdna ejakulácia- čiže ejakulácia do močového mechúra??? pozri google . treba riešiť možno iného urológa

leushkka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
opicalenka
autor
15. sep 2020

@vanilkavan no najskor ineho lekara musime skusit...

lenuliatko84
15. sep 2020

@opicalenka chlapsky orgazmus nez vystreku neexistuje preboha

kiwi3
15. sep 2020

@opicalenka trochu nechapem, ci to tak bolo vzdy alebo len odkedy sa "snazite". lebo takto sa to za snazenie velmi neda pokladat

cookie29
16. sep 2020

@lenuliatko84 nikdy si nepočula a suchom orgazme? Orgazmus a ejakulacia sú dva nezávislé javy. A suchý orgazmus existuje síce u malého percenta mužov ale existuje.

thoughtfulweirdo
16. sep 2020

@lenuliatko84 Vies, kolko veci existuje, o ktorych Ty nic nevies? Preboha 😂 samozrejme, ze orgazmus a ejakulacia su dve odlisne veci a napriklad tantricky sex je zamerany na dosiahnutie toho.

adrian35
19. sep 2020

Môže byť aj tím.ze sa sám robí ja keď sa sám robím.ze mi priateľka nekedy nedá sex tiež ale zas ja vrcholim stále

adrian35
19. sep 2020

@opicalenka možno to.je tím že sa sám robí ja sa dokážem 3 raze spraviť a stále mi viteka sperma

adrian35
19. sep 2020

@lenusmm86 ručne sa určite spraví ja téz tak to mam.a strikam stále keď sa robím.a keď ma aj priateľka robi

michaelka_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre