Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Priateľ má iné Rh ako ja. Je to problém?

lenula57
1. mar 2015

Ahojte, prosim vas nie je to problem ked ma priatel B Rh negativ a ja mam B Rh pozitiv neni to problem mat spolu babo?..

vroni
1. mar 2015

nie, problem je negativna zena, pozitivny chlap, nei naopak

stanislavao
1. mar 2015

@lenula57 neni to problem. pokial je to naopak, tak sa len castejsie sleduju protilatky. ale problem som ziadny nemala ani v jednom tehu.

radopp
1. mar 2015

@lenula57 Vyskúšaj a uvidíš. Ak je neplodný, nájdi si iného.

lenula57
autor
1. mar 2015

@radopp co to nie ☹..a neni to lahke a ja ho milujem..

radopp
1. mar 2015

@lenula57 len žartujem, prečo to nevyskúšaš a pýtaš sa na fóre?

marcah
1. mar 2015

@radopp rh faktor nesposobuje problem pri otehotneni a myslim ze ani zakladatelka sa nepytala ci je problem otehotniet

@lenula57 ako ti uz viacere napisali, ak je zena pozitivna tak problem nie je ziaden

lenula57
autor
1. mar 2015

@radopp skusali sme ☹..
@marcah prosim vas a mala som cytologicky nalez moze byt aj to problem? ☹

radopp
1. mar 2015

@lenula57 Aha. Tak sa nevzdávajte v hľadaní dôvodu. V Rh to nie je, ale môže to byť kopa iných dôvodov, napríklad užívanie antibiotík alebo iných škodlivín ktoré zabijú bábatko. Na doktorov sa príliš nespoliehajte, neviem o žiadnom ktorý by hľadal dôvody na neplodnosť, okrem doktora Hausa. 😉

lenula57
autor
1. mar 2015

@radopp ved uvidime..

radopp
1. mar 2015

@lenula57 Skúste na to ísť systematicky, niečo si o tom naštudovať. Na druhej strane si môžete užiť bez dôsledkov, keď prídu deti, tak vám už veľa súkromia neostane. Nebojte sa, deti budú, až ich už budete mať dosť. 🙂

lenula57
autor
1. mar 2015

@radopp ja uz mam syna..ale ja nechcem aby bol jedinacik..

radopp
1. mar 2015

@lenula57 no tak to už nie je také beznádejné

lenula57
autor
1. mar 2015

@radopp ale nie s nim takym jednim co som s nim chodila tri roky a poslal ma do riti lebo som nesla na potrat a chcel si uzivat..

radopp
1. mar 2015

@lenula57 ok, tak nech začne hľadať chybu tvoj terajší partner aj u seba

lenivica
11. okt 2015

Ahojte, chcela by som sa opýtať ohľadom kompatibility krvných skupín. Chcela by som otehotnieť. Ale ja mam krvnú skupinu A1 Rh negatív a môj priateľ ma AB pozitív. Je mozne, ze sa naše krvné skupiny nezhodnú a ja na koniec aj tak nebudem vediet otehotnieť?
Dakujem pekne za akúkoľvek radu.

stankai
11. okt 2015

Ahoj určite krvna skupina nerobi ziaden problem v otehotni je to iba o vajicku a spermii🙂 ta negativita u teba znamená ze ti pichnu malinke injekcie kvôli protilatkam nie je to nic vážne urcite sa otehotnenia nemusis bat

adusska1209
11. okt 2015

@lenivica mam taku istu kr.skupinu ako ty a manzel taku ako tvoj priatel a mame zdraveho krasneho syna.len ta budu viac sledovat a dostanes protilatky.

ada1313
11. okt 2015

mam A negat., otec dietata O pozitv, zdrave dieta O pozit. a tehotenstvo fantasticke, jedinykrat mi nebolo zle.

sense
11. okt 2015

Ja mam krvnu skupinu b+ a chlap a+...problem otehotniet nebol ale mala som protilatky...bola som castejsie sledovana porod bol nakoniec vyvolany 3tyzdne pred terminom nakolko dcerka uz nebola vyzivovana...a dcerka ma a+

tslobik
11. okt 2015

V dnešnej dobe už inkompatibilita v Rh systéme problém nie je. Ženy sú proste viac sledované a prípadný problém vedia riešiť.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli