Priskorá ovulácia a nízka sliznica maternice

mokilko
13. jan 2012

prisahala by som, ze mne ovulacia prebehla na 8DC. cize dnes. vcera som bola u lekara, ktory skonstatoval, ze mam nizku sliznicu maternice.... je mozne, aby sa nam podarilo splodit dietatko aj za takychto okolnosti? mate niektora skusenosti?

st2
13. jan 2012

a vyjadril sa doki aj k ovulke nejako?? a mozne to je ze bola ovu aj tak skoro aj take byva

alyce
13. jan 2012

@mokilko jasne, to je uplne normalne... Ja som tiez neverila, ale vzdy sme splodili dieta hned ako skoncila MS... Doktorka nechcela verit, ale ja som to otestovala ovu testami a aj teraz mam babo na sone vacsie, ako to vychadza podla kalkulacky, lebo sme ho spravili skor 🙂

mokilko
autor
13. jan 2012

no k ovu sa nevyjadril vobec, povedal presne, ze na to, kedy som mala ms, je sliznica nizsia ako ma byt. nepovedal ani presne kolko...... ako som pisala, som si na 100% ista, ze OVU prebehlo... aj bez testov a BT.... minuly mesiac som prekonala tazku infekciu zubov, mala som aj ms kratku a slabu, prave preto som k nemu sla. snazime sa o babinko, vcera sme mali prave sex, tak dufam, ze hrubka sliznice nebude tou jedinou prekazkou

st2
13. jan 2012

@mokilko tak teraz len dufat ze to vyslo, a nemyslim si ze by to malo byt prekazkou, lebo kym sa oplodnene vajicko dogula do maternice co moze byt v rozmedzi 5-9dni tak sliznica este kludne moze stihnut dorast 😉

mokilko
autor
13. jan 2012

@st2 papam aj femibion 800, co dufam pomaha, doteraz som mala cyklus pravidelny, s normalnou ms, tak naozaj dufam, ze to bolo len tymi 40-horuckami minuly mesiac...... taka slaba ms bola len tento mesiac, odkedy som vysadila v septembri HAK..... dcerka si pyta braceka, tak robime co mozme 😉

mokilko
autor
13. jan 2012

este ma napadlo, ze ci mate niektora skusenost s alchemilkou zltozelenou, vraj sa pije pocas od 1DC az do OVU, aby sliznica dostatocne narastla... spravne som pocula?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre