Problém s otehotnením a šanca na bábo

pauli_paulinka
26. mar 2022

Dobrý deň mám 32 rokov a priateľom sa snažíme o bábätko už 6 rokov a nedarí sa nám . Posledný menzes som mala 6.2. Trval len 3 dní
Ovulaciu som mala 20.2 a nechránený sex 19.2 .

24.3 som mala len jemné špinenie ktoré trvalo len pár hodín . Mám pocit napnutých pŕs a sú citlivé.
Nafúknuté brucho a som dosť často unavená .
Má niekto podobné skúsenosti ? Ďakujem za každú odpoveď Andrea .

pribinak
26. mar 2022

@pauli_paulinka ak sa Vám 6 rokov nedarí, neuvažujete nad CÁR?

pauli_paulinka
autor
26. mar 2022

@pribinak uvažovala som nad tým ale chceli by sme bábo skôr klasickou cestou .

pribinak
26. mar 2022

@pauli_paulinka ok, ale niekedy treba prírode trosku pomôcť, ale držím palce

pauli_paulinka
autor
26. mar 2022

@pribinak
Ďakujem skrsla vo mne malá nádej že by sa to mohlo podariť . Len neviem či mal niekto podobné "priznaky " , skúsenosti

nafka0483
26. mar 2022

@pauli_paulinka A nemas urobene ziadne vysetrenia? CAR neznamena automaticky umele oplodnenie.
Problem moze byt uplne banalny a po jeho vylieceni bude babo prirodzenou cestou. Najprv treba zistit kde je problem, 6 rokov je dlha doba.

lavinis
26. mar 2022

@pauli_paulinka 6 rokov sa vam nedari, mas 32, uz ste mali davno byt v CAR.

miky25117
26. mar 2022

@pauli_paulinka a čo tak urobit test?

nafka0483
26. mar 2022

@pauli_paulinka No moment a ty si pred 8 dnami mala pozitivny test a bola 4tt+5??V inych temach zas riesis RP a pandemicky RP akoby si dieta mala, ale 6 rokov sa snazite? Nieco tu veru nepasuje.
https://www.modrykonik.sk

nafka0483
26. mar 2022
veronikaszabova
26. mar 2022

@nafka0483 zaujimave 🙂

pauli_paulinka
autor
26. mar 2022

@nafka0483 ja som tehotná ale ak ste si všimla v tom prispevku je napísané Andrea ( moja švagrina ) nemá založený vlastný účet tak sa napísal príspevok cezomna

cyberk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pauli_paulinka
autor
26. mar 2022

@nafka0483 treba si skôr s porozumením prečítať a nie hneď kritizovať za to že človek potrebuje poradiť

andrea_86
26. mar 2022

@pauli_paulinka No tak tvoja švagriná mala už dávno po max 2 rokoch snaženia sa ísť na CAR alebo to mala povedať svojej gynekologičke, že sa snažia a stále nič. Poslala by na špeci vyšetrenia.

nafka0483
26. mar 2022

@pauli_paulinka A co ze je tam Andrea? Ako mame vediet ako sa ty volas? V inych temach si sa nepredstavila, komentaroch sa tiez nepodpisujes ako Andrea, tak ako mame vediet ze za jednym nickom sa skryvate viacere?

Andrea po 6 rokoch potrebuje plno odbornych vysetreni a jej partner tiez. Uz nieco absolvovali?

jazula
26. mar 2022

@pauli_paulinka Tak dá sa to aj zrozumiteľne napísať do príspevku, že “píšem za švagrinú”, ten podpis nemusí nič hovoriť, často má človek úplne iný nick ako reálne meno 🤷🏼‍♀️.
A nerobila si švagriná test? Veď ak mala posledný menzes 6.2., už by jej to dávno ukázalo…k doktorke by som ale šla v každom prípade.

janetinka27
26. mar 2022

@pauli_paulinka ahoj, my tiez nechceme car a da sa to riesit aj prirodzene. len treba trpezliveho gynekologa. treba zistit, preco mas kratku ms, niektore zeny ju proste maju kratku, ale mozes mat aj nizku sliznicu. ms si tiez uz dlhsie nemala, treba odsledovat cyklus, zistit, ci mas ovulaciu, ci mas dost progrsteronu. neboj, nechaj si spravit par vysetreni, sono a najma podrobny hormonalny profil. mozno staci podporit niektoru cast cyklu a bude vsetko ok.
ak by si nevedela najst dobreho gyn, v ziline je dr wallenfels, v poprade dr polomska, ja chodim k nej. venuju sa naprotechnology. (znie to komplikovane, ale v podstate je to kazdodenne dosledne sledovanie a podpora prirodzeneho cyklu). ale mozno ti stacia aj obycajnejsie vysetrenia.

karhu
26. mar 2022

ak sa vam viac ako 6r nedari a neboli ste u lekara nech urobi aspon spermiogram, tak skoda radit🙈
skusajte dalej klasickou cestou, hoci i dalsich 20r🙈

deti95060810
26. mar 2022

spravila si test? Ten by už niečo aj napovedal či?

sabca_m3
26. mar 2022

@deti95060810 nemyslim nakolko zmazala ucet🤣 nahoda ? Nemyslím

ninah1486
19. jún 2023

aj u nas bol problem s otehotnenim, ked to dlho neslo zacali sme to riesit s klinikou repromeda, vdaka nim mame doma skoro dvojrocneho chlapca

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre