Prosím o radu. Mesiac po kyretáži a iná menštruácia. je to možné tehotenstvo?

sejmiinka
11. aug 2019

Ahojte žienky, ja sa chcem opýtať , potratila som v 8 tt. Potom som bola na kyretáži ..po mesiaci som normálne dostala menštruáciu ktorá trvala o pár dní dlhšie, je možné že ďalšia menštruácia sa mi posunie a príde neskôr? Tým že ta pred tým trvala o pár dní dlhšie než zvykne? Myslíte si že môžem byť tehotná? Badam na sebe že mám iné prsia, nebolia ma, a ani sa necítim na to že by som zajtra mala dostať menštruáciu, mám jeden deň do ms..síce prsia mám také citlivejšie ako keby mi vadilo že ich mam.. výtok mám bez zápachu zvyknem mat pred ms zapachajuci, a teraz nemám mám ho len taký hustejší kus .ale bieli.. 🙂 ďakujem za každú odpoveď ..

kataka10
11. aug 2019

@sejmiinka Menstruacia a pocity pred nou mozu byt ine tym ze si prekonala tehotenstvo a kyretaz. Ja som mala druhu menstruaciu ovela silnejsiu nez som zvykla mat pred tym. Ale samozrejme ak menstruacia dlhsie nepride kludne mozes byt tehotna. Ja som necakane otehotnela po druhej menstruacii po kyrete takze vsetko je mozne 😉

sejmiinka
autor
11. aug 2019

@kataka10 no ževraj môžem hneď otehotnieť aj po prvej ms.ze je to pravdepodobne, ale neviem no dúfajme že sa podarilo, odporúča sa , že je väčšia pravdepodobnosť že sa udrží a v pohode donosim . 🙂 Ale každopádne ďakujem..dám vedieť ako som dopadla

adeladulova
11. aug 2019

@sejmiinka tak si si sama odpovedala. Ano mozrr byt tehotná

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre