Používame cookies. Viac informácií tu. OK
zuzans258
2. feb 2019

Ovulácia prebehla v dňoch kedy tvoja teplota bola najvyššia,ak si si merala vždy ráno v rovnakom čase,na tvojom mieste si stiahnem menštruačný kalendár a tam ti to spraví aj graf keď si budeš zaznamenávať... vždy keď ti teplota začne stúpať je dobre skúšať aby v čase ovulácie spermie už čakali na vajíčko😉

wena
2. feb 2019

No z tohto je ťažko niečo vyhodnotiť, teploty má zmysel značiť do aplikácie aby si videla graf. Meriaš stále v rovnaký čas? Tie teploty ti aj dosť skáču.

miriam439
2. feb 2019

@zyzy11 Ak nemáš možnosť alebo nevieš to značiť cez aplikáciu, nájdi si na nete tabuľku na to určenú, vytlač si ju a znač si to tam ručne do grafu.
Ja som takú používala, lebo som si tam chcela robiť aj svoje poznámky (napr. ohľadom liekov) a aj v tejto tlačenej podobe som sa vedela dobre orientovať.
Ale by bolo dobre merať každý deň, máš tam dosť pauzy v meraní a skáče ti to dosť, tak neviem či meriaš v rovnaký čas každý deň.
Mne to takto skákalo, keď som merala v ústach. V pošve to bolo stabilnejšie.
A v tej mojej tlačenej forme grafu, som si vedela zaznačiť aj keď sa stalo, že som niekedy merala ráno v inú hodinu a upravovala teplotu tým pádom. Všetko som si tam zaznacila.

zyzy11
autor
3. feb 2019

@miriam439 meriame si v pošve no aj mne sa to zdá že sú kadiake tie teploty....mám aj appku na to len som vám ju nevedela preposlat...nechápem tomu vôbec

Tu začni písať odpoveď...

Odošli