Prvosnažilky od júna

rencika8
14. máj 2013

Nájdu sa medzi nami nejaké prvosnažilky? My sa chceme začať snaźiť teraz od júna a čo vy????

sedlakovo
11. jún 2013

@cemmimi ahoj, ani ja nie som vydata, zatial nosim snubacik a ked sa podari babo naplanujeme dajaky pekny terminik 🙂

cemmimi
11. jún 2013

aj my sa snažíme, nejako t nesilíme,ale potešili by sme sa veľmi dvom čiaročkám 🙂

alenkachristian
11. jún 2013

ahoj babule, tak sa pridavam do kolektivu 🙂 svadba bola v aprili, snazime sa ako blazni (co sa samozrejme mojmu chlopovi veeelmi paci 😀 ) tak uvidime kedy sa nam zadari. Mame pre istotu aj plan B ak by to do troch rokov nevyslo 😀
Aj alchemilku som zacala pit, dobre ti to je pitivo 🙂

erikocka123
11. jún 2013

My sme začali v máji 🙂 v nedelu by mi mala prísť mrcha tak som zvedavá 🙂 🙂 dúfam že nepríde

janaplt
11. jún 2013

Ahojte, ak dovolíte, pripojím sa sem k vám 🙂 Chceli sme sa zacat snazit az niekedy v auguste, ale 25.5. mi zacala mrcha a uz som nenasadila antikoncepciu. Tak uvidime, drzim nam vsetkym paste 😵 😵 😵

joy23
11. jún 2013

vitajte, vsetky nove koceny 🙂) ako sa nam to tu rozrasta pekne... snad sa tak pekne a rychlo aj o mimi budeme rozrastat 🙂)

mirkajanickova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
joy23
11. jún 2013

@mirkajanickova

my to mame teraz tak zaujimavo.. cyklus sa mi uplne rozhadzal, neviem ani kedy mam plodne dni... priatel momentalne chodi domov, len ked pracuje inak je v inom meste, lebo maju problemy v rodine... cize kedy pride, teda na seba "hupsneme" bez ohladu na to ci je plodne obdobie, ci nie.. to teraz viac- menej ani urcit nevieme :D :D cize sme si vybrali krasny mesiac na zacatie snazilkovania

alenkachristian
12. jún 2013

@mirkajanickova no my sme tento mesiac praktizovali metodu kazdy druhy den po cely mesiac ale asi z toho nic nebude. tiez ani neviem presne kedy mam ovulku, mam to take vselijake. tak sme dufali ze sa touto metodou trafime, ale asi nic 😒

janaplt
12. jún 2013

@mirkajanickova my sa napriklad nesustredujeme na plodne a neplodne dni, milujeme sa vtedy, ked mame chut 🙂

sedlakovo
12. jún 2013

@mirkajanickova snazilkujeme, ked mame na seba chut, tak 3-4 krat do tyzdna...ale dnes cakam mrchu a dufam, ze cestu ku mne uz nema na mape 🙂

misiatko87
12. jún 2013

ja mam tak bolestivu ovuláciu že sa to nedá prepásť 🙂 presne viem kedy sa to deje

fidela86
12. jún 2013

ja taktiez neviem, ako to mam s pednymi dnami, nakolko som to doposial nemusela riesit...verim, ze tak do pol roka sa odsledujem a zistim presne...

mirkajanickova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sedlakovo
14. jún 2013

Mrcha si ma urcite najde, dmes bola na testiku iba l ciaeocka☹

mirkajanickova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sedlakovo
16. jún 2013

@mirkajanickova mala som dostat v utorok a ked nechodila, tak som si v piatok s malou dusickou spravila testik. bol vsak neuspesny a ako na potvoru poobede uz prisla aj mrcha, keby prisla rano usetrila by mi testik 😠

kery
17. jún 2013

@sedlakovo, mne tiez tak 😢. meskala mi perioda dva dni, tak som si spravila test - negativny, a vecer mrcha dosla ☹ no co, buduci mesiac bude hadam uspesny 🙂

sofi88
17. jún 2013

pripajam sa k prvosnazilkam 🙂 my sa manzelom tiez pokusame o babatko, tak dufame, ze sa to cim skor podari...no komplikuje nam to vsetko co sa da 🙂 nedavno som bola nachladena, teraz sa mi vyhodil nejaky exem na rukach... telo asi robi vsetko pre to, aby to nebolo tak ako chceme my :-/ drzim vam vsetkym palce, nech sa snazilkujeme co najmenej 😉

joy23
17. jún 2013

No baby, po takmer styroch tyzdnoch meskania mrcha konecne dosla..a cuduj sa svete, som aj celkom rada, lebo som sa zacala bat, ze dakde bude problem..poslednych 10 dni som len preplakala, ze budem urcite chora a deti nikdy nebudu..priatel zo mna uz na nervy, lebo stale dokola to iste pocuval...tak teraz nam nezostava nic ine len cakat kym pojdeme do rima a na zaciatku jula na predlzeny vikend a ked uz budeme v tom romantickom meste, mohlo by sa aj zadarit..musim len fufat, ze plodne dni vyjdu na ten cas, lebo teraz ako sa to poposuvalo ani neviem aky cyklus budem mat

sofi88
17. jún 2013

@joy23 neskusala si to smeranim bazalnej teploty? vdaka nej by si mohla lahsie rozoznat kedy by mala prist ovulacia...

matulik73
17. jún 2013

@pripinacka ahoj🙂
Kde u Jonasa ste si to dali vypocitat?aj my chceme dievcatko,tak by sme to vyskusali🙂

joy23
17. jún 2013

@sofi88 ahoj sofi, no doteraz som ziaden problem nemala..tak ale tento mesiac budem musiet zavat s meranim..lebo vobec neviem, ako sa mi to posunulo

fewka
17. jún 2013

taktiež sa pripájam k prvosnažilkám, i keď my ideme na plno už od marca, ale zatial nič 😒 ja vám ani neviem kedy mám ovuláciu, lebo sa mi zdá, že každý mesiac inak. I keď metódou " každý druhý deň" by sme nič nemali premeškať. Sme dosť mladí, ale sme aj pripravení mať dieťatko. 🙂 Nesústreďujem sa na to, že po každom sexe dvíham nohy alebo podobné veci a aj tak sa nepodarilo. Povedali sme si že ak neúspešne posnažilkujeme pol roka potom to začneme riešiť. Ale ja vlasne ani neviem ako...čo je vhodné spraviť najskôr

joy23
17. jún 2013

@fewka vitaj, Fewka..je velmi relativne ci sme mladi, ci stari 🙂) ja som dokonca etse mladsia ako ty, ako som sa pozrela na tvoj profil.. My sa tiez nesustredujeme na to ako zdvihnut nohy, ako zadok :D jednoducho si to uzivame a snad budeme cochvila milo prekvapeni. Jedine co robim speci, ze som si zohnala teraz kyselinu listovu

fewka
17. jún 2013

a ešte baby by som sa chcela spýtať....mala som zápal dutín a brala antibiotiká, aj počas toho sme snažilkovali? môže to byť problém keby sa podarilo?

fewka
17. jún 2013

@joy23 presne to isté som spravila aj ja...kyselina listová, niekde na nete som čítala že to je vhodná prevencia proti ráštepom...snažím sa žiť zdravo, nefajčím, alkoholu sa vyhýbam aj na oslavách 😀 ...áno ten vek je relatívny, no len v dnešnej dobe sa na mladé mamičky pozerá s otvorenými ústami :D...

joy23
17. jún 2013

@fewka ja mam v poslednej dobe pocit, akoby opat zacinali byt mamicky mamicakmi nejak tesne po dvadsiatke.. Ja som z malej dedinky a za posledne asi 3 roky, je tam velmi vela mladych bab ktore sa matkami stali medzi 20- 22 (vsetko planovane), pripadne by sa vydali...Mam pocit akoby sme sa opat dostavali do takejto ery mamiciek. Moja sesternica bude mat v juli 35, o dva tyzdne sa jej ma narodit dalsie dieta, prve dieta ma 3 a pol a vravi, ze keby to mohla zmenit, zacala by s dietatom skor ako po 30.. Takze to ma posiluje v myslienke, ze som sa spravne rozhodla

fewka
17. jún 2013

@joy23 áno ja mám názor taký že mať bábo by sa malo okolo tých 25 rokov + - 2 roky 🙂 podľa mňa ideálny vek, ale tak tiež je to subjektívne, niekto sa na to necíti ani v 30tke...ja som z malého mesta a tiež skoro všetky baby v mojom veku sú už "pod čepcom" alebo s bábatkom, no len tie ohlasy na to- des...ale neviem čo sa do toho ľudia starajú...my nie sme manželia, ale ani sa tomu nebránime...aj tak chceme malú svadbu o dvoch svedkoch, takže to zbúchame aj za 3 mesiace 😀 dlhoročnému vzťahu a láske chceme dať nový rozmer

joy23
17. jún 2013

@fewka mne moj priatel povedal tolko: dieta ja ovela viac ako nejaky gulaty kruzok :D - narazl tym na prsten, lebo som bola ako obohrata platna, my ssme spolu uz 8 rokov a mna to uz asi od 17tk tahalo nejako to posunut dopredu no stale nic... a teraz konecne, sme sa nejako rozhupali, teda on

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre