Prvosnažilky ozvite sa

anlady
17. okt 2011

Ahojte nájdu sa tu aj nejaké prvosnažilky? My začíname teraz na zimu a čo vy?

veverickav
20. sep 2016

@lululka22 dakujem.. Ano, v 19 tt 🙂 popravde nas to tiez zaskocilo, ze hned sa podarilo 🙂 mesiac pred zacatim som uzivala gynex, obcas si zacvicila cviky na panvu a len sme si to uzivali. U vas to ako pokracuje?

lululka22
21. sep 2016

@veverickav to mas teda super ze ani nevies ako a bola si tehu. Ja som uz rok co sa pokusame a stale nic,teraz sa mi zase cyklus asi skrati lebo podla teploty som momentalne po ovu tak uvidime o dva tyzdne . ak ak nist tak zas o dalsi mesiac. Dufam ze tento rok to este dame a do vianoc budem tehulka aj ja. 😉😉

janulienkaaaaa
21. sep 2016

Ahojte dievcata, pridavam sa k vam my sa snazime uz dva roky , prvy rok bol v pohode neriesili sme to, ale teraz uz sa kvoli tomu trapim.Snazim sa pozitivne mysliet, ale ved poznate to ako to je 🙂 lekarka mi nasadila clostylbegyt tak uvidime ci pomoze.....ale tiez pevne verim, ze sa veci pohnu a do vianoc to dame 🙂

anitram88
21. sep 2016

Ahojte aj ja som nova,vsetko sme uz vyskusali aj ovu testy aj gynex aj inofolic ,rozne doplnky vyzivy ,caje,uz aj cez spiritualnu pomoc sme sa snazili nijak to nejde,ale musime bojovat,uz sme objednani na prvu konzultaciu v car. A to nehovorim ,ze uz aj moj gyn urobil vsetky zakladne testy vysli v poriadku aj manzek bol a tiez oki.. Aj my sa snazime pozitivne ,ale velmi tazko ,ked okolo nas kazdy s babom..

janulienkaaaaa
21. sep 2016

@anitram88 ahoj, a ako dlho sa uz snazite? vidim, ze uz mate toho za sebou viac . u nas pravdepodobna pricina, preco sa nam nedari je v tom, ze mam problem s hormonmi, tak uvidime , ze ako, ci tabletyk zaberu alebo problem je uplne niekde nikde. Aj sa snazim mysliet pozitivne, ale niekedy to neide, vzdy si hovorim, ze negativne myslenie neprinesie ziaden uspech 🙂

anitram88
21. sep 2016

Janulienkaaaaa tak pomaly dva roky?? 😒 a odkial vies,ze s hormonami mas problem?? bola si na nejake speci vys??

janulienkaaaaa
21. sep 2016

@anitram88 lekarka mi dvakrat robila hormonalny profil z krvi, mala som tam nejake vykyvy hormonov ,mam vraj anovulacne cykly, tak mi dala clostylbegyt tak uvidime ci pomoze.....

anitram88
21. sep 2016

a ako dlho sa snazite??

anitram88
21. sep 2016

drzim palce silno!🙂

lenka123321
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beky1813
2. jún 2019

@lenka123321 co to ma spolocne s otehotnenim

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre