Prvosnažilky po 35-ke

dada7701
11. apr 2012

Ahojte, nájdu sa tu nejaké prvosnažilky po 35.- ke, ktoré sa pokúšajú o prvé bábo ? A ako dlho ?

mates777
2. jún 2012

@zvolsiinylogin @mona32 @azzura @gelinka75 o tej pani Kopacovej som sa ja niekde docitala, ze je to riadna hlupost!!!! 🙂

gelinka75
2. jún 2012

@zvolsiinylogin cauko, neviem ani ja, podla mna tebe staci ak si das spravit hormonalny profil a lekar ti povie co je vo veci 😉 mne by s chybajucim vajcovodom asi tazko tato pani pomohla :(

mona32
3. jún 2012

@azzura no ano, ale netreba sa vzdavat.....aj ja mam niekedy slabe chvile, kazda moja kamoska uz ma dieta, jedna prave teraz caka svoje tretie, ale verim ze aj ja budem prezit tu najkrajsiu vec v zivote a kazda z nas kto je na tom fore... 🙂

mona32
3. jún 2012

no mne to odporucili, obsahuje od kyseliny listovej celu skalu vitaminov...ja tiez som pila alchemilku, potom dalsi caj na podporu IVF, vyskusala mojzesovu metodu...clovek urobi vsetko, co si mysli ze pomoze aby sa to podarilo 🙂

mona32
3. jún 2012

ahoj, no pocula som aj ja, dokonca jedna s ktorou si pisem prave vdaka jej otehotnela 🙂 ....drzim ti palce aby sa podarilo...ale tam musis zavolat a sa objednat, lebo tam treba ist osobne.... 🙂

mona32
3. jún 2012

@mates777 Ahoj🙂....no nam vyslo cca 1200 €....my chodime ku DR Hermanovi do KE.....tiez po schvaleni ziadosti som zaplatila skoro 300€ pre injekcie, € co som si pichala na stimulaciu...predtym za komplexne vysetrenie mna a partnera 100 ,€ c, za odber vajicok uz si ani nepamatam ze kolko ale okolo 100-150 €, po odbere vajicok, za predlzenu kultivaciu 160 €, za lepidlo s cim prichytia embrio 120 € , za ICSI 400 €......a potom ked ti ostanu a das zmrazit vajicka za kazdy vklad 200€...takze nie je to lacna zalezitost, ale clovek urobi za to vsetko, ked uz inac sa nam nedari 🙂

azzura
3. jún 2012

@zvolsiinylogin treba vsetko skusit, nikdy nevies co zaberie

azzura
3. jún 2012

2 DC

e.l.i
3. jún 2012

ahote bambulky.. tak pomaly koncim moj prvy cyclus s clostilom...podla sona mi ovulka prebehla na 16DC( fertility mi ju oznacil az na 18DC)..ale bol tam folik len 16mm co praskol... ostatne dva 25mm a 20mm zrejme uz nepraskli... 😒 ..tak uvidime ci z toho mrnusa nieco bude... hmm co myslite... je vhopny aj takyto malicky na oplodnenie?.-

zvolsiinylogin
3. jún 2012

@azzura ???? ako? predsa prisla?

zvolsiinylogin
3. jún 2012

@e.l.i nemam zatial skusenosti, ja chcem ist tiez na folikulometriu, neviem ti poradit zatial...treba verit, ze ano, drzim palceky

zvolsiinylogin
4. jún 2012

@azzura u mna to vyzera zatial na anovulak...som vysoko na to , ze su to predovulacne teploty http://www.fertilityfriend.com/home/3cbb47

azzura
4. jún 2012

@zvolsiinylogin prisla a vplnej parade a presne na 28DC 🙂

azzura
4. jún 2012

@zvolsiinylogin ešte nevieš ci to bude anovulak, to je ešte skoro na taky zaver, vyčkaj 🙂

mates777
4. jún 2012

@mona32 no ved jasne...das vsetko preto len aby sa to podarilo....som sa zasmiala na slovku lepidlo na prilepenie ebria 😀

mates777
4. jún 2012

@azzura ahoj mojko, takze mrchana dorazila....drzim silno silno palceky aby tento cyklus bol ten uspesnyyyyyyyyyyyyyy 😲

azzura
4. jún 2012

@mates777 Dakujem napodobne 😀

azzura
4. jún 2012

@gelinka75 ahojko, tak ako dopadlo vcera 1x pichanie 🙂 🙂

zvolsiinylogin
4. jún 2012

@azzura skoda, ze dosla mrchana jedna hnusna, neda a neda pokoj,(mne akurat dnes odisla)...mozno tento cyklus uz bude nas...aj ked, este sa mi moc nechce do snazenia, ja este tento cyklus by som chcela pockat, a potom na "plne gule"..uz sa tesim..budu to teda aspon dva cykly...ale keby sa zadarilo, neprotestovala by som...robime si plany s drahym , co v lete, vyzera to zaujimavo, ale na ovolenku k moru tolko nemame..keby som presne vedela, kedy budem mavat ovulaciu, dalo by sa lepsie planovat, ale co uz, zatial sa zacinam v tom orientovat..a vy ako? chystate sa niekde cez leto?

azzura
4. jún 2012

@zvolsiinylogin hej, chceli by sme ist dakde k moru. Min. rok sme boli v bulharsku a pacilo s nam tam. My sme si s mm tiež naplanovali vselico, okrem drobnych výletov aj prerabku kuchyne a malovku spodku domu, nalakovat schodisko, prestriekať kuch. stol so stolickami....chceli sme novy, ale vsetci nas presviecaju nech si ho nechame, tak len premalujem zatial 🙂.
Vcera sme boli u brata lebo jeho syn a moje krsna malo 1.sv. prijímanie a bracho mi zadrel že "aka si roba"" 😖 ja viem že som pribrala, ale co za to možem, ved už menej jem a zacala som behat s kamoskou a s mm robime brusaky doma. Je pravda že moji surodenci nevedia že sa ladujem hormonmi a že sa nam nedari byť tehu ....

zvolsiinylogin
5. jún 2012

@azzura nic si z toho nerob, aj mne tak hovorili, a to som mala o 15 kil menej ako teraz, ale chudnem, tak som rada...potrebujem idealnu vahu na otehotnenie, drahy chce pockat este dva cykly, ze ako povedal lekar, tak si davame pozor, som rada, ze je to takto..inac uz mi je o.k., ziadne bolesti, ani mi nie je zle..zacala som si uz robit od vcera ovulacne testiky, je tam slaby dusik, som zvedava, kedy mi to vyjde tento mesiac a mam pozitivnu spravicku, teplota klesla, tak to vypada nadejne na ovulku, ale uvidim..

zvolsiinylogin
5. jún 2012

@gelinka75 cauko, tak ako sa cittis? vsetko ok? zachvilu pojdes aj na vklad,ci? uz je 5 - teho juna, si myslim pisala ze okolo 20 - teho..

azzura
5. jún 2012

@zvolsiinylogin držim palce, ale až tak moc si nemusite davat pozor 😉

azzura
5. jún 2012

kde vsetky trčite, nebodaj pracujete 😀 😀

zvolsiinylogin
5. jún 2012

@azzura ja nepracujem, dnes, az zajtra, neviem co je s babulami, asi moc zaneprazdnene..ako sa mas? si v praci?

zvolsiinylogin
5. jún 2012

@azzura mavas na tehu testoch biele ciarky? mne to stale vychadza tak, ale dr. po kontrole povedal, ze negativ...neviem, co si mam o tom mysliet..kamoska povedala, ze to su dajake necistoty, ale davam si pozor, aby som mala cistu nadobku..tak stale neviem..

stanka810
5. jún 2012

Ahojte, aj ja sa pridavam ak mozem🙂 ja budem mat v oktobri 36 rokov a snazime sa s priatelom uz asi rok a zatial nic veru:( ja mam syndrom PCO uz 4 roky a beriem clostilbegyt no zatial neuspesne, o tyzden ide priatel na spermiogram a lekar vzhladom na vek tiez uz navrhoval umele oplodnenie...niekedy si vravim, ze sme mali zacat aj skor riesit babo, kedze mam uz 4 roky syndrom PCO, ale osud to chcel asi takto🙂 kedze mam syndrom PCO lekar navrhol pred rokom nech sa par mesiacov snazime prirodzenou cestou a tak to neslo, tak mi nasadil clostibegyt a raz mi dal aj injekciu pregnyl, ale nic z toho a tak sa snazime dalej🙂

azzura
5. jún 2012

@zvolsiinylogin nepracujes? chodis na smeny? Ja "pracujem" sefka odisla tak mam free, musim využit a zneuzit 🙂. Ja mavam tehu testy uplne biele :(takže s tymto ti neporadim

azzura
5. jún 2012

@stanka810 ahoj, jasne vitaj....aj ja budem mat v oktobri 36....kolkeho???? Chodis len gynekologovi alebo už to riesite cez CAR? My sa snazime už od sept. 2010 a furt nic, ja som uz bola na 1.IUI a uz sa neviem dockat dalsieho, ale nejak mi to nie je dopriate, lebo bud telo nereaguje na clostil alebo zas opak je až moc nastimulovane...

zvolsiinylogin
5. jún 2012

@azzura hej, na smeny, zajtra poobednu...stale si zhanam pre mna vhodne miesto tu v ziline, ale zatial sa mi to nepodarilo...asi pojdem dalej do skoly, na ing.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre