Recept na úspešnú plodnosť, otehotnenie a pôrod

mimusiacik
25. júl 2008

🙂 Mozno by viacerym pomohol suhrn cennych informacii o tom ako zlepsit svoje sexualne zdravie a co podla Vas zabralo a sposobilo,ze ste nakoniec donosili a porodili dietatko...
Co podla Vas snad najviac zabralo z mnozstva toho co ste vyskusali?Comu pripisujete najvacsiu vahu Vasho uspechu?
Alternativne metody,bylinky,caje,masaze,kury,liecitelia,brusne tance,akupunktura,liecenia - kde a ake procedury,ake lieky na podporu coho,ake vysetrenia ste podsupili...?
Dakujem.

dadika1114
25. jan 2011

prisla si o babatko? ☹

dadika1114
25. jan 2011
michaela5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cigaretka5
11. feb 2011

@viva13 vivi nam aj profertil zabral. mm mal zly spermiogram vo Ferticente ho poslali domov s tym ze iba umele a ze je to konstaty stav, skusali sme vsetko, nakoniec aj neuspesne IVF a poto zasiel k andrologovi a ten mu nasadil v lete iecbu a v oktobri boli //

cigaretka5
11. feb 2011

@dadika1114 No nam sa nedarilo babo vyse roka a to bolo slz a vysetreni a stresov a ked sa na to poriem teraz, tak tlacenia na pilu. A potom? dovolenka pohoda sex ked sme mali chut a //
Baby niekeddy je dobre nechat to na prirodu

dadika1114
11. feb 2011

@cigaretka5 ved to ano 🙂

viva13
12. feb 2011

@cigaretka5 moj využíval 3 balenia na odporúčanie urologa-nepomohlo 😒 😒 😒

cigaretka5
13. feb 2011

@viva13 vivi my sme profertil uzivali s liekmi, ako podporu nie ako liek

lilisa
15. feb 2011

holky co pomáhá na zánět prostaty a semenných váčků? Co koupit? 😒

diorka
17. feb 2011

Baby, neviem zohnat ten Permen, neporadite niektora, na nete je vsade vypredany ☹ Ak by ho niektora nasla v lekarni, nekupite mi, poslem korunky na ucet, dakujem !!!!

ema72
18. feb 2011

Dievčata, myslím že najviac pomože pohyb, zdravy životný štýl a týka sa oboch. Žiadne posadávanie pred obrazovkami, dobry vzťah s partnerom a pozitívne myslenie.

lucian26
19. feb 2011

Ahoj holky, který nemůžete otěhotnět!Mám skvělý recept jak na miminko, tedy u mě se zaručil. Rok a půl jsme zkoušeli mimíska a pak jsem někde na netu našla recept od jedné holčiny jak na miminko. Vyzkoušeli jsme to a hned ten měsíc už tam byli // 🙂 . 🙂 Je to ale velice osobní věc, tak když to budete chtít vědět,tak vám napíšu soukromou zprávu.Nebo to tu napíšu,ale snad mě zato nevymažou 😀 .A možná jste o tom některá slyšela...prstíková metoda 😉

dlabinecka
19. feb 2011

@lucian26 Tak to je docela hodně známá "metoda", která funguje jen u konkrétních "potíží", a to když má partner línější spermie 😉

lucian26
19. feb 2011

@dlabinecka aha 🙂 ,tak jsem asi nezkušená...jen mi to doktorka vysvětlovala tak, že to není kvůli línějším spermiím ale kvůli tomu, že čípek je přilepený na jednu ze stran a ty spermie se k vajíčku nemůžou dostat, tak se to musí rozhejbat. Nám to tak pomohlo 🙂 .

dlabinecka
19. feb 2011

@lucian26 😀 Proč nezkušená? Já jen, že to není nijak extra nová metoda, ale je to dost známé. A pokud je vše tak, jak má, tak je uplně zbytečná, ale rozhodně věřím, že někomu to může pomoct, a to že vám to pomohlo je super!!! Moc gratuluju 😉

zuzika251
19. feb 2011

@dlabinecka

@lucian26 ahojte, ak sa môžem opýtať, upresníte mi túto metódu?

dlabinecka
19. feb 2011

@zuzika251 No, neznám to nijak do podrobna, ale jde v podstatě o to, že po sexíku spermiím pomůžeš v pochvě prstíkama posunout rychleji dál a hloub....

yasminne
19. feb 2011

ahojte ja som sem nakukla a potom hladala o tej metode a nasla som toto:
niečo som Vám z netu skopčila, dúfam, že sa autorka nenahnevá:
Veľmi pekný príbeh. kde podrobne vysvetluje, ako ísť na to:

Hltala jsem články a diskuze, kde radili lékaři i úspěšně těhotné co s tím, ale nedařilo se... Po každém milování jsem dávala nohy nahoru a podkládala zadeček, dělala stojky a hrbila na čtyřech hřbet jako kočka, aby se spermie nemusely moc namáhat a měly to jednodušší. Zkoušela jsem všechno možné a po 2 letech se to opravdu povedlo. Zjistila jsem, že jsem těhotná.

Shodou okolností to bylo v měsíci, kdy jsem použila pro někoho možná zvláštní metodu jak pomoci spermii k vajíčku:

Po styku jsem si podložila zadeček a (teď se červenám) prstíkama pomohla semenu, aby se dostalo až k děložnímu čípku (ten ucítíte jako takovou bouličku na koci pochvy). Vysvětliluji si to tím, že čípek je nalepený na stěnu pochvy a tím dírka do dělohy a dál k vaječníku ucpaná poševní stěnou. Tím, že prstama odtlačím poševní stěnu od čípku (vchodu do dělohy) a namočím čípek do "loužičky" se spermiemi, pomohu jim proniknout do dělohy a dál ...

Možná to někomu přijde divné a nepřirozené, může pomoci partner nebo odejděte do ložnice a tam se snažte samy. Stojí to ale za to, bývala bych pro dítě snědla i žížalu a tohle je proti tomu nic ))

Proč to píšu a nenechám si to pro sebe? Moje kamarádka se snažila otěhotnět 11 měsíců a po sdělení mé "finty" už menstruaci nedostala a teď má o 2 měsíce mladší holčičku a úplně mě přesvědčilo, že pár, který čekal na těhotenství 3 roky se také dočkal. Na silvestra jsem jim vyložila moji metodu (s tím, že nevím, jestli to není náhoda) a teď mi volali, že jsou ve 3 měsíci.

Je opradu těžké o tom mluvit a dalo mi to moc práce nastydět se a popsat to jak kamarádkám, tak vám, ale stojí to za to, aspoň doufám.

DRŽÍM PALEČKY!!!!!

yasminne
19. feb 2011

zaujalo ma to a urcite to skusime 🙂 uz skusame tolko veci, tak toto bude malina 😀

adikasala
19. feb 2011

@yasminne dobre!!!!dufam ze pomoze vyskusame!!!!

apolenka6
19. feb 2011

@adikasala
@yasminne aká novinka?! tiež skúsim 😀( ved prst mám dosť dlhý ) 😀 a ked môže pomôcť?!

annamary27
19. feb 2011

@diorka ahoj,Permen už nenájdeš,lebo asi pred vyše rokom ho postupne prestali vyrábať. 😒

diorka
19. feb 2011

@annamary27 uz som pisala do walmarku, tak mi odpisala, ze ho prestali dovazat, ze bol maly zaujem, no skoda 😒 myslis, ze ho prestali len k nam dovazat, ci aj uplne vyrabat? napr. ze ci sa v cechach alebo v polsku neda zohnat, nezistovala si?

annamary27
20. feb 2011

@diorka ja som sa pýtala na jednej výstave a aj dílerky tejto firmy a bolo mi povedané,že sa prestal aj vyrábať.to vidíš aj na českých internetových predajniach a lekárnach,že všade je už písané,že vypredané.

gesipa
31. mar 2011

ahojte baby, som tu nová, potreboala by som poradiť. Mám hrozne dlhé cykly raz je to 37 dní, potom 49 dním, vôbec neviem kedy mám ovulku a či vôbec ju mám ☹ . Podla hlienu a bolesti vo vaječníkoch mi vychádza že by mala byť ovulácia na 14-15 DC, ale je možné že mám potom luteálnu fázu takú dlhú??

miss_stanya
31. mar 2011

@gesipa ahoj, skus si to nechat na gynde odsledovat, folikulometriou... presne budes vidiet ako sa vajicko vyvija a ci vobec... ak mas dlhu lutealnu fazu, mozno je problem so zltym telieskom... nechaj si urobit horm. profil, to ta posunie dalej...

sheepik
1. apr 2011

@mimusiacik to s tym psom myslis vazne? 😝

apolenka6
19. máj 2011

@sheepik ahoj!mimusiacik ti neodpíše pred rokom zomrela ☹ 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre