Reprodukčná imunológia kvôli zlým výsledkom

lady911
12. júl 2018

Ahihte, je tu niekto, koho poslal gynekológ k imunologiu, kvôli zlým výsledkom? Mam za sebou jeden potrat terat vo februári. Mam 2 ročného syna, pred ním som mala tiež potrat. Vážne dá dokopy imunológ telo a otehotniem?

Je tu niekto taky, kto si s tým prešiel? Lebo mne je z toho celého zle, chceme druhé babo, nedarí sa, do toho ešte toto. V tej klinike majú volne termíny až október. Ďakujem

lilyianka
12. júl 2018

@lady911 mňa na reprodukčnú imunológiu poslali z Gynfivu, lebo nám 2x nevyšlo oplodnenie.. zistili mi vysoké cytokiny a nasadili lieky... ale žiaľ nám sa za tu dobu užívania liekov sa nepodarilo ani prirodzene a nevyšiel ani ďalší vklad

lety17
2. okt 2018

@lady911 urcite odporucam,ja som mala aj imunitny aj hematologicky problem.Pred iui mi nasadili fraxik a medrol a hned na prvy sup sa podarilo.Ak je problem v imunite dokazu ti pomoct,ja som chodila do imunivitalu.

zuz115
3. dec 2018

@lety17 prosim ta a dokedy si potom v tehu brala medrol? dik.z

lety17
3. dec 2018

@zuz115 ja cele tehu,jednaj kvoli svojmu zakladnemu ochoreniu,ale z 24 som ho zredukovala,takze predpokladam ze nechavaju nejaku minimalnu davku. Chodila som kazde 4 tyzdne na kontrolu,ci je davka postacujuca 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre