Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
10. júl 2009

magic, ved to...to uz by sa prepracovali 😀

janka, krasne brusko naozaj...aspon nech kazdy vidi, ze si tehu a nech zavidi 😀

kpn
10. júl 2009

zeny my mame neeeet ... juchu tak od dnes opat s vami. Sa tesakujem ako mala, musim si vas ist spatne precitat.

kpn
11. júl 2009

taaak konecne dosla staro-nova kpn.

Fyalik ako auticko, uz mate prvu jazdu za sebou??? Janka brusko je peknucke i ja by som uz take brala 😀

Inak vo stvrtok som bola u Dr. a iba ma prehliadla (skonstatovala ranne stadium tehu) no zial ani krv ani na sono ma neposlala 😖 . Na sono som objednana az v 8 tyzdni, a na krv neskor, tak dufam, ze dovtedy bude vsetko v poriadku a drobec sa udrzi a bude rast ako z vody.

Co sa tyka merania BT, ktore ste rozoberali na predoslych strankach ... jagabinka, magic, fayalik ... no neviem u mna to podla fertility vyzeralo na ovu az na nejaky 26 DC (co je nerealne) a i teraz ked su testiky s // mi teplotka skace ako sa jeje zachce. Jedno rano mam 36,84 a na dalsie 37,10. Takze radsej aby som nestresovala co sa deje ani nemeriavam.

Nasim sme to uz oznamili a moooc sa tesili, len zacali zo vsetkych stran do mna hustit ako mam vela jedavat a bla bla bla...no a pre istotu, kedze si myslia, ze asi hladujeme prisli s plnym kufrom jedla od masa, ovocia, ryb, syrov aby nahodou ich dcerka nezanedbavala spravnu zivotospravu 😀 . Len si zlaticka moje neuvedomily, ze hoc je zienka tehotna a stare rcenie hovori o jedeni za 2, ten drobec tam v brusku je taaak malinky, ze by sa prijem mal navysit iba o nejakych 300 kalorii.

janka1
11. júl 2009

katkaaaaaaaaaaaaaa ahoooooooooooooj 🙂
ako sa mas , ako malike , citis sa OK?

magic08
11. júl 2009

ahoj katka,
velmi drzim palceky nech ste obaja zdravucky a rastiete do krasy a sily ... 🙂
dufam, ze sa k vam coskoro pridame aj my s fyalynkou ...
my uz na tom s mm pracujeme 🙂

inak to tiez poznam aj ja, s rodicmi a jedenim. Ak som 2 hodiny nejedla, tak uz som pocuvala, "jedla si?" "nemam ti nieco navarit". "musis jest, akoto ze nie si hladna?" xixi 🙂

ha-ha to poznam... 🙂

ahoj jani 🙂
ty sa ako mas?

fyalynka
11. júl 2009

ahojte zienky 🙂

katkaaaaa, som strasne rada, ze uz tu budes s nami 😀 a nenormalne sa tesakujem s tebou a s tvojim tehulkovanim 😵 😀 Hlavne davaj na seba pozor!!!
Auticko je suprove, uz jazdime jedna radost 😀 😉

magic, caf 😉
no ja dufam tiez, ze nebudeme dlho za nimi zaostavat 😉

kpn
11. júl 2009

Joooj zienky, dakujem velmi pekne

--- magic, fyalik ja o tom nepochybujem, ze coskoro aj vy budete tehulky a budeme si tu pekne tehulkovsky nazivat ---

I ked teraz je kludne obdobie ked mam sama pocit a kladiem si otazku ci som vobec tehotna? 😀 Zle mi nebyva, a zatial to ani nie je vidiet, takze niekedy zapochybujem bo ani nemam nejake zvlastne prejavy tehulkovania, ale potom ked ma chyti spanok, a neskutocne sa mi zhorsila plet 😖 , pripadne urobim testik tak sa pochybnosti stratia.

Magic, fyalik inak je neskutocna pravda, ze ked sa clovek prestane upinat na baby, vtedy to asi vyjde. Cely mesiac som sa natahovala s tazkymi vecami a prenasali 50 - 60 kg hluposti, ako jedalensky stol atd. Popijala som si s kamaratom , nasimi i svokrovcami a to uz po tom, co som bola v tom (i ked ja som o tom este ani netusila), teplotka si robila co chcela a planovala som ako letnu tak i zimnu dovolenku. Uz sme si ju mali zabookovat na februar, ked som zistila, ze na testiku su // a moj sen o lyzovacke sa rozplynul do dalsieho snicka o baby.

Takze verim, ze obe s fyalik budete pokracovat a budeme spolu prezivat kazdy dnik i tyzden. Magic zelam koopec prijemnych chvil pri snazilkovani (skus jankine vypocty ... akosi to vyslo kedysi fyalke a teraz i mne) a fyalik vam koopec stastnych kilometrov, sa tesim, ze uz nemusis tazke nakupy vlacit v rukach domov, a zaroven kedykolvek vybehnut kam potrebujete

Janka moja ja dobrucko a dufam, ze malinke tiez. Zopar priznakov mi vymizlo, ako napr. ten zaludok, prejedanie sa o 10 vecer, ale zostali prsia a zhorsila sa mi plet. Vzdy som s nou mala problemy, ale po rokoch som konecne nasla pripravky ako to prekonat, a teraz sa mi masti o 106 normalne by som mohla vysmazat 😀 😀 😀
Trosku mi je luto, ze drobceka uvidim az o mesiac co bude cca 8 tyzden, ale co uz. Janka a vy s Olim ako? Videla som tvoju new foto bruska ... juuj ake je len krasne. No a jasne s mm uz spekulujeme co to bude, i ked ja mam uz svoj pocit, ktory bol hned od zaciatku..... takze zienky kludne sa pridajte i vy k nasmu tipu. 😉

O chvilku ideme ku kamaratom a potom juch juch na 3D Doby ladovej do kina. Juuuj sa na to uz moooc tesim.
Myslim na vas, a zajtra som spat. drzte sa zienky

magic08
11. júl 2009

kpn: jankine vypocty? zasvatite ma niekto? netusim o com hovoris... 🙂

janka1
11. júl 2009

ahojte sme doma 😉
katka sadni do auta a prid do ke 😉 urobime sono skor 🙂
aj ja verim , ze do konca roka tu budeme ovela viac tehulky a ja uz mozno aj maminka , ale ja sa budem z vas tesit a mozno aj zavidiet , ze ste este kinderka 😵 😵 😵

magic ked tu budes vysvetlim ti co mala namysli katka 😉

magic08
11. júl 2009

tu som jani 🙂

janka1
11. júl 2009

magic mas IP 😉

kpn
12. júl 2009

Dobre ranko zienky, tak vcerajsi vecer bol celkom fajn. Na dobe ladovej sme sa v celku nasmiali, i ked cakala som viac. Ale meno Kiwi nie je zle 😀

Janka ani nevies ako rada by som hned sadla do auticka a prisla do KE za tvojou skvelou doki, ale len cesta by ma vysla neskutocne peniaze. Prave sa chystam po nete pozriet nejake sukromne centra tu v BA pripadne okoli.

Dnes sa chystam robit pstruhov, takze trosku zdravej stravy do telicka. A co vy, ako vikendujete???

janka1
12. júl 2009

ahojte 🙂
katka mas pravdu aj ja som cakala mieco viac co sa tyka DOBY LADOVEJ 😒 a presne u nas doma meno kiwi odvtedy dost casto pouzivame 😀 😀 😀 😀 vraj ked to na mna pride , tak mam zahlasit doma KIWI 😀 😀 😀
ja som akurat dovarila a ideme sa opat kupat 🙂 😵

ako sa citis inac katka?

kpn
12. júl 2009

Takze janka nase heslo ak bude treba rychlo nastartovat auticko do nemocnice je KIWI. 😀

Dobrucko mi je, stale mi nie je zle, co dufam ani nepride. Pozeram prave tie sukromne gynekologicke ambulancie. Inak i teba pobolievalo podbrusko (nie intenzivne, ani ziadna pichlava a dlhodoba bolest, ale taky zvlastny pocit v podbrusku)?

janka1
12. júl 2009

katuska ja dodnes poboilieva 😉 vcera som myslela, ze ani jeden jediny krok neurobim ,ale do hodiny to bolo lepsie 😉 nic si z toho nerob to je ta maternicka , ktora sa musi nejako pripravit , aby sa drobcek mal len najlepsie 🙂 🙂

a jasne KIWI 😀 😀 😀

kpn
12. júl 2009

Ach tak uz tomu rozumiem, bo som zacala zistovat o co moze ist a pre mna je to vsetko nove .... tak nech sa len roztahuje potvorka.

O chvilku utekam este do Ikei bo clovek az casom zistuje co vsetko mu este v domacnosti chyba. Bola u nas vecer navsteva a chcela som robit puding. 😀 cha no myslis, ze som mala pohare abo misky na puding , ale kdeze. Takze som si pospisovala co ma napadlo a snad to zozeniem.

A dnes ti je janka uz lepsie??? Co na dnes planujete s rodinkou ... tu je slniecko aj by som niekam vybehla

janka1
12. júl 2009

katuska aj my odchadzame na kupko opat na Siravu a tu IKEU ti tak trodilinku zavidim 😒 ved ty vies preco 😉 😀

tak pekny dnicek vecer sa vidime, paaaaaaaaaaaaaa

janka1
12. júl 2009

jaaaaaaaaaaj a dnes sa mam OK nic mi nie je co je super dobre , som od 5.30 hore plna energie tak vyuzivam 🙂
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kpn
12. júl 2009

Janka ano presne viem co mas s tou Ikeou na mysli. Pozeram, ze to tu od rana nik nebol, no nic asi zajtra sa to rozbehne, ked budete v praci.

Ja mam nakupy za sebou, poobedny spanok tatktiez...a teraz pozerame noc v muzeu 2.

myslim na vas ...drzte sa zienky

janka1
12. júl 2009

katkaaa a co ste pokupili

kpn
12. júl 2009

Janik velku sklenenu misu na slaty, pripadne na ovocie...kokteilove pohare, slamky, skrabku na zemiaky...viac menej take drobnosti na ktore clovek prichadza za chodu. Chcela som este behune do spalne pod nozky, ale zial nic som nenasla co by ma zaujalo. Ani v koratexe, ani v ostatnych. Nuz budem musiet pobehat po netiku.

janka1
12. júl 2009

a moju postielku tam mali? 😉 😀

bonsai
12. júl 2009

katka..som tu dlhšie nebola..len predvčerom som nakukla..a čo nevidím..Ty si tehuľka..to sa veľmi teším a držím palčeky.. 🙂

kpn
12. júl 2009

Janik a fotku postielky nemas??? Je to mozno sranda, ale taketo veci este zatial nepozeram, ani oblecko, ani kociky, ani postielky 😀 . Ale verim, ze i to pride.

Bonsaik dakujem moja, i ja som sa pripojila asi po tyzdni bo sme boli bez netiku

janka1
12. júl 2009

ja viem, ze neppzeras moja ja som sa pytala zo srandy 😉 😉 😉
skusim ju nast a dam tu link😉

kpn
12. júl 2009

Ale uz sa na to tesim a velmi...zas budem moct sledovat nove vecicky a nebude sa to tocit okolo bytiku 😀

janka1
12. júl 2009

ale pozeram ze uz aj tam zdrazli ☹ ☹ 😨 😨 😨

janka1
12. júl 2009

zdrazeli 😔

kpn
12. júl 2009

Janik tak gulliver... ved ono je to blizo mena oliver 😀 peknucka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre