Rok po kyrete sa nám nedarí otehotnieť

julianocka122
25. okt 2020

Milé Dievčatá vzhľadom na Situaciu aka je že Su určite obmedzenia tak by som chcela aspoň Vas tu poprosiť o Radu 🙂 ..
Mam 23 rokou a v 6 týždňu tehu som musela ísť na Kyret lebo som mala MA (Missed Abortion)
Teraz už prešiel rok a Nedari sa nam otehotnieť beriem Kyselinu Listovu Inofolic + Florandol s Partnerom ale nič
Že ak neotehotniem do roka Budeme to riešiť s lekarom
Ale hovoril ze ak sa raz tehu preukazalo nemal by byť problem tak prečo sa nedarí čo na to hovoríte za Každý Radu a odpoveď Dakujem

mondolina
25. okt 2020

@julianocka122
Partner nech ide na spermiogram. Budete múdrejší.

silvus138
25. okt 2020

@julianocka122 v 6tt missed? Nejako skoro. Veď to sa čaká aspoň do 8tt. Ak sa nedarí otehotnieť rok využite CAR a dajte sa vyšetriť obaja. Rok je bežná čakacia doba u ženy pod 30rokov ak sa nedarí. A CAR neznamená, že hneď pôjdete na umelé oplodnenie. Len sa spravia vyšetrenia a navrhnú riešenia.

dagmar13
26. okt 2020

@julianocka122 ja som mala pred rokom to isté ale v 11 tyzdni po roku som opäť tehotná,ale čo som užívala bola alchemylka čaj 2 x denne,kotvicnik aj priateľ ....a hlavne nato nemyslieť,a môžeš mať posunutú ovulaciu čiže tou by som sa neriadila...

misa11111
26. okt 2020

Ahoj, ja to isté odkedy som potratila 8tt sa nam viac ako rok nedarí.
Tak že po novom roku pôjdeme na vyšetrenia obaja.

pamelaandersom
7. jan 2023

Ahojte dievčata.chcem sa vas spytat ak ma niekto skusenost.pred 9 mesiacov som otehotnela .v 10 tyždni babetku ne bylo srdiečko tak som musela ist na kyretaž a o 1 tyžden znova na čistenie na kolko tam nechali zviški po plode .či že 2 krat za tyžden ma čistili.mecha dorazila o 1 mesiac od vtedy sa snažime o babetko ale bohožial sa nam ne dari ginekolog mi spravil višetrenia podla neho som v poriadku len troška mam nizki neaki hormon neviem presne nazov aki. neaki entrogestan či čo.mislite že sa partnerovi mohlo sa zmenit spermiogram ?alebo alebo mi uškodil kyretaž?poprosim vašne nazori .

pamelaandersom
7. jan 2023

@misa11111 ahoj prepač že sa spytam čitala som tvoju diskusiu o tehotensve .som zvedava podarilo sa vam otehotniet po potrate?mam podobni problem.10 tyždni prestat dietaku byt srdiečko od vtedi už 9 mesiacov ne dari sa mi otehotniet poprosim vašu radu

misa11111
9. jan 2023

@pamelaandersom ahoj no ja som šla v roku 2021 na vyšetrenie aj s manželom lebo nám sa nedarilo po kyrete rok a pol.
Zistili mi nízky hormón amh.
Dali mi liečbu a o mesiac som otehotnela.
Takže ja by som na vašom mieste išla na vyšetrenie aj s partnerom.

pamelaandersom
9. jan 2023

@misa11111 ahoj ale manžel mislim že je v poriadku lebo 1 krat som otehotnela o 5 mesiacov od snaženia misliš že sa mu mohli spermie pokazit?inač mne gynekolog spravil hormonalni profil a zistil že mam nizki hormon progrestoron aj to može byt pričina .a tebe aku liečbu dali ak sa smiem spytat?čo vam pomohlo.

misa11111
9. jan 2023

@pamelaandersom mne nasadili tabletky na tvorbu a dozrievanie vajíčok tie som brala len 5 a ešte mi pichli do brucha injekciu tiež na to.
To je asi krátka doba ale všetko je možné.
Skôr by som riešila ten progesterón a či tam ešte nieje toho viac

pamelaandersom
9. jan 2023

@misa11111 mne gynekolog tiež na pisal tabletki na vivolavanu ovulaciu dozrievanie folikulov a potom injekciu ovitrele ale ani to ne pomohlo. podla teba za takich pol roka partnerovi sa mohlo zmenit spermiogram?

pamelaandersom
16. jan 2023

@pamelaandersom
@misa11111 .ahoj vieš mi poradit vidiš tam druhu čiarku alebo nie?možno sa len mne zda

pamelaandersom
16. jan 2023

@misa11111 ahoj vieš mi poradit podla teba vidiš tu 2 čiarki alebo sa mi len zda?

misa11111
17. jan 2023

@pamelaandersom trošku vidno, ale ja som mala veľmi silnú a robila som si ju keď mi meškalo 5 dní

pamelaandersom
17. jan 2023

@misa11111 naozaj je vidno?podla teba ja meškam neviem ktore dni mam ratat čo meškam alebo nie .19.12 som mala na posledi a mam pravidelni 28.alebo 29 dnovi ciklus tak podla teba mam to považovat že meškam

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre