Rozdiel medzi Inofolicom a Nosofilom. Aké Vitaminy a v akom množstve berete pred otehu.?

buxus24
24. feb 2020

Baby aky a v com je tam rozdiel?

A ake vitaminy beriete v akom mnozstve.Ak by boli nejake tabulky sem s nimi 😉

Dakujem

vvrga1
24. feb 2020

@buxus24 gyn. mi povedal, že keď žena nemá absolútne žiadne ťažkosti a pravidelnú menštruáciu stačí obyčajná kyselina listová. Ja beriem Femibion 1 po jedle, vecer horčík a ráno si dám antioxidanty pretože sa nestravujem ukážkovo, ale aj na tom sa pracuje. A od 1. dňa menzesu po ovu pijem alchemilkový čaj 😊

buxus24
autor
24. feb 2020

@vvrga1 dakujem

lenicka298
24. feb 2020

@buxus24 Ahoj, ja som brala 4 mesiace Inofolic, ale nedarilo sa nám. Potom mi lekar odporučil Nosifol forte Duoactive, že obsahuje viacej zložiek tak som skúsila, a podarilo sa nám 😊 ani som nedobrala balenie... ostalo mi este 12 vrecušiek.
Ale či, a ktoré pomohlo neviem...

buxus24
autor
24. feb 2020

@lenicka298 praveze skusam....inofolic som pred par rokmi skusala a nic... Ani IVF nam nevyslo.
A teraz to skusam znova z vitaminmi a doplnkami...a nevedela som ktore je ,,lepsie,

lenicka298
24. feb 2020

@buxus24 aha tak to ma mrzí... ja som mala cysty na vajecniku, tak preto som brala, a zrejme to pomohlo. Neviem či ti to pomôže, ale posielam aspoň foto čo obsahuje Nosifol ...

buxus24
autor
24. feb 2020

@lenicka298 uz som si ho objednala...dakujem 😉

lenicka298
24. feb 2020

@buxus24 tak držím palce, nech zaberie a podari sa 🤗😊

buxus24
autor
24. feb 2020

@lenicka298 dakujem...😍😍verim ze to ppmoze

weweronka
10. apr 2020

Ahojte ja beriem viac ako polroka infolic plus a zatial po MA sa nepodarilo. Chcem skúsiť Nosifol . Akú majú chuť tie sáčky bojím sa kúpiť lebo ak budú hnusné nebudem to vedieť vypiť :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre