Rozhádzaný cyklus

alex_zalez
7. nov 2018

Tak moj cyklus je tptal rozhádzany. Vcera (4ty den) mi skončila mrcha. Mavam ju 6 dni. Vytok biely. Dnes rano spinenie, a teraz uz normalne kr, cp by som uz mala mat takmer po.. Pisala som prispevok vcera, o tom mpjpm cykle. Nestalo sa mi, aby mrcha skpncila tak skoro a z nova zacala

karmela
7. nov 2018

@alex_zalez treba zájsť k Dr nech spraví hormonálny profil aj sono či náhodou nejaká cysta nerobí šarapaty.Mne cyklus upravil aj som porinom otehu agnuston tabletky.Treba sa nane skúsiť opýtať Dr a nájsť hlavne príčinu preco blbne cyklus.Vela šťastia prajem 😊

lea202
7. nov 2018

tiez si mysli, ze najlepsie spravis, ak si zajdes na kontrolu. vsetko jej treba poriadne opisat a uvidis co ti povie. takto tu mozme tak ako aj ty tak aj my len patrat po tom, co by to mohlo sposobovat

paulinoocka
7. nov 2018

Tak ako ti uz baby napisala, najlepsie budes mat ked zajdes za svojim doktorov a povies mu o tom. Teraz po menstruacii bude najlepsie vsetko vidiet takze treba hned ist!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre