Rôzna intenzita čiarok na ovulačných testoch

stevkabelanova
25. júl 2020

ahojte chcem sa poradiť dnes mi začali plodne dni včera mi ukazovalo dve ciarky a dnes už druhú slabú testy som si robila aj 3 dni dozadu a ciarky bol slabé preco len vcera boli silne a dnes opäť slabe?(prvá foto z dnes a druha zo včera)

barus26
25. júl 2020

@stevkabelanova ovulacny test nie je tehotenský. Ovulacny test je pozitívny len vtedy ak su čiarky rovnako silne alebo ak je testovacia silnejšia.. Inak cely cyklus môžeš mat dve čiarky na ovulacnom teste, keďže LH hormón máš v tele cely cyklus ...

giuli
25. júl 2020

Test zo vcera vyzera byt pozitivny....ako pise
@barus26 LH je pritomne pocas celeho cyklu....intenzita ciarok sa moze menit,ak je testovacia rovnako silna ,alebo silnejsia nez kontr.,tak sa test povazuje za pozitivny a ovulacia nastava cca po 12-48hod.po poslednom.pozit.teste....takze ovul.by si mala mat asi dnes...urcite sa snazte..drzim ✊

medeaa
25. júl 2020

@stevkabelanova lebo ovulacne testy su pozitivne 1-2 dni pocas cyklu, opravte ma niekto ak sa mylim

giuli
25. júl 2020

@medeaa nemylis,je to tak

barus26
25. júl 2020

@giuli to si chcela mna označiť ?? veď som napísala to iste čo ty

giuli
25. júl 2020

@barus26 juuuj...niee..len som suhlasila s tym co si napisala....🤣🤣😉

stevkabelanova
autor
26. júl 2020

@giuli ale ms mi skončila 16teho na ovulacou to nieje skoro?ale ďakujem snáď sa nám už postasti

ruzasipova
26. júl 2020

Nie je dane, ze ovulacia musi byt presne strede. Moze byt tak tesne po menstruacii ako v strede cyklu a ako tyzden pred menstruaciou.

giuli
26. júl 2020

@stevkabelanova nie,vobec nie...sama si pisala,ze si v plodnom obdobi..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre