Sen o pozitívnom tehotenskom teste.

mina2415
1. máj 2019

Ahojte prosím vás neviete čo znamená keď sa mi minule snívalo že som bola tehotná aj som mala pozitívny test...a dnes do rána sa mi snívalo že som kocikovala svoje bábätko . Ďakujem za odpoveď

nini1010
1. máj 2019

Tak si najdi na internete snar ak na taketo veci veris.Ale moze to znamena aj tvoju silnu tuzbu po babatku,ale aj intuicia,kto vie,nikto.

bronik89
1. máj 2019

a aj sa snazite o babatko? mozno to mas suvis s tym, ze velmi chces babatko a uz sa ti o tom aj sniva.

alexandra2468
1. máj 2019

@mina2415 no vzhladom na to ze si v skupinach snazilky a ivf tak myslim, ze sa tvoja tuzba dostala az do tvojich snov :D je to uplne normalne... mne sa tiez snivalo o pozitivnom tehu teste :D toto je jedine racionalne vysvetlenie..
Ale samozrejme mozme pockat aj na nazor nejakych vykladaciek snov :D

sintra
1. máj 2019

Existuje take prislovie: co sa babe chcelo, to sa babe snilo. Asi tolko k tomu.

0silvia0
1. máj 2019

@mina2415 akože čakáš nejakú reakciu typu: keď sa ti to prisnilo, tak sa to do roka na 100 percent zrealizuje? 😇

diana20
1. máj 2019

Aj mne sa to snívalo nedávno.. ☺️ Myslím, že je to len preto, že veľmi chceš bábo.. aj ak si to pozrieš v snari, tak ak to povie, že budeš tehotná, alebo niečo také, radšej tomu never.. Až nie si sklamaná 😉

diana20
1. máj 2019

@mina2415 a držím ti veľmi palce mimochodom, aby vám to rýchlo vyšlo 😉

olivia_0309
1. máj 2019

@mina2415 podla mna ti pracuje podvedomie... ked si lahas vecer s tym ze na to myslis, po celom dni, kedy si to nevypustila z hlavy je to normalne... pisem z vlastnej skusenosti. Mne sa uz tolko krat snivalo o tom a nic...napisledy predvcerom ze ukladam detske veci do skrine... V suvislosti som mnou sa to zatial nikdy nespilnilo,ale ked som mala 10rokov sa mi snivalo o tete ze caka babo-chlapca,ked som jej to povedala,tak sa nahnevala. To uz babo cakala,ale bala sa povedat lebo bolo priskoro...ked bola tehotna druhykrat,sa mi snivalo ze cakala dvojky😉 Tiez som jej to povedala v den ked mala ist na kontrolne sono..a tam jej to lekar iba potvrdil.Dve srdiecka💗💗 Neviem co to malo znamenat,mozno nahoda,mozno predtucha...nazor nech si kazdy spravi aky chce...no v suvislosti s vlastnym tehu a baby s tym sny nic nemaju. Iba tolko sen=tvoja tuzba. Drzim ti ale prsty,aby sa ti tie sny a tuzba po babatku,naozaj splnila! 🍀🙏🏼💗

deti95060810
1. máj 2019

snívalo sa mi niečo podobné...len raz.... keď som mm rozprávala čo sa mi snívalo, tak len povedal : "zas ďalšie? ani náhodou" ..... dcéra uź má 9 rokov...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre