Sestra sa snaží o bábätko, predpísali jej Infolic

aalzbetkaa
21. nov 2018

Ahojte baby...ja som tu nedávno písala o mojej sestre, že sa im nedarí bábätko. Dnes bola na prehliadke, všetko má v poriadku ...a spomenula dr ze sa snažia o mimčo, ale nedarí sa .....predpisala jej Inofolic...len na recepte to ma nejaký iný nazov ale povedala že je to to......má to užívať každý deň ráno aj večer ...a teraz sa chcem spýtať, ze otehotneli ste vy potom inofolicu ak ste mali podobný problém? Ďakujem za každú jednu odpoveď 🙂

lucinka1988
21. nov 2018

@aalzbetkaa ja som otehotnela do 2mesiacov pri veľmi nepravidelnej ms, inofolic som uzivala, ale či pomohol práve ten, ťažko povedat, počula som na to len samé pozitívne ohlasy.

lilyianka
21. nov 2018

@aalzbetkaa sestra ma všetko v poriadku? A to ako dotyčný lekár vie? Robil jej všetky možné vyšetrenia, či len klasika preventívku a ž tej usúdil, že je zdravá? Jej muž je ako na tom,bol mu robený spermiogram?
Inofolic by mali užívať hlavne ženy s polycystickymi vaječníkmi a nie ich presadzovať hlava nehlava.. ja som ho tiež užívala, myslím 2 alebo 3m a akurát mi dobre rozhádzal cyklus....
Takže treba porobiť vyšetrenia,napr začať pri HP,ureo, mykoplazmy, kultivacia,atď a u chlapa spg... ako dlho sa snažia?

asined88
24. nov 2018

Ja som ho užívala skoro rok a manžel florandol a nič.

amarilka26
24. nov 2018

@aalzbetkaa ja som ho uzivala a po druhem cykle som zostala tehotna.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre