Sex počas plodných dni. Je šanca, že by som mohla otehotnieť?

17. sep 2021

Ahojte, akurat mam podľa menstruacneho kalendára vysokú šancu otehotnieť a vcera sme mali s priateľom nechraneny sex. Predtým než sa dokončil sme v predstihu prestali. Je šanca že by som mohla otehotnieť? Lebo on už stresuje že mohla byt kvapka šťastia aj keď to išlo mimo mna :D prosím neodsudzujte, viem že to bolo nezodpovedne ale stalo sa to asi prvýkrát takto :D jednoducho prisla chuť ale ochrana došla 😂

petamich
17. sep 2021

pocas plodnych dni, ked je vysoka sanca, ze si prave ovulovala je pri kazdom nechranenom styku sanca otehotniet - deti, ktore boli pocate pocas nechraneneho styku beha po svete dost ;)

marseillefan
17. sep 2021

Vždy, keď máš sex, je šanca, že otehotnieš... aj s antikoncepciou...
Prerušovaný sex je najhoršia forma antikoncepcia (švagor so švagrinou tak majú tretie dieťa). Na druhej strane ja s manželkou takto sexujem už minimálne 8 rokov a otehotneli sme len keď sme chceli a hneď v prvom cykle... Mimo toho sexujeme dosť často, bez ohľadu na plodné/neplodné dni a fungujeme na sto percent. No na druhej strane to berieme tak, že kebyže sa nám niečo "pošťastí", tak to malé príjmeme s láskou.

janci05
17. sep 2021

Jasné, že áno. Jedného takeho mám už niekoľko rokov doma.😉 Sedem rokov nič a potom naraz tehotná.

ruzasipova
17. sep 2021

Este dodam, ze ked ti aplikacia ukazuje plodne dni, tak v skutocnosti ich mat nemusis a mas ich v ine dni cyklu. Tam je len statisticky vypocet.

anonym00000
25. dec 2021

Ako to dopadlo nakoniec?

autor
25. dec 2021

@anonym00000 nie som tehotná 😂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre