Silná menštruácia po Inofolicu?

adusik12457
6. jún 2019

Prosim o rdu vcera som dostala menzes aa mam to strastne noc silne a bolesti brucha a prs je mozne ze by to bolo s inofolicu? sama sa cudujem ze mi to prislo tak skoro vetcinou to mavam okolo 10ho 11ho strastne bolesti mam aj krizov .. len ma teraz strasi sestranica ze som mohla potratit ale vsak sem nebola tehotna ...Moze to byt aj z toho inofolicu? terz ma aj napina na vracanie

beky1813
6. jún 2019

Nevieme, boze to byt hocičo

amelia000
6. jún 2019

@adusik12457 pozri niekedy o svojich dnoch neviem a niekedy ma to natotalku zlozi a vraciam a prehana ma ..niekdy su presne inokedy dojdu skor alebo neskor. Nestresuj prezi prve dva tri najhorsie dni a bude dobre 🙂

lubina
6. jún 2019

@adusik12457 mozno precitat vedlajsie ucinky inofolicu alebo zavolat k Dr., ze ci to moze byt alebo nie...

adusik12457
autor
6. jún 2019

@lubina praveze tam neni ani pribalovy letak

lubina
6. jún 2019

@adusik12457 ale da sa najst na internete 😉

adusik12457
autor
6. jún 2019

@lubina akurat to hladam

adusik12457
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adusik12457
autor
6. jún 2019

@lubina nic som tam take nenasl

ivanapetrasova
6. jún 2019

Z inofolicu to asi nebude:

Nežiaduce účinky

Inofolic: Nežiaduce účinkyPríbalový leták žiadne konkrétne vedľajšie účinky nespomína, to ale neznamená, že sa vôbec nemôžu nikdy vyskytnúť. Ich riziko je ale nízke, čo je typické pre prípravky bez syntetických látok. Ešte dôležitejšie ale je, že Inofolic obsahuje látky, ktoré sa bežne v tele vyskytujú. Napriek tomu sa niektoré ženy sťažovali na pocit nafúknutosti a tráviace problémy.

Aby ste sa vyhli prípadných nepríjemnostiam, neprekračujte nikdy maximálnu dennú dávku. Prípravok je možné kombinovať aj s inými výživovými doplnkami, ale v prípade, že budete podstupovať nejakú lekárom indikovanú liečbu neplodnosti, o ďalšom užívaní Inofolicu sa určite poraďte. Iné vážnejšie kontraindikácie výrobca nespomína.

Skôr asi normalne menzes. tiez mam niektore mesiace okej a niektore otras...

nikolieta9
6. jún 2019

Nemusi to byt z nicoho, ved je normalne, ze niekedy ma zena silnejsiu menstruaciu a inokedy zase slabsiu. Teda aspon ja to tak mavam.

adusik12457
autor
6. jún 2019

@ivanapetrasova to urcite je len z MS urcite to prejde

adusik12457
autor
6. jún 2019

@nikolieta9 no vsak ano len sa cudujem ze tak skoro prisla tieto posledne mesiace inokedy som to mavala 10ho takze neviem preco sa mi to tak zmemilo

thoughtfulweirdo
6. jún 2019

Ved to je normalne. Jeden mesiac pride skor, dalsi mesiac dlhsie meska, potom par krat pride ako hodinky a tak dokola... A takisto obcas mam slabu, obcas hrozne silnu, obcas mam tyzden pred neznesitelny PMS, obcas ani neviem, ze mam dostat, raz mam silne bolesti, druhy krat za vobec ziadne.... Nie sme stroje, aby vsetko fungovalo stale rovnako. Netreba prehanat so sebapozorovanim 🙂

nikolieta9
6. jún 2019

@adusik12457 ani v tom by som nevidela nejaky problem, to sa stava, ze niekedy pride skor. Ale ak sa bojis, tak ked ti skonci, tak chod k doktorovi.

adusik12457
autor
6. jún 2019

@nikolieta9 praveze budem musiet ist este lebo s manzelom sa snazime o babo a nedari sa nam mne dal dr. ten inofolic a manzela poslal na sperniogram ale este sme tam neboli je objednany az 20ho tak uvidime ako dopadneme potom mi povedal moj gyn. ze mi urobi nejake hormolne vysetrenie.. prosim vas neviete presne co je vsetko na hormonalnych vysetreniach co sa vsetko robi??

whatever1
6. jún 2019

@adusik12457 Neviem ako velmi krvacas, co je podla teba velmi silna ms? Ak sa z teba doslova vali krv tak by si mala ist na pohotovost . Ak myslis len silnejsiu ms ze sa castejsie "prebalujes" tak to neries.

mimac
6. jún 2019

@lubina ale veď inofolik je kyselina listová+ inozotyl... výživový doplnok..z toho ťažko povedať, že máš silný menzes... pochybujem

katty1703
17. júl 2019

Ja som brala inofolic mesiaca . Kým mi prišla ms som mala skoro týždeň strašne bolesti . Keď prišla ms bola strašne silná a bolestivá . Asi prvé 4 dni som poriadne ani chodiť nemohla . Od vtedy inofolic neberiem . Ja si myslím že to bolo z neho . Od vtedy a ani pred tým som takú ms nemala .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre