Siofor - skúsenosti

askim000
28. máj 2020

Zdravím. Mate niektorá skúsenosti s polyc. Vajecnikmi a užívaním sioforu?

112lili112
28. máj 2020

@askim000 ahoj mne z neho bolo hrozne zle musela som ho vysadiť :/

jenisjenis
28. máj 2020

@askim000 u nas jedna Dr. predpisovala Siofor na otehotnenie a fakt sa to darilo

misa11111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ewca0611
5. jún 2020

@askim000 Ahoj, neužívala som Siofor ale Metfomín čiže účinná látka v siofore a po troch mesiacoch od užívania som ostala tehotná, mám PSCO a inzulínovú rezistenciu, neverila som ale zadarilo sa, minulý mesiac som si našla po roku a trištvrte vytúžené //🤰 😊

zara1984
3. nov 2020

Ahojte, mne lekár predpísal Siofor 500. Nemôžem užívať antikoncepciu a tento liek by mal tiež pomôcť. Dnes som užila prvú tabletu. V minulosti som to užívala, ale nikdy som nevydržala viac ako dva mesiace. Zle mi z nich bolo, ale dalo sa to vydržať. Teraz plánujem užívať čo najdlhšie. Časom plánujeme tretie bábätko, tak hádam aj na toto pomôže, i keď 2x som otehotnela prirodzene (cyklus mám pravidelný, 28 dňový), ale snáď mi pomôže aj na iné prejavy PCOS. Nespokojná som najmä s pleťou.
Mňa by skôr zaujímalo, či sa u Vás prejavili nejaké zmeny v prejavoch PCOS, ako dĺžka cyklu, veľkosť folikulov, ovulácia, pokožka, ochlpenie, a pod.
Mám 36 rokov.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre