Skúšali ste si robiť ovulačný test po ovulácii?

annie2205
11. máj 2021

Ahojte,
Verím, že sa tu nájde ešte nejaká žena, ktorá skúšala robiť po ovulácii ovulacny test 😁 Ako má vyzerať test po ovulácii? bude druha čiarka postupne blednúť? Alebo zbledne nárazovo?
Možno blbe otázky, ale nikdy som ovulacné testy nerobila a nemám s tým skúsenosti 🤣
Zaujíma ma to preto, lebo som videla, že niektore ženy podľa ovu testov zistili tehotenstvo skôr, ako z tehu testu 😁 Ďakujem Vám za odpovede 😊

annie2205
autor
11. máj 2021

Takto vyzerá moj ovu test 6DPO... Myslela som si, že po ovulácii bude úplne biely 😁

dejna_
11. máj 2021

@annie2205 ja som mala po ovulacii slabú čiarku viď foto...ale je pravda že keď som si robila tehotenský test spravila som aj ovulacny a ten bol mega silný takže LH stúpalo..toto je fotenie deň po ovulacii

lllenuli
11. máj 2021

U mna to bolo takto...ale neukázal skôr, keď som už mala ducha na tehotenskom tak ovulacny bol len trochu zvýšený....pozitívny ovulacny som mala až keď som mala pekné čiarky už aj na tehu teste...takze ukáže, ale u mňa to nebolo skôr 🙂

barus26
11. máj 2021

@annie2205 u každej ženy je to inak. Niekomu bledne postupne, niekomu nárazovo. Biely ovu test som nikdy nemala. vždy tam boli dve čiarky. A väčšinou ovu test ukáže tehotenstvo až vtedy ak je na tehotenskom aspoň slaba čiarka, duch. Určite nie skôr ako tehu.

hanka555
11. máj 2021

@annie2205 na ovu teste budes mat vzdy 2 ciarky..Lh hormon koliše pocas dna cize jeden den mozes mat slabsiu druhy den silnejsiu

dejna_
11. máj 2021

@lllenuli ty si iný pedant 👌😯 klobúk dole mať to takto podchytené

zuzana0231
13. máj 2021

@lllenuli VaV tak toto je ukážkové 🙈🥰🥰

lllenuli
14. máj 2021

@dejna_ vďaka tým testom sa nám konečne podarilo otehotnieť...po vysadení HAK som mala totálne rozhádzané cykly, tak som bola strašne nervózna z toho, že ani neviem kedy mám ovulku...toto mi veľmi pomohlo (a plus alchemilka)

@zuzana0231 Presne, po strašne divných cykloch (ten predtým trval 39 dní) som asi aj vďaka alchemilke mala konečne ukážkový cyklus, a hneď sa aj zadarilo 😁

annie2205
autor
14. máj 2021

Ahojte baby, ja Vám ďakujem všetkým za odpovede. Nakoniec som tehu a paradoxne keď mi vyšiel pozitívny tehu test, ovulacny bol negatívny 🤣 takze asi to nie každému ukaze či test 🙈 aspoň som to zistila

zuzana0231
14. máj 2021

@annie2205 gratulujeme. 💐 Nech to dobre dopadne 😇

dejna_
14. máj 2021

@annie2205 super 🍀 gratulujem 😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre