Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Skúšali ste Tianshi?

luckysun17
2. apr 2013

Ahojte, kedze sa uz dlhsiu dobu s manzelom snazime a nedari sa, prisla za mnou kamoska a povedala mi, ze jej pomohla Cinska medicina Tianshi. Teraz maju krasnu dcerku a vraj ma viac kamosiek, ktorym to pomohlo. Mate s tym niektora skusenost??? Ja som sa dala do studia a vyzera to celkom zaujimavo, tak to asi skusime. Nechce sa niekto k nam pridat?
Krasny den 😉

irenkask
2. apr 2013

@luckysun17 Mala som tú česť a nikdy viac, peňazí nažmýkajú a ešte aj ľudí lanáriť a klamať. Je to obyčajný pyramídový systém, ordinovať výživové doplnky bez akýchkoľvek odberov krvi a vyšetrení je aj drzosť alebo odvaha.
A ten ich slávny kordiceps ospevovaný na všetko som vzala raz akotak a druhý raz mi ho telo vôbec neprijalo. Všetko lieči všetko a všetkým to je ich trend a pravda. Nehorázne poplatky za registrácie, dokonalá pyramída. Všetky reklamné letáky a literatúru , nič nedajú zadarmo.
Ale výhodou je, že sú tam zainteresovaní lekári že môžu naryžovať ďalšie peniaze na chorých ľuďoch.
Takýchto podobných produktov a marketingový systém je u nás viacej a predražené nehorázne, lebo každý produkt musí zarobiť od prvého člena po posledného. Ja osobne nikdy viac od marketingových spoločností čo najďalej.
Považujem to za štátom podporený a zlegalizovaný podvod ako aj banky a poisťovne.

lukas0106
2. apr 2013

Ahoj.
S Tianshi mam velmi dobre skusenisti, kedze vdaka nim mame krasne zdrave dievcatko. Poradila nam to manzelkina priatelka, tak sme to vyskusali, kedze lekari nam nepomohli. Najprv sme absolvovali ocistnu fazu, ktoru sme podstupili obaja (ja som mal predtym velmi zly spermiogram) - antilipidovy caj, dvojita celuloza a biologicky vapnik. To je prva faza, ktora trva 30 dni. Potom nasleduje druha faza, ktora by mala trvat 50 dni, no my sme uz v jej polovici boli tehotni.
Ak ma niekto nejake otazky, pripadne zaujem o viac info, stavi napisat.

lukas0106
2. apr 2013

@irenkask Dovolim si oponovat, kedze my sme to s manzelkou brali obaja pod dohladom lekarky. A testov nam narobili nasi lekari habadej, no jedina odpoved bola, ze nevidia problem, preco nemozeme mat dietatko. Ale aj tak sme ho cele roky nemali.
Mozno je priblem v tom, ze si zacala Kordycepsom. Neviem, kto ti to poradil, ale zjavne chcel len zarobit, nie ti pomoct, Pretoze cela tato liecba je zalozena na tom, ze na zaciatku sa organizmus OCISTI. A Kordyceps sa dava az po tejto ocistnej faze.
Ja na Tianshi nedam dopustit!!!
Co sa poplatkov tyka, tak ja som mal registraciu zadarmo. A aj ma niekto zaujem, tak mam aj materialy , ktore mam tiez ZADARMO!
No a na margo tej pyramidy - ved vsetko u nas je pyramida. Cele naze zdravotnictvo je jeden velky biznis!!! Akurat s tym rozdielom, ze napriklad vapnik z lekarne je sama chemia, kdezto vapnik od Tianshi je obsiahnuty v stabilizovanej iontovej forme, ktora zabezpeci ovela lepsie vstrebavanie a teda aj ucinky. Ano, stoji viac ako v lekarni, no z 1 tabletky lekarenskeho vapnika telo spracuje mozno 20%, no Tianshi vapnik psracuje vyse 80%. Takze v konecnom dosledku zaplatis menej za lepsi ucinok.
Ved nie len tak dostala korporacia Tianshi 13 cien Svetovej zdravotnickej organizacie! Takze to nie je len "nejaky" potravinovy doplnok.
Mrzi ma, ze ty s tym mas zlu skusenost. Najprv sa treba poradit a az potom uzivat.
A pokial niekto ma zaujem o tieto produkty, tak sa vonec nemusi registrovat a ani nic podobne.
Tak nech sa dari!

irenkask
2. apr 2013

@lukas0106 Je to asi desať rokov čo som sa tam zaregistrovala a čo ma to stálo čo sa týka vápnikov, lipidných čajov , spiruliny, maca, cordyceps a vápnik pre deti je zo sušeného mlieka a druhý z vaječných škrupín a to by som mohla menovať všetko, moje problémy to nevyriešilo, len som mala psychické z toho že dokážu obrať o posledné peniaze, lebo po jednej kúre nasleduje ďalšia, po nej ďalšia, to ale nestačí tak ďalšie veci treba užívať ,ale ďalší povie joj ale toto ste nemali predtým ste mali toto ale pokračujte týmto. Slávny lipidný čaj mi úplne vysušil žalúdočnú kyselinu a potom joj tak ste ho nemali piť.
Presne ako to píšeš ty. Ja som mohla mať aj 20 detí keby som chcela. Od vápnika som bola prevápnená . Kordyceps som brala po očiste , toto všetko veľmi dobre viem.
Zaujímavé bolo, že každého očisťovali rovnako a rovnakým spôsobom napriek inej diagnóze a inému organizmu, nakoľko nikto nie sme kópia toho druhého.
A na svetovú organizáciu chobotnicu s chapadlami mám svoj vlastný názor
Mne pomohla jedine homeopatia a homeopatka odo mňa nebrala peniaze .
Moja známa čo s týmto robila tiež začala s inými produktami.
Toto nech užívajú ľudia ktorí v to majú vieru a kopu peňazí, s tým sa už nik nechváli koľko tisíc z neho vyžmýkali.
To je pravda že zdravotníctvo je celé pyramída, lebo keď som žiadala aby mi poradili jedného lekára z tianši ktorý by vystúpil verejne a vyjadril sa ku škodlivosti očkovacích vakcín , nenašiel sa ani jeden, takže podľa mňa to nie sú nijakí odborníci ale mamonári.

georgia333
4. apr 2013

rozum lieči !!!
treba si urobiť poriadok v hlave, správne si to vyskladáť a pyramídy ta nepresvedčia

luckysun17
autor
23. apr 2013

Ahojte, tak po nazbierani info z kazdej strany som sa rozhodla, ze to skusim.. a po dvoch tyzdnoch musim uznat, ze sa citim lepsie. Nikdy som nemala nejake problemy, no teraz mam pocit, ze mam viac energie..co sa paci aj manzelovi 🙂 Dokonca ten caj pije uz aj manzel 🙂 Este dva tyzdne a prejdeme na druhu fazu 🙂 Snad bude uspesna.. 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli