Skúsenosti s internetovou lekárňou

zuzu4321
4. sep 2017

Ahojte, pomaly už idem pozerať po kyseline listovej/femibione. Najlacnejšie vychádza v internetovej lekárni "Magister.sk". Máte niekto skúsenosti? Bojím sa, že či mi nepríde len dáka napodobenina... ďakujem za rady

nellita
4. sep 2017

Cez,magister som.objednavala a v pohode ziadne napodobeniny to neboli,kukni ci nemaju aj kamenu predajňu da,sa aj tam priamo objednať uz si nepamatam

bobulazelena
5. sep 2017

@zuzu4321
Magister.sk je fajn...objednavala som odtial uz viackrat a vsetko v poriadku.
A teda napodobovat a falsovat lieky by si nikto nedovolil si myslim.

zuzu4321
autor
5. sep 2017

@bobulazelena no.... neviem... ved ludia su schopni za peniaze spravit vsetko... ked davaju ropu do potravin (myslim tie kopie) a podobne, tak od coho su lieky ine :/ raz som videla taku reportaz, ze co vsetko robia... nestacila som sa cudovat...

bobulazelena
5. sep 2017

@zuzu4321 no...ale toto su normalne slovenske lieky, je tam vsetko original. 🙂

marlenka222
5. sep 2017

@zuzu4321 prosim ta,ked mas paranoju, ze by ti mohli zamenit vitaminy za kadeco, zamysli sa nad tym, ako funguju kamenne predajne. V zivote si nevidela ze tovar doviezol kurier? A odkial asi? Pokial ma vitamin doklad, registraciu, vsetko zabalene bez poskodenia, nechapem ako by mohli zfalsovat pre cele Slovensko vitaminy.
Dalsia vec. Nemyl si vitamin a liek, liek predpisuje lekar, vitaminy su volne bezne dostupne. Okrem liekov na bolesti typu paralen,nurofen. Aj ked tento vitamin odporuca lekar, nie je to liek nakolko sa da kupit kdekolvek bez lekarskeho predpisu. To ze internet. lekaren ponuka lacnejsi tovar, je len sikovnost ludi,ktori v kamennych predajniach zarabaju na ludoch,ktori nevedia v systeme chodit a spoliehaju sa na to co vidim,hned dostanem,je isto kvalitne. Este si nepocula aj o nakupe potravin cez internet? Doba je internetova😉

zuzu4321
autor
5. sep 2017

@marlenka222 neboj, nie som 70 rocna babicka z hornej dolnej, ktora prave objavila internet, ak myslis to... praveze tym, ze mam pristup k informaciam neverim hned vsetkemu (to je k tej dobe "internetovej").... dneska sa falsuje vsetko a vsade... a dostat to normalne v obchodoch a nie len dakde v tmavych ulickach.
Akurat som bola zvedava, ze ci ma Magister vsetky potrebne licencie a pod... Viem, ze v Cechach funguje normalne, ale kto vie, ze ako to je u nas...

marlenka222
5. sep 2017

@zuzu4321 ma neboj sa. Objednavam vyse 2 rokov a vsetko v pohode zatial. Skor mam pocit, ze kamenne nie su co byvali, lebo ked tam prides, uz mas ten pocit, ze ti akoze lekarnicka poradi a prd velebnosti. Akurat mas pocit, ze z toho jednania so zakaznikmi jdes blejt. Skor su to akesi tety automaty na najdenie vitaminov,liekov v policke,nablokovanie a zaplatenie. Akurat ze ti povedia nazdar 😒

zuzik307
5. sep 2017

@zuzu4321 je to normalne kamenna lekaren v KE, ktora ma eshop...overene👍

bobulazelena
5. sep 2017

@marlenka222 no zas tych volnopredajnych liekov bez predpisu je pomerne dost a nie su to vitaminy. Ale so zbytkom suhlasim.

marlenka222
5. sep 2017

@bobulazelena to som dala ako príklad, ale áno, je ich dosť

bobulazelena
5. sep 2017

@marlenka222 jasne chapem. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre