Skúsenosti s reprodukčnou imunológiou

jankaradka
18. feb 2021

Ahojte.Rada by som sa poradila.Mate skusenosti s reprodukcnou imunologiou?Ja som po 2spontannych potratoch,druhy pred “chvilou”.Vysledky stotnej zlazy v poriadku,krv takisto,no hematologicka ma poslala na tu repr.imunologiu...Som z Kosic...snazila som sa objednat do Presova,ale tam ziadna odpoved,skusala som Kosice,to iste.Pocula som este ze v novej nemocnici vraj je nieco take...Navstivila ste niektora jedno z yzch zariadeni?alebo respektive ,viete mi odporucit kam mam ist?A este by som sa chcela opytat,ze ci to napzaj je take drahe...🙈Dakujem

nafka0483
18. feb 2021

@jankaradka Sme z KE, boli sme v Presove v ADLA a ako myslis ze ziadna odpoved? Sestricka priebezne dviha telefony a objednava.

e1i
18. feb 2021

@jankaradka kde v Prešove si skúšala. Ja som bola v adle a spokojnosť. Termin do 2 týždňov. Alebo napíš mail, platila som 60

dzejna241
18. feb 2021

odporučam alergoimun v po. nam pomohli.

jankaradka
autor
18. feb 2021

@dzejna241 super,uz som si zziadala minuly tyzden o termon,ziadna opdoved a dnes mi na recepcii slecna povedala zenoni sa mi ozvu...

moznoze
18. feb 2021

@jankaradka bola som v NR Dzurilla centrum a vďaka nim mam konečne po toľkých rokoch vytúžený poklad

nafka0483
18. feb 2021

@moznoze Cize nieco ti diagnostikovali, liecili a potom si otehotnela spontanne? Ci ste riesili umele?

moznoze
18. feb 2021

@nafka0483 predtým som mala 3 vklady a neúspešne. Tu mi diagnostikovali kvôli čomu sa nedarí, nasadili liečbu a hneď mi vyšiel ďalší vklad

nafka0483
18. feb 2021

@moznoze To je super. A mozes napisat v com bol problem a ako to liecili?

adelah
18. feb 2021

@jankaradka riesim to iste ako ty...dnes som telefonovala...imunocare kosice termin za 2 tyzdne, cena 195 EUR, adla-dr. Estokova, termin tiez za 2 tyzdne, cena 60 EUR...treba prist na lacno, beru krv + vymenny listok +nebrat 4 dni lieky od bolesti a alergo

jankaradka
autor
18. feb 2021

@adelah zo je nemyslitelne,nevravim ze chcem vsetkonzadarno abybto tak nevyznelo,ale my sme uz tolko penazi vrazili do inseminacii,liekov,navstwvivali sme Helios.clovek spravi vsetko ked je to potrebnw a tuzi po drobcovi,ale je uz neunosne aky z toho maju biznis...tak aspin ze si sa niekam dovolala a mas twrmin,ja este ani k tomu sa neviem dopracovat....

adelah
18. feb 2021

@jankaradka ano rozumiem ti...ja potrebujem zistit preco sa to stalo, ale pary pre ktore je jedina moznost urcite do toho vrazia aj posledne len aby mali doma babo...ale taky rozdiel?

andrejocka36
8. apr 2021

@adelah chcem sa ťa opýtať v akom čase cca treba volať na reprodukčnú imunológiu do Adla Prešov? Potrebujem sa tam objednať. Dnes som tam volala ale nedvíhali mi telefón iba záznamník, že majú veľa práce. Dá sa objednať aj cez e-mail k MUDr. Eštokovej? Odpisujú naň? Ďakujem za odpoveď.

jankaradka
autor
9. apr 2021

@andrejocka36 ahoj.ja som napisala mail sestricke,na ktory mi samozrejme odpisala,objednala ma...oni su tam velmi ochotne...

andrejocka36
9. apr 2021

@jankaradka ďakujem. Skúsim napísať e-mail. Už si bola v Po na reprodukčnej imunilógií? Dlho sa čaká za termínom?

lucia7933
20. sep 2022

ahojte, tie ktore ste boli na vysetreni v Adle u pani Dr. Eštokovej, do kolkych tyzdnov ste mali vysledky?

andrejocka36
22. sep 2022

@lucia7933 do 4 týždňov

lucia7933
22. sep 2022

@andrejocka36 a poslala ich mailom? nebolo treba chodit druhy krat?

andrejocka36
22. sep 2022

@lucia7933 po výsledky som si bola osobne. Konzultovala som ich s lekárkou. Treba sa opýtať, či ich posielajú aj e-mailom aby si tam nemusela chodiť 2x.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre