Slaboružová krv a špinenie po milovaní

erikajakub
13. nov 2019

Ahojte, chcem sa spytat minuly mesiac sme sa s muzom snazili o nase prve babo no nastavajuca menstruacia prisla a bola normalna ako kazde ine takze som neriesila ani Tehu test nic...no teraz po pohlavnem styku som mala pri utreti slaboruzovu krv a spinenie. Co to moze byt ? Dakujem za kazde info 🙂

fokuska
13. nov 2019

@erikajakub Moze to byt vela veci. Napriklad si sa pri styku trosku poranila (napr. krcok) a jemne to zakrvacalo. Alebo je to hormonalny vykyv, alebo je to infekcia a podrazdena sliznica a teda slabunke krvacanie...

jana_vaj
13. nov 2019

Mohla ti žilka prasknúť, mohla si sa poraniť tak ako fokuska písala, to je proste veľa toho. Keď prišla ms tak tehotná nebudeš

erikajakub
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
erikajakub
autor
13. nov 2019

@jana_vaj praave ked moja mamina cakala mna tak mala este 2 mesiace ms..tak preto sa pytam ci uz daktora mala takyto problem..pockam este ako sa to vyvine..dakujem;)

kahh
13. nov 2019

@erikajakub ms pocas tehu je coraz castejsia, podla mna to skor bolo poranenie po styku, mne sa to tiez stava. Ja by som netestovala kym nebude ms realne meskat.

erikajakub
autor
13. nov 2019

@fokuska dakujem ak to bude pokracovat pojdem radsej k lekarovi

erikajakub
autor
13. nov 2019

@kahh mne sa to stalo teraz prvy krat, preto som sa troska zlakla..dakujem.

kahh
13. nov 2019

@erikajakub neboj, to nemas nutkanie tiez som sa jej pytala ci to necitila a ze nie, to sme rovno volali sanitku lebo sme nemali auto...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre