Snaženie sa 2 roky a konečne pozitívny test

pato88
14. jan 2024

Ahojte, o druhe dieta sa snazime uz vyse 2 rokov. V januari (teda teraz, ked mi mala prist menstruacia) sme mali zacat v CAR s procesom inseminacie. Mala som si davat injekcie na zlepsenie ovulacie a potom brat utrogestan, aby sa podporilo uhniezdnenie. Vsetky vysledky co sa tyka neplodnosti sme mali v poriadku, v podstate nam povedali, ze nevedia preco sa nam nedari tolko otehotniet, tak ze budeme skusa najprv inseminaciu a potom ak to nevyjde ine nieco. Lenze menzes neprisiel a dnes mam pozitivny test. Bojim sa, ci nemam radsej tiez nieco brat, aby si to babo nerozmyslelo alebo uz by to malo byt v poriadku? Pocas minuleho roka som raz mala ducha tyzden pred menzesom a dvakrat dr naznacil, ze sa nieco chystalo a menzes prisiel s meskanim. Tak sa teraz bojim, ze ci sa mam vobec tesit. Zajtra skusim zavolat na CAR, ze teda ak som nakoniec otehotnela prirodzene, ci sa ich to tyka. Ku gynekologovi idem 22.1. Myslite, ze mam radsej zajtra vsetko obvolat alebo nemam stresovat? Pri prvom dietati som mala aj implantacne krvacanie, ale teraz nie. Dakujem

muchacici
14. jan 2024

@pato88 Jeeeeeej, gratulujem! ❤️🥰 Určite sa poraď s lekármi, alebo vypočuj názory viacerých odborníkov

sofia1979
14. jan 2024

@pato88 určite treba niečo nasadiť a užívaj srdečne gratulujem

pato88
autor
14. jan 2024

Dakujem. Skusim teda zavolat. Snad to bude v poriadku, jasne pozitivny test som mala len raz v zivote okrem tohto a to uz ma 4 rociky 🙂

wewuliatko174
14. jan 2024

@pato88 moc gratulujem ja ta uplne chápem..hlavne klud zavolaj a riad sa pokynmi doktorov kde vedia aj tvoj zdravotny stav a čím si prešla..ja som po MA musela ma kyret a na druhe babatko sme čakali 3 roky..na začiatku problemy neverila som ani tym dvom čiarkam,nevedela som sa tešit..trvalo to dlhšie ale vsetko v poriadku tuším až po velkom sone v 26 tyždni ked som videla zdrave babo som začala tomu verit a tešiť sa..boli to dlhe roky prešli sme vyšetreniami a tiež som začinala uvažovať nad rôznymi alternativami ako to babo mať..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre