Snaženie sa o bábo

stano1202
9. sep 2017

My s manželkou sa snažíme už vyše roka ale zatiaľ nič,tak som zvedavý ako to bolo u Vás,ako sa Vám podarilo otehotnieť....špecialna poloha?,či užívanie vitamínov alebo sledovanie svojho cyklu, čí iné?

maca3003
9. sep 2017

Ahoj 🙂 umňa to bolo takto zmyslela som si jedneho večera že chcem babätko a skusil sa urobiť dnu a už bolo tam take jednoduché a krásne 🙂 no prešli 4 roky a ja som tužila veľmi po bábätku chceli sme pre dcerku surodenca no pokúšali sme sa aj 2 krat denne a vždy prišiel menzes a nič raz dokonca meškal mysleli sme si že už a vôbec nič išla som teda na vyšetrenia či je všteko ok tak že ano.Pokúšali sme sa rok a nič vôbec.Tak som sa rozhodla si najsť prácu a že budeme mať svadbu a že potom v 30tke sa znovu pokúsime.Už sme nič neskušali vôbec sex sme mali ako vždy bez ochrany.A zrazu menzes neprišiel urobila som si test pozitývny urobila som si druhý tiež urobila som si digitálny a ukazal 2-4 tyždne nechapala som ako vôbec.Priatel tiež nie nestalo sa nič vždy si vedel davať pozor a povedal že to inak nebolo ani teraz :D no a s plánov nakoniec nič otehotnela som v čase ked som nato vôbec nemyslela netlačila na to a nežiadala o to.Týmto by som teda chcela vysvetliť že drobček príde ked ho budete najmenej čakať.Všetko príde v ten správny čas.Držím silno palčeky a verím že sa Vám to čoskoro podarí 🙂

lellla
9. sep 2017

Ahoj.ja z manzelom sme velmi zacali chciet babatko po 4 rokoch chodenia tak sme sa zacali snazit ja som mala 20 vtedy ale velmi sme.ho chceli obaja..o rok na to sme sa zasnubili no babatinko sa nam nedarilo ale kedze som mala 21 tak sme to az tak extremne este neriesili ze prexo sa nedari akebo tak...vrvaveli sme si ze ked sa zadari budeme stastny ale ked nie nebudeme robit hned paniku..no presli dva roky a stale nic a po 3 rokoch sme zacali hladat pricinu isla som najprv ja ale kedze moj muz mal vaznu chorobu tak sme odhadovali ze to bude bohuzial na jeho strane aj tak bolo...pol roka sme brali pocrivovytaminy aj ja aj on plus vseliake vypocty atd atd...nakoniec kedze jemu to nepomahalo niako k lepzim vyseldkom sme sa.spolocne rozhodli podstupit umele oplodnenie ...boli to nekonecne prehliadky vybavovacky a hlavne pre mna dost narocna liecba a aj nakladna financne...ale zadarilo sa na prvy krat ...ked nam povedali ze z 10 vajicok oplodnili len tri a do embriok sa vivinuli len dve velmi sme sa bali..no nas pokald sa chitil.hned nastastie...teraz sa blizime ku koncu a sme najstastnejsi na svete po tom vsetkom ....dufam ze vam sa.podari prirodzene iste je to krajsie 🙂 treba vitaminy trrba zmenit urcite zivotosrpavu ak je zla a moja osobna rada je ze urcite aa dajte vysetrit aj ty aj zena len informacne aby ste vedeli ze ste zdravi a potom si uz len uzivajte. Papa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre