Snaženie sa o dieťa po potrate bábätka s Downovým syndrómom

netti87
4. jan 2021

Ahojte,v roku 2019 som mala umely potrat v 24tt.kvoli down. Vynechali sme pol roka, potom sme zase snazili mat babetko. Ale nemame uspech 😥😥 Gynekologa som este nenastivila,nemam na to silu. som velmi smutna 😥😥😥

miadi
5. jan 2021

@netti87 ahoj moj ds drobcek odisiel Sam v 18tt a snazit sme sa zacali potom hnet Po prvej ms a zadarilo sa po 4m mohlo sa aj skor len mm sa vyhybal plodnim dnom Lebo chcel letne babo no Ja som chcela ASAP babo. Vsetko bolo ok a mame zdraveho krasneho syna.Verim ze si smutna. Ale pol rok este nie je vela. Urcite to bolo tazke rozhodnutie ist na upt v 24tt hlavne ver ze dalsie teho bude v poriadku. Lekarsku pomoc staci vyhladat Po roku snaženia. Bud optimista a drz sa. Raz to pride. A bude to uzasne. Stoji to za vsetku namahu.

alenamihal
5. jan 2021

Tiez som mala presne taku situaciu,na stastie sa mi podarilo otehotniet po polroku( aj vek hral u mna rolu ,tak som dlho nechcela cakat ) a dnes mam 2.5 rocneho syna. Hlavne nechaj tomu volny priebeh a netlac na to. A po zdravotnej stranke si ok ??? Skus sa prekonat a skontrolovat ci si ok ...a potom len skusat a skusat..drzim palce ....

tinka78887
18. feb 2021

@miadi dobrý večer a brali ste aj dáke vitaminy ci vôbec nič a všetko prišlo samé...ja som bola na upt v 19 tt kvôli ds a ešte vývojovým chybám najhoršie obdobie a ten pôrod tiež 😢

denden77
18. feb 2021

pridavam sa do klubu.. 21tt (7/2019)..
3 mesiace som cakala a zacala sa silno snazit, lebo ako pise @miadi, chcela som ASAP.. kedze 1x sa podarilo na prvy sup, bola som samozrejme smutna, ked sa nepodarilo hned.. prisli Vianoce, total som to pustila z hlavy, lebo vecierky, zhananie darcekov, nakupy, varenie, pecenie, upratovanie.. a po Novom roku bum, 2 ciarky..
moc drzim palce 🍀🍀🍀

miadi
18. feb 2021

@tinka78887 nebrala som nic ani kyselinu listovu Lebo uz mam pocit ze ten produkt umelo propaguju., a jedla som len casto salat a veci v ktorych je v prirodzenej forme.

tinka78887
18. feb 2021

@denden77 tak to je super teším sa s vami...ja som, ale otehotnela po inseminacii nedarilo sa nám tak len dúfam, verím, že toto po všetkom čím som si prešla bude na prvý sup 😊🙏🍀

netti87
autor
18. feb 2021

@tinka78887
Mila Tinka, viem co citite, u mna to sa stalo v roku 2019 ,ale stale mi to boli , a co najhorsie odvtedy sa nedari 😥

denden77
18. feb 2021

@tinka78887 drzim palce, nech sa zadari co najskor 😊🍀

sevcikovaa
18. feb 2021

Ahoj pred 3rokmi sme stratili Tobiaska v 20tt...zlyhal krcok.... začala som tlačiť na pilu rôzne vyšetrenia a aj 2x ivf prognóza zle spermie bábo nebude bez ivf...tak sme si dali pauzu a ja som riešila pracu a chceli sme kúpiť dom ....dnes dom nemame ale 18mesacneho Samka...nechaj si cas venuj sa manzelovi a pride to samo

miadi
18. feb 2021

@netti87 podla mna tuto bolest zazenie len dalsie zdrave babatko . . Hlavne sa daj doporiadku emočne. . Skus nemysliet tolko na to co sa stalo. Proste sa to stava zial stalo sa aj tebe. Vyhod zo seba vsetky negativne pocity. Sleduj ovulacny hlien( plodne dni su vlhkejsie( a veselo do toho. 🍀

netti87
autor
19. feb 2021

@miadi Dakujem moja ☺️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre