Snažilka a preventívka u gynekologičky

sandyka90
17. apr 2019

Ahojte kočky, som tu nová, dlhšie čítam diskusie.
My s manželom sa snažíme intenzívne 2.mesiac, zatiaľ nič 😔
Moja otázka, možno blbá ale dúfam ma pochopíte keď mam obavy..
Ďalšie plodné dni mi cca vychádzajú pred preventivkou u gynekologycky...preto cca lebo nemám na deň presnú mrchu..na termín u dr sa čaká dlho takže termín nechcem preložiť a aspoň sa s ňou čím skôr poradím 🙄☺️
Baby, radšej vynechať snazilkovanie pred preventivkou?Viete aby vyšetrenie, výter atď neuškodilo...ak vie uškodiť... Ďakujem za vase rady☺️

noemi155
17. apr 2019

To ti nemá ako uškodiť a za ďalšie aspoň ti povie, kedy budeš mat ovulaciu

ave17
17. apr 2019

No ja by som ten jeden deň ozelela, doktorke sa asi veľmi nechce, keď to sprosto poviem sparat sa tam v ejakulate... 🤔

bibiankaka
17. apr 2019

@sandyka90 aspoň deň predtým nesexuj.

sandyka90
autor
17. apr 2019

Kočky plodné dni cca okolo 1.-2. mája
Preventivka 7.maja
Ja som to snazilkovanie myslela prvé májové dni, určite nie tesne pred preventivkou ☺️

alexandra2468
17. apr 2019

@sandyka90 ja som to mala tak isto 🙂
Plodne dni asi 8.-9.3., preventivka 15.3. Spravila mi kompletne aj navyse vysetrenia, kedze som povedala ze sa snazime o babatko, tak spravila aj testy ktore bezne na preventivke nerobi aby povedala, ci je vsetko ok. Na konci mi povedala ze “sliznica je pekne kypra, ked chcete este sa mozte tento mesiac snazit, alebo pockajte na vysledky a skusite dalsi mesiac”.... o tyzden a pol na to som zistila, ze som uz tehotna :D

hennyinnsbruck
17. apr 2019

Takéto som nikdy neriešila 🤔🤔🤔
Veľa x som mala sex pred preventivkou...😂😂😂
Určite to nijak neovplyvni snaženie 🙄

hennyinnsbruck
17. apr 2019

@ave17 u 99, 99999% žien vytecie Ejakulat keď sa postaví, popr pri chôdzi.. Ono sa tomu vraví gravitácia... Tých pár stoviek(možno tisíc) ktoré sú na ceste k vajíčku pani doktorku určite rušiť nebude 😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

aliii3
17. apr 2019

@sandyka90 co viem ja, doktor to vie 24 hod po styku, ze sex bol... inak nic ine ti tam nema ako skodit,vadit, na vplyv ci sa dieta podari ci nie nema ziadny, mne to vzdy pripada toto akoze snazilkovanie ako keby inak ten sex nemozte mat, a ako sa snazite a ako dlho to trva a stale nic, hej stale nic preto lebona to neustale myslte... to ja len tak nic proti tebe, aby si sa neurazila nahodou :D

beky1813
17. apr 2019

Nestresuj tak. Moc to hrotis a prehanas

sandyka90
autor
17. apr 2019

Ďakujem za odpovede a neurazila som sa, nemám dôvod ☺️☺️

rejmonz
22. apr 2019

vseobecne nemas mat 48hod pred vysetrenim pohl. styk.. cize 2dni pred vydrzat.... ja som ostala tehotna 3.novembra a 7 mi robili stery z krcka.. jedine co, tak som mala po odbere ruzovkasty vytok a to som sa este sa cudovala co to je, kedze predtym sa mi to nestalo 🙂 a babo sa udrzalo, bohuzial uz nie so stastnym. koncom, ale vysetrenie u lekarky jej nijak. neublizilo

evittam
22. apr 2019

@hennyinnsbruck Tiež som sa dobre pobavila. Ze, "sparat sa v ejakulate".😂😂😂😂 Niektorým tu nic nehovoria základné vedomosti zo ZŠ, bohužiaľ.

evittam
22. apr 2019

@rejmonz Toto mi nikdy lekar nepovedal. Preco by som nemohla mat 48h pred preventívkou pohlavný styk?

sonicka96
22. apr 2019

@evittam myslím že je to dobrá blbosť... Ja som mala pohlavný styk pred preventívkou a nikto mi nič nepovedal 🙂

evittam
22. apr 2019

@sonicka96 Ja si myslím to iste. Preto som sa spytala. Ale mam skvelého lekara cize určite by ma za tých vyse 10rokov co k nemu chodim na to upozornil.😉

rejmonz
22. apr 2019

@evittam https://akootehotniet.com/tehotenstvo/vysetreni... moja. lekarka ma. napr toto upozornenie pred svojou ambulanciou roky. rokuce😉 a ide o. to, ze ak sa berie cytologicky ster, spermie v naleze mozu skreslit nasledne vysledky..az taka nerealna blbost mi to nepride a sama robim v nemocnici v labaku 😉 hold. kazdy lekar asi ku tomu pristupuje inak

evittam
22. apr 2019

@rejmonz Dik za info. Spýtam sa najbližšie svojho gynekológa.

catherinah
22. apr 2019

Styk nema byt preto, lebo skresluje vysledky cytologie.

sandyka90
autor
23. apr 2019

Ahojte kočky, ja určite dva dni pred preventivkou nebudeme sa snažiť..ja som sa len toho bala ze vyter moze nejak poškodiť...uhniezdenie atd... možno blbosť a samozrejme dr poviem ze sa snazime a kedy som mala posledný styk... Asi zeny ktore chcu otehotnieť kvôli preventivke nevynechaju cely mesiac nie?🙄A možno sa na mna pozrie a povie ze ovulacia neprebehla....aj ked sa riadim podla hlienu... Ďakujem ☺️😔

rejmonz
23. apr 2019

@sandyka90 jasne.. . vravim my sme skusali 3.11 a o4dni nato som sla na stery bez toho ze by som vobec vedela a nijak to plodu neublizilo 🙂 mozno sa vtedy tiez len uhniezdovalo akurat 🙂

sandyka90
autor
23. apr 2019

@rejmonz Ďakujem ☺️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre