Snažilkovanie a fajčenie

26. feb 2021

Dufam ze moc nepoburim, preto anonymme. Viem, ze pri snazilkovni treba prestat fajcit lenze ja a tiez moj partner fajcime takmer krabicku denne stale som odhodlana ze prestnem a nejde to. Stiahnem krabicku denne asi 15 rokov, tuzime po dietati. Vysetremia mame za sebou a vysledky su super ale nedari sa nam splodit hoc mame sex cca kazdy 2.den v mesiaci. Trva to rok a pol...
Je mozne ze je to fajcenim? Mate skusenost?
Podarilo sa vam prestat v stadiu snazilkovania? Dajte mi prosim navod ako sa vam to podarilo.

adoska717
17. mar 2021

Pri prvom snazeni som ja aj muz vyfajcila minimalne krabicku denne a ja som k tomu este denne vypila aspon pol litra hellka a podarilo sa.. A tak to islo az do 5tt ked som zistila ze som tehu

anukha
6. apr 2021

Skuste prestat s naplastami. Je pravda, ze existuje mnoho parov, co fajcili jak komin a otehotneli. Chapem, ze ak sa nedari, snazite ( uvazujete) urobit vsetko co je vo vasich silach. My sme prestali je tomu len 2 tyzdne, tak ked tak dam vediet ak sa zadari 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre