Snažilky 42+

ivankalaco
25. aug 2016

Snažilky 42+? Poďte sem, nech si povymieňame skúsenosti s lekármi, ako sa dlho snažíte, čo všetko robíte preto, aby ste otehotneli? Ak už ste tehotné, ako prebieha tehotenstvo, aké vyšetrenia vám odporučili lekári a čo všetko robíte pre zdravý priebeh tehotenstva..Žienky, ktoré chcete moralizovať a narážať na náš vek..prosím, zdržte sa komentárov..vek je len číslo 😉

nila1111
18. jan 2019

Dobre teda 🙂 vidim ze sa v tom vyznate lepsie 🙂

ceklis
18. jan 2019

No... nejaký zvláštny pocit ráno som mala a tak som jeden test spravila. Neverila som, že čo to ma byt a tak som utekala kúpiť aspoň pepino a spravila teraz ten. Viem, že treba len čakať, no myslite že ten woman secret môže byt chybný a spravit takú čiarku?

kakatulik
18. jan 2019

@ceklis ja odpadnem🙂 Normalne mi husia koza vybehla......su pozitivne. Woman Secret jasne a pepino tiez.....❤❤❤

Kolkaty den cyklu si? Uz to meska ms?

ceklis
18. jan 2019

@kakatulik na pepino niečo vidíš??? 😮😮😮 neblázni, veď tam neni nič. Som 10dpo, ale fakt že taký zvláštny pocit ráno a že spravím test. Tak už len čakať či to bude pravda 🙏🏻🤷🏼‍♀️😊 nejako tomu nemôžem uveriť

ceklis
18. jan 2019

@kakatulik jaj a ms mám dostať až v pondelok 🙈

kakatulik
18. jan 2019

@ceklis na pepino vidim ducha...keby som vdela,tak to oznacim Bolo by dobre testovat uz len tou istou znackou.
Brala si tento mesiac nejake mimoriadne vitaminy?

ceklis
18. jan 2019

@kakatulik nič iné ako predtým, klasika gynex a vitex. Potom b-komplex a hnusný medrol, ktorý vysadzam a d-ecko tých 5000iu a koenzyn q-10 a kyselinu listovú, magnezko a zinok. Skôr take na imunitu ako babské veci. Ja som hlavne úplne rozbitá po tých kortikoidoch a tak sa snažím dať dokopy telo, nejako sa bojím veriť že by to mohla byt pravda. Skúsim zohnať woman secret, ten bol kúpený kvôli potvrdeniu pri ivf a tak druhý nemám. Pepino bol narýchlo kúpený lebo sa bojím že ten woman je chybný 🙄

kakatulik
18. jan 2019

@ceklis ved kup kludne aj ine co normalne maju. Skus testnut az pozajtra.....juj co by s tym urobili,aby sa to podarilo....????
Ja som uz myslela ze medrol uz neberies,ale asi sa to musi vysadzat postupne. Ci?

ceklis
18. jan 2019

@kakatulik presne tak :( ten medrol vysadzam od 20decembra a musí sa postupne. Teraz som už ma konci, veď som z neho skoro ošedivela a neviem sa dočkať kedy ho vysadím úplne. Skúsim najskôr testovať v nedeľu alebo pondelok, ak teda nepride skôr ms :( bojím sa hrozne. Tak veľmi dúfam a túžim 😢

kakatulik
18. jan 2019

@ceklis som taka zvedavaaaa.....😖
Velmi drzim palceky🙏👶

ceklis
18. jan 2019

@kakatulik hcg uplna nula 😂 pekne, nie? Veď ja som tomu nevedela uveriť že by sa podarilo pri mojich výsledkoch 🙈 aj tak nechápem

kakatulik
18. jan 2019

@ceklis si bola na krv?

ceklis
18. jan 2019

@kakatulik áno, na krv a aj sono spravil doktorko

kakatulik
18. jan 2019

@ceklis noo tak aspom vieme...ale tesila som sa uz za teba....

ceklis
18. jan 2019

@kakatulik si zlatino ❤️ Ďakujem krásne, zvláštne že takto zle môžem “ocikat” test 😂 nechápem ako je to možné, ale tak čo už. Veľa veci v živote sa nedá pochopiť.

kakatulik
18. jan 2019

@ceklis a inak bol doktor spokojny?

kaja_73
18. jan 2019

@ceklis Ahoj, mrzí ma že Ti to nevyšlo, som sa tešila že jedna z nás je opäť šťastná... škoda. No chcela som k tomu medrolu, si spomínala že už ho máš dosť... Ja som sa takto zbavovala perdnisonu od septembra, už som sa cítila hrooozne. Teda kilá mám stále na sebe, ale cítim sa oveľa lepšie. Dala som si 3 mesiace detox pomocou šťavy z Aloe Vera. A teda poviem Ti, že to sa diali zvláštne veci... musela som mať organizmus riadne zanesený tým prednisonom... je to riadne svinstvo ☹

ivankalaco
autor
20. jan 2019

200 dní za nami.. každé ráno po prebudení sa musím dotknúť bruška, aby som sa uistila, že sa mi to nesníva..

dadulkaf
20. jan 2019

@ivankalaco u seba som mala pocit, že tehotenstvo trvá večne. U druhých mám pocit, že to prebehne raz-dva.

ceklis
20. jan 2019

@kakatulik s cim? 🙂 moj doktor je zvlastny, tak som sa viac nedozvedela ako dozvedela a teraz ma stve, ze som tam bezala hned ako somo zbadala tu slabu ciarku :( och.... nerozumiem ozaj tomu, ze ako je mozne 2dni pred ms mat dva obrovske foliky a vysoku vystelku :( toto mi nevysvetlil, teda vysvetlil tak, ze ovu pravdepodobne bude teraz cez vikend. sak ale ja mam teraz cez vikend dostat ms, uz som zacala spinit :( tak to potom co? nerozumiem tomu, asi som cela pokazena

ceklis
20. jan 2019

@kaja_73 dakujem krasne 🙂 tak bol to ozaj taky krasny pocit na tych par hodin dufat, ze sa to podarilo.... ach jo... vsetko je tak ako ma a hotovo.
este to nevzdavam uplne 🙂

nila1111
20. jan 2019

@ceklis ak mas folikuly tak sup na to, spinenie nespinenie 🙂

butterfly333
20. jan 2019

@ivankalaco to je super ako to letí😘😘😘

kakatulik
20. jan 2019

@ceklis tak to je fakt zahada.....

joannita
20. jan 2019

Baby pisete tu o Medrole. Je tu taka tema na MK o melanome kde si pisu baby ktorym bol diagnostikovany melanom (rakovina koze) a pred par dnami tam pisala jedna ktorej diagnostikovali melanom, znamienko sa jej zvrhlo velmi rychlo a bolo to prave vtedy ked brala Medrol. Onkodermatologicka jej povedala, ze sa to stalo pravdepodobne na podnet Merdolu. Dalsia kamoska berie tiez dlhodobo kortikoidy koli zaludku a gastroenterolog ju tiez zakazdym upozornuje aby si davala pravidelne kontrolovat znamienka, pretoze tieto lieky casto dopomahaju rakovine koze. Nechcem vas strasit a nemyslim ze teraz vsetky co berieme medrol dostaneme rakovinu, to je blbost. Ale davajte si na to pozor a kontrolujte sa. A neberte kortikoidy prilis casto a dlho. Ja som sa rozhodla ze ich uz brat nebudem a pri dalsom ivf pojdem bez nich. Aj tak som ich zakazdym brala a napriek tomu vzdy potratila. Mam dojem ze je to len dobry biznis.

ketere
21. jan 2019

@joannita 😨😨😨 Ty brďo.... Celý medrol, ako aj všetky tie hormóny sú veľké svinstvo 😢 Prečo sa takto musíme trápiť??? 🙈

ceklis
21. jan 2019

@ketere ako si dopadla v imunovitale?

ketere
21. jan 2019

@ceklis zajtra idem 🙂 koľko sa tam platí, pamätáš si?

ketere
21. jan 2019

@ceklis ...ale mala som medzitým odber u iného gynekológa (len nejaký základný na možný hemato problém) a zistili, že mám heterozygota.. Nestranný lekár sa mi k tomu vyjadril, že jednoznačne fraxiparin. Takže aspom niečo sme zistili... Na "obšírne" vyšetrenie idem 19.02. k Dr.Drakulovej..
Ale nasratá som, lebo to je normálne vyšetrenie, ktoré sa cez gyn.ambulanciu dá urobiť, a nikto mi ho za ten dlhýýýý čas nespravil !!! 😠 Uplne zbytočne sme absolvovali toľko vkladov! (kopec nervov, hormonov a peňazí 😠

ceklis
21. jan 2019

@ketere 110 sa mi zdá.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre