Snažilky august 2016

kvietok227
25. mar 2016

Ahoj nájdu sa tu snažilky ktore sa pustia do toho v auguste ? S manzelom chceme začať pracovať na tretom babetku v auguste 🙂 , 🙂

kalerabik1
7. aug 2016

@gerry22 Dikes🙂 Daj potom vediet ako to dopadlo u vas 🙂

erka2014
7. aug 2016

Hej babule aj ja sa pridavam 😊 uz som na to tak nastavena ze som mala dva dni po menzese rannu nevolnost! 😆 dufam ze sa nam to vsetkym podari 😊

gerry22
7. aug 2016

@kalerabik1 jasne dam vediet 😀 Len teraz som strasne zvedava, kedy u mna prebehne ovu , lebo som v tomto cykle mala meskanie 1 den , tak sa mi to posunulo. Ak som spravne pocitala mala by som mat ovu 9teho. Ale budem si to musiet odsledovat. Napriklad teraz mam mierne pichanie v lavom vajecniku, trosku ma pobolieva aj v podbrusku. MS mi skoncila 4.8. a dlzku cyklu mavam 25D. Tak uvidime ako to tento mesiac dopadne. Dufam, ze uz uspesne, 😀 aj ty daj vediet ako si na tom a ako si dopadla 😀

kalerabik1
8. aug 2016

@gerry22 aj merias teplotu ? ci ee?

marcopollo
9. aug 2016

@gerry22 ahoj dnes mi dosla mrcha ,dost skoro prišla ☹

gerry22
9. aug 2016

@marcopollo A kedy ti mala normalne dojst?
Vies cyklus nie je nastaveny ako automat. Ja som tiez mala 3 roky presne na termin MS ako hodinky nikdy mi nemeskali. No a zrazu mi tento mesiac meskali. Staci mensi vykyv hormonou alebo stres a uz je to narusi. Tebe prisla skor mrcha kvoli nejakemu vykyvu alebo stresu, alebo v tom bude nieco ine. A mas normlanu MS alebo je ina ako bezne mavas?

marcopollo
9. aug 2016

@gerry22 ja som nemala pravidelne ms kvoli cyste ale cysta je von v maji som bola na laparos. od juna sa snazime o babo ale sa nam nedari uzivam aj lieky progesterone aj inofolic tento mesiac som začala brať ale už ma hneva že som bola na laparo. že už nebudem mať deti ms som mala 15.7 a dnes 9.8 dost skoro prišla

gerry22
10. aug 2016

@marcopollo no v tomto ti asi nebudem vediet poradit, lebo s tym nemam skusenosti vobec. Myslim si len to, ze tie lieky ti mohli sposobit skorsi prichod MS, Alebo neviem fakt .. 😀 Neviem ci som ta spravne pochopila, bola si na laparo a nemozes mat deti ci?

galaktic
10. aug 2016

@marcopollo ja som tiež po laparoskopii a mne dali dipherelline injekcie, a tiež som potom mala rozhádzaný cyklus a upravilo sa to samé

evina57
10. aug 2016

Ahojte, aj my plánujeme začať tento mesiac..o také dva týždne 😉

galaktic
10. aug 2016

@evina57 Držíme palce ❤

marcopollo
10. aug 2016

@gerry22 len take obavy že či budem mať dieťa, či mi to niejako nepoškodili

tutu_1
10. aug 2016

Ahoj rada by som sa k vam pridala 🙂. S manželom sa snažíme o druhé bábätko od začiatku roka - zatiaľ sa nám nedarí. Pijem čajíky, inofolic, jem kyselinu listovú a nič. Manžel má folandrol a vit.E... Je to na šľak trafenie 😅 prvé sa neplanovalo a má 9r a druhé nie a nie prísť. Hovorím si však, že nádej umiera posledná 🙂

evina57
17. aug 2016

@tutu_1 gratulujem k vytúženému bábatku 🙂

tutu_1
17. aug 2016

Ďakujem veľmi sa tomu tešíme, už sme ani nedufali 🙂

tanietqaa
18. aug 2016

Ahojte dievcata, aj ja sa k Vam pridavam, podla vsetko som mala vcera ovulku( podla hlienu a mensich bolestiach podbruska) tak dúfam, ze sa zadarilo, tesnem koncom mesiaca ...uz sa neviem dockaaat 🙂 drzim Vam vsetkym prsteky :*

kalerabik1
18. aug 2016

@tanietqaa Aj ja som mala vcera bud vecer alebo v noci ovulku(viem to podla teploty, a tiez som mala v noci trosku bolesti) ale snazili sme sa az dnes rano,tak neviem ci nam to vyjde,kedze sanca je den po ovu nizsia. Prve nam vyslo na prvy sup,tak uvidime,ci aj toto tak bude alebo sa potrapime. A vy sa kolko snazite ?

kalerabik1
18. aug 2016

@tutu_1 Aj ja gratulujem,je to isto krasny pocit ze pribudne surodenec 🙂 Drzim palce !

tanietqaa
18. aug 2016

@kalerabik1 Ahoj 🙂 my sme mali pred ovu aj po tak dufam, že sme trafili :D ... snažime sa druhý x lebo prvý x nam aj vyšlo na prvy x tehu ale skončilo sa to MA takže teraz sa snažíme o druhe, snád už uspešné tehu 🙂 držim Vám pršteky, potom pisni ked testneš, kedy sa chystaš? až ked nepríde MS alebo skôr?

kalerabik1
18. aug 2016

@tanietqaa No najlogickejsie je testnut az ked meska,ale neviem ci to vydrzim. Ale na druhej strane sa bojim cakat cele 2tyzdne a potom byt sklamana...Ale uz teraz som uzrozumena s tym ze sme podla vsetkeho netrafili ovu,takze sance su u nas nizke. Ale tak nadej tam je vzdycky.No uvidim ako vydrzim,ale ak ma moc bude zvedavost trapit tak najskor o 10dni skusim testnut,skorej isto ee. :P Samozrejme ze zdravie je najviac ale co by ste si priali viac dievcatko ci chlapceka?

tanietqaa
18. aug 2016

@kalerabik1 Tažko povedať, hlavne nech je zdravučke o to mi pôjde asi najviac a hlavne aby bolo úspešné a neskončilo to. Pre dievčatko už mame aj meno pre chlapečeka ešte nie 🙂 ja som prvy x testovala po 11DPO a už som mala pekne // potom návšteva gyn, brala mi krv každý týžden do cca 6teho a v 8na kontrole už bilo srdiečko no a medzi 11 a 12 tt nam už nebilo...ale to som mala pravidelnu MS ako hodinky aj ovu takže som presne na den vedela kedy som otehotnela, teraz to je take rozhadzane ovulka prišla 11 DC čo som ostala čumieť na svoje telo, či to myslí vážne :D:Da teraz asi niež nevydržim takže skusim popočítať a na nejaký 12DPO tesnem tiež :D a vy čo by ste chceli?

tutu_1
18. aug 2016

@kalerabik1 ďakujem ako som písala už sme ani nedufali že by sa mohlo podariť takze sa tešíme. A čo by sme si priali ? Nám je to jedno hlavne nech je zdravučké 🙂
Tiez Vám všetkým držím palčeky nech sa čím skôr podarí 😉

evina57
19. aug 2016

Ahojte,podla jonasa by som mala mať tento mesiac dievčatko (chlapa už máme) 😃 a cez svoje dni sa ževraj máme snažiť ale oficiálne mám plodné v septembri,tak uvidíme. 😉

eleonora21
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nivea777
20. aug 2016

@eleonora21 mne osobne ovulacia abstinovala asi 4 meaiace.Ms som mala normalne,ale ovulaciu nie..Bolo to kvoli tomu ze som dlhodobo brala hak..skus si spravit ovu test nabuduci mesiac..ak teraz neotehotnies..Inak pocula som,ze hned prvy mesiac po vysadeni hak je velmi vysoka sanca otehotniet.

kalerabik1
24. aug 2016

@tanietqaa no co ako? nic nove zatial? Ja som uz dneska mala 100chuti testovat,neviem vydrzat,strasne som zvedava :P A bolia ma prsia co ma nezvyknu nikdy.Uz by som chcela vediet ci to vyslo alebo nevyslo...

tanietqaa
24. aug 2016

@kalerabik1 som na tom podobne dnes by som mala byt 7DPO to cakanie je o drzku ..testy nakupene uz len cakat, bud. Tyzden niekedy pondelok utorok asi testnem 😎😀drzim ti prsteky nech mas // coskoro ;)

kalerabik1
24. aug 2016

@tanietqaa No vsak toto cakanie. Ale netreba sa na to moc upinat,aby sme neboli sklamaneee :P To si stale hovorim... Tak daj vediet ked testnes🙂

erka2014
24. aug 2016

@tanietqaa
@kalerabik1 baby ja to iste akurat ze ja som sa aj testla 6dpo ale samozrejme prdmakovy 🙂 musim pockat aspon do nedele

tanietqaa
24. aug 2016

@kalerabik1 @erka2014 tak holky buduci tyzden tu davame testiky. Dufam. Ze budu pozitivne ;) mna dnes poobedr tak zmohol spanok, ze som musela ist na hodku spat , co sa nestava tak hadam to je znamenie 🙂 predchadzajuce tehu som stale musela spat dve hodky , hodku poobede a hodku podvecer taka som bola vycerpana..tak to dnes do mna dalo malinku nadej 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre