Snažilky - január 2015

mata1512
3. jan 2015

Ahojte babenky. V januari to uz urcite daaaaame... Musiiiiiiime!!!!!!!!!!!

katarinamars
11. feb 2015

Ja sa tiez pridavam...od minuleho roka od januara sme nechali tomu volny priebeh....ale uz by som mimino moooc chcela... a vetu nemysli na to - neznasam..nemam o tom ani s kym pokecat... ked zacnem s chlapom, povie mi nech neprehanam...

zuzankaa88
11. feb 2015

Ahojte. No my sa snazime od marca minuleho roka cize uz to bude rok. Tak mohlo by sa uz konecne postastit nech budu // 🙂

marti84
12. feb 2015

Ahoj pridavam sa k vam, snazime sa az od januara.. ale ja som dost pesimista v tomto, furt mam pocit, ze je to ako zazrak a ani nepoznam tie pary ze na prvy sup, takze tomu ani neverim, ze by daco mohlo byt hned takto prvy mesiac :D.. ale inak podla teploty mi FF oznacil ovulku na 11. den, takze by som teraz bola 8.dpo , ale po dnesnej teplote zmenil nazor, ze az 16. den, takze som vlastne este len 3.dpo...

adulienka92
17. feb 2015

Ahojte,tak aj ja sa pridávam 😉 už niekoľko dní čítam toto fórum 😀 my sme sa začali snažiť od 1.2. posledný menzes som mala 26.1.......ovulka bola 14.2. takže valentín bol paráda 😀 26.2. by mala prísť mrcha,dúfam,že nepríde,ak ano znova sa posnažíme 🙂 ak nepríde,testujem oživot 😀
Inak gratulujem už tehotným žienkam 🙂

aktiz
17. feb 2015

Ja sa chcem podelit o radost. Na prvej strane tejto diskusie som pisala, ze chceme synovi zaobstarat surodenca a ze prave zaciname na tom pracovat..a zadarilo sa hned prvy sup. Som v 7tt a minuly tyzden na sone bolo vidiet uz aj srdiecko.

julypetkova
17. feb 2015

@aktiz blahozelam ,nech to dotiahnes do uspesneho konca 😉

22lucina22
18. feb 2015

Ahojte bola som pri doktorke gestacny vacok narastol za 5 dni o 7mm cize mame 10.7 podla pm som 6+3 a podla sona 4+2. Chcela ma poslat do nemocnici ale odmietla som nevidim dovod

zaciatok2015
10. mar 2015

Babky vidite tam nieco?

bufbuf
11. mar 2015

@zaciatok2015 ja nic nevidim 😒

kajusica
12. mar 2015

Ahojte. Pridávam sa k diskusii. My sa snazime rok a zatial nic. Ale dufam ze tento rok bude uspesny... j

jasmina_71
9. apr 2015

Ahojte dievcata,

dnes som na tomto fore prvy krat. Chcela by som sa Vas opytat, ake mate skusenosti so zariadenim Ferticent?
Dnes som bola v tomto zariadeni. Mam po 40- tke a priznam sa p. doktor mi moc velke vyhliadky na babatko nedal. Odobrali mi krv na Antimullerov test, to. znamena v akom stave su vajicka.
Uvidime, co dalej.

Dakujem za kazdu cennu radu a nazor. 🙂 🙂

jasmina_71
9. apr 2015

Ahojte dievcata,

dnes som na tomto fore prvy krat. Chcela by som sa Vas opytat, ake mate skusenosti so zariadenim Ferticent?
Dnes som bola v tomto zariadeni. Mam po 40- tke a priznam sa p. doktor mi moc velke vyhliadky na babatko nedal. Odobrali mi krv na Antimullerov test, to. znamena v akom stave su vajicka.
Uvidime, co dalej.

Dakujem za kazdu cennu radu a nazor. 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre