• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky! Kúpte si psíka!

6. mája 2013 
ja poznám dve ženy, ktoré keď kúpili psíka bábo prišlo.....mali s tým malým hafankom tolko starostí že zabudli myslieť na tehu starosti..... a zrazu sa podarilo.........
My sme mali psíka 15 rokov, zažil narodenie oboch detí, mali ho radi, on ich ochraňoval, pred časom sme ho museli dať utratiť.... :frowning2:
kacicka01 má pravdu, psíka treba vychovať správne a keď mimčo príde domov ukázať mu hierarchiu a čo si môže a nesmie dovoliť.....
23. nov 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kacicka01 Ale ja neodsudzujem vsetkych psikov - aj my mame doma psa, vonku na dvore a tiez viem, ze by nikomu neublizil, lebo je milucky a hravy..len jednoducho mam nazor, ze psik k malemu babatku nepatri a vonkoncom nie do jedneho bytu. to je vsetko...a to si nemyslim na zaklade toho clanku.
23. nov 2012 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blondiee83 aha, tak to som asi nespravne pochopila :wink: no pravidlo, ze 100 ludi a 100 chuti sa aj v tomto pripade potvrdzuje... podla mna - urcite su iste pravidla, ktore by mali byt, ked je v jednej domacnosti psik i babo, ale inak v tom nevidim problem, ak to zrovna nie je hrave blaznive mlade 35 kilove "psica", ktore clovek neustriehne, take mame my, ale mame ju prave preto vonku, lebo ked pride babo, bude potrebovat svoj priestor, ale mame este jedneho havinka a toho mame vnutri v byte, lebo viem, ze je to jemne, mile, prisposobive a hlavne dobre vychovane psica a babätku, ktore sa nam v january narodi z jej strany isto nic nehrozi, je naucena zdrzovat sa iba v kuchyni, tam ma svoje kralovstvo, neplzne a chova sa tam slusne :grinning:
23. nov 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo dievčatá zaujímavé tvrdenia. Ale podľa výskumov nie je pre malé dieťa nič lepšie ako psík. Hovorí sa, že práve so psíkom by malo dieťatko vyrastať aby bolo čo najviac odolné. Ale týka sa to len psíkov a nie mačiek. No na druhej strane aj mačky aj psi sú ideálne pre psychickú rovnováhu človeka - teraz myslím mamičiek. Určite ste už o tom videli veľa dokumentov. Ak si chcete zaobstarať psíka len aby ste otehotneli a potom sa ho chcete zbaviť, tak to je teda dosť nezodpovedné. Ale osobne si myslím, že ak máte srdce na správnom mieste zvieratka sa už nezbavíte a budete ľúbiť oboch :wink:
31. mar 2013 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@julka82 pravda co si napisala a inak pes najlepsi priatel cloveka !!!!!! a tej blondine hore by som zobrala psa .... nerozumiem takym neinteligentnym ludom !
31. mar 2013 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
aj my sa chystame kupit si psika, tesim sa :slight_smile: myslim ze uz zacnem aj menej mysliet na dieta :slight_smile: budem sa tesit zo psika, starat sa onho :slight_smile: a prestanem sa zameriavat na otehotnenie....
6. máj 2013 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My mame psika labradora 2r, a teraz vo feb. som zostala tehotna :slight_smile: ...je vacsi,hravy a stale v podstate stena, vyrastal s nami dnu a tak to bude aj nadalej aj ked pride malinke na svet!!! Je to ako nase prve dieta...miluje deti a ked sa male narodi nas psik bude patrit medzi prvych clenov rodiny po navrate z por.s kym pride mimčo do kontaktu...a ano 100ludi 100 chuti, ale ludia-mamicky co nikdy nemali psika alebo ho mali len vonku na retazi to nikdy nepochopia akym pomocnikom a strazcom moze taky psik byt v mnohych situac.! Samozrejme psik vychovany s laskou,pozornostou a spravnou vychovou /poslusnost/! Vychovat sa da kazdy jeden psik a samozrejme aj deticky treba odmala ucit ako sa spravat k psikom a nenechavat ich bez dozoru....MOJ NAZOR: psik a dieta urcite patria k sebe od uplneho malicka a je nezmyselne sa psika zbavovat koli tomu,ze prislo babo a podobne! Prvorade je nezanedbat VYCHOVU...A ak si uz niekto zaobstara psika skor ako mimčo tak nech si to dobre premysli ci to potom spolu vsetko zvladnu, pretoze aj psik je zivy tvor,ktory citi a vie nam toho dat vela!! Potom to aj tak vyzera ked niekto nepremysla a su plne utul., co je velmi smutne! Tolko MOJ NAZOR....
6. máj 2013 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Tvoj príspevok