Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Snažíme sa a vôbec nám z toho nepreskakuje

nair
16. máj 2014

Keď sme s mm začali spolu bývať, doniesla som si do vzťahu dva plyšové potkany a teraz s nami spávajú v posteli, pozerajú telku, chodia na dovolenky.. aj teraz sú tu na MK so mnou 🙂 Potom som pri upratovaní skrine našla staré tamagotchi a starala sa oň.. A momentálne mám v mobile appku s miláčikom Pou a obaja sa oňho staráme.. 😕 Včera sme sa pristihli pri tom, ako do mm hučím, lebo mu dal priveľa jesť a ja nechcem aby pribral, že kontrolujem, či ho dal spať..
Sme jediní takto postihnutí? Povedzte, že nie, a aj vy sa občas aj napriek dospelému veku staráte o čosi neživé 😀
Myslím, že nám dvom s mm to snaženie ide solídne na mozog.. 🙂

renaatka
16. máj 2014

Nebooj nieste vobec nemnormalny je nas viac len sa to tazsie priznava 😉 😀😀

ushuaia
16. máj 2014

@nair konecne nieco pozitivne na tento den...a ziaden strach kazdy mame tu nejaku ,,uchylku,, 😀 😀 😀

edvelyn
16. máj 2014

No jo je to normalne pre tych co nemaju co robit 😉

meusicka
16. máj 2014

@nair ai nie ste blbci, lebo by som tym potvrdila aj u seba to iste. ja sa tiez obcas bavim, nejakou tou hrou, mam taku hru iPade a aj ked mam 3 deti a mam sa o kho starat, tak sa obcas pohram vramci odreagovania sa. 😝 😀 ked decka spia a mam konecne cas na seba, ale sa mi nechce robit nic uzitocne. 😝 😕

nair
autor
18. máj 2014

@edvelyn Ojoj, my máme obaja roboty až až, problém je asi skôr v tom, že máme silnú potrebu sa o niekoho spoločne starať 😉

edvelyn
18. máj 2014

@nair tak si radsej adoptujte psika z utulku a starajte sa zatial o toho 😉

nair
autor
19. máj 2014

@edvelyn Aj nad tým som rozmýšľala, vďaka 🙂 Hoci psa do bytu určite nechceme, možno niečo menšie do klietky.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli