Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

dzou
5. okt 2009

Ahojte kocky... no ninka aj ja sa pridavavam vseeeeeetko naj naj vea stastick a zdravicka... a nech sa ti splnia vsetky sny 😉 ...a inac viem ako sa citis ja som to prehnala s vinom v piatok 😝
kveti krasny graf 😉 len nech sa drzi.... tak stastnu cestu a uzi si to 😉

nina88
5. okt 2009

Tak ste ma ukludnili, aj keď čakám mrchu.... 😖 Hej veru, už aj v amerike mi nalejú... 😀 😝

kv3tka
5. okt 2009

ahoj jojka 😉 .....a dakujem....uz mam vsetko zbalene...uz len skocit do banky....ale to az o 12.00h....mame rezervovane korunky....bo vcera nemali tolko anglickych libier 😝 ....a potom uz paaaaapa 😀
a graf? 🙄 no je iny ako minuly mesiac....taky ziadny....bez skokov 😀

kv3tka
5. okt 2009

ninka a co si take popijala,ked je tak tazko 😝 ? 😀

dzou
5. okt 2009

sak to je prave dobre kveti...to znamena ze pekne merias stale z tych itych podmienok 😉

blackrose
5. okt 2009

tak to si podostavala krasne darceky 🙂
a myslim, ze ninka uz ma 22, nie? 😉

dzou
5. okt 2009

ja dnes idem na MOT s autom(to je ako stk) dufam, ze vsetko bude ok, ale tak malo byt sak to je v podstate nove auto...tak drzte palce aby som neplaila vela 😀

kv3tka
5. okt 2009

no 22...stara koza 😀

aduliak
5. okt 2009

Kv3ti, moznoze prave je tvoj graf iny ako minule, tak to nieco znamena 😀

blackrose
5. okt 2009

😀 stara koza, tak to ano 😀

kv3tka
5. okt 2009

drzim palce dzou 😝
ja som bola na MOTku pred mesiacom....nastastie sme platili len 40£...vsetko ok....a o tyzden nam odpadol vyfuk 😀 ...ale uz mame novy.... 😝

aduliak
5. okt 2009

ja som myslela, ze Ninka ma 21 a ze ta 88 za menom znamena rok narodenia 😀

kv3tka
5. okt 2009

adulka ja to beriem,ze sme spravili maximum....ovulku sme pekne ponahanali 😀 ....a nadeje si nerobim....vsetko sa ukaze az o par dni....tesi ma,ze doma budem mat kopec prace...a tie dni utecu jak voda 😉

dzou
5. okt 2009

no dufam kveti ze nebudeme patit vela...ale mm ma aj zvaracku a dost sa vyzna do aut takze vy to malo byt v poho som pisala ze on je taky sikula 😉 takze ak bude daco s vyfukom on to nastastie vie zavarit 😉 no ja padam lebo som objednana na 11 a este som v pyzame 😀 😝

blackrose
5. okt 2009

no tak nina uved nas z omylu... priznaj sa ci mas 21 alebo 22 🙂
mne sa zda, ze stale hovorila, ze este ma 21, ale bude mat 22... tak teraz naozaj neviem...

kv3tka a ukazes sa aj z SK na konikovi?? Aby sme vedeli ako sa mas 🙂 a ako dlho vlastne budes doma??

kv3tka
5. okt 2009

adulka nas normalne zmiatla s tou 88 😀
black doma budem len tyzden....to je taka rychla holiday....ani sme nedufali,ze nam v praci schvalia 😔 ....chceme dohliadnut na montovanie kuchyne....a nieco porobit s bytikom....ked sme tu,tak to ide strasne pomaly....a rodicia maju tiez svoje starosti a nemozu stale dohliadat na robotnikov... 😒

a urcite Vas pridem pozriet.... 😉 ....ked budem u nasich.... 😝

aduliak
5. okt 2009

my sme museli vymenit vyfuk minuly tyzden....na vylete sa nam uplne prederavil a domov sme sli ako na nejakom vytuningovanom aute 😀

aduliak
5. okt 2009

zmiast som vas nechcela, ale pozri si Ninkinu odpoved 10.30 😀

blackrose
5. okt 2009

kv3tka... tak si to aspon poriadne uzi a vyuzi vsetok cas poriadne 🙂
my sa chystame do poslednej prerabky nasho bytiku... obyvacky.. vcera sme ju vypratali od knih a hluposti a cudovali sme sa, ze sme tam za 4 roky stihli toho tolko nanosit 😀
Vo stvrtok nam pridu vymenit okno, dufam, ze stresne budeme mat tiez co najskor urobene a cez vikend ideme opravovat praskliny a stavat jednu stenu na TV a potom sa pustime aj do malovania... ale kedze to budeme moct robit viac-menej len cez vikendy a mozno trosku po praci, tak nam to bude trvat asi aj 2 tyzdne ☹ to je dost na nervy hlavne kvoli neustalemu prachu...
adu, aspon ste boli "moderni" 😀 😀 😀

nina88
5. okt 2009

Bola som si zohriať vývar-zázrak!!! je mi ovela lepšie... Adi dobre počítaš, 88 je rok výroby, 21 som mala včera... 🙂 Stará koza... 😀
Čo som pila? No do 19:00 vínové ,, striky,, a potom sme začali hrať poker, no a po každom kole jeden poldeci bieleho rumu... Nechcem vedieť kolko bolo tých kôl, lebo by som sa povracala.... 🤐 🤐 🤐

blackrose
5. okt 2009

mozno sa tiez len pomylila... preto si tiez nie som ista, kolko ma vlastne rokov... ninka kde siiiiiiiiiiiiiiiiii 😀

blackrose
5. okt 2009

takze adi mala si pravdu 😀
hmmm, vinko a potom rum... no to nie je velmi dobra kombinacia 😉

kv3tka
5. okt 2009

black....aspon vies,ako dlho trva,kym sa nieco poriadne spraviii....my uz prerabame skoro rok....ale nastastie vsetky tie hrube a spinave prace su uz hotove....okna,jadro,podlahy,steny,znizene stropy....a teraz sa tesim ako sa budem realizovat a zariadovat....mna to toti z strasne baviiii 😝
tak predsa 21.....noo tak to si potom este mlada "koza" 😀

a ta kombinacia by mna teda riadne zabila 😝

kv3tka
5. okt 2009

black a ake je tvoje prave meno???prezrad 😉

nina88
5. okt 2009

Black, poviem ti, že to je tá najhoršia kombinácia... 😖 Ale už som ok... Už vidím a nerežú ma oči, hurááá... 3 príšerné hodiny mám za sebou... 😉

blackrose
5. okt 2009

tak to teda viem... my sme sa pustili do kompletnej prerabky bytu v marci... ja som sa medzitym pripravovala na statnice (takze pohroma!!!), jul a august sme si dali letnu pauzu a v septembri sme zacali znova, ale to sme len tesne pred dovolenkou vymalovali kuchynu, takze to bola len taka vikendovka. Ale tato obyvacka je dalsi zabijak...

a btw volam sa Anka 🙂

blackrose
5. okt 2009

mne vzdy po zlej noci pomoze kratky spanok cez den 😉 ale kedze si v praci, tak neviem neviem ako by sa to dalo realizovat 😀

ivirk
5. okt 2009

ahojte, mam jednu otázku. Možno je to nevhodná otázka, ale koho sa to môžem spýtať, keď nie tu 😒
takže, tiež sa snažíme o bábatko už rok a bezvýsledne. Podľa vyšetrení, čo mi lekárka robila doteraz (bolo to lenkontrola či mám ovuláciu - sledovala ma sonom nejaký čas) zistila, že ovuláciu mávam len z času na čas a tak nasadila lieky. Beriem stale Duphaston. Brala som aj clostyl a pregnyl počas troch mesiacov , ale tiež sa nam nič nepodarilo. No ale ovulka sa vraj upravila. Zatiaľ som nepristupila ku meraniu bazalnej teploty ani ovulačným testom, nechávam to na pocite, lebo som dospela ku záveru, že mi to už prerastá cez hlavu a neviem sa na nič iné sústrediť. tak teraz som tomu nechala voľný priebeh, akurát som spracovala manžela, že ide o pár dní na spermiogram, nech vieme ak niečo nie je u neho ok, inak nič neriešime, lenže ma to štve a tá moja otázka je, že či môže byť problém v tom, že sa s milujeme každý deň. Možno sa mu to nestíha obnoviť a ak je to nekvalitné tak to nejde. Niekde som sa dočítala, že pre úspešné počatie maximálne 3 krát týždenne. Viete o tom niečo?

blackrose
5. okt 2009

ahoj ivirk, my tu skusame rozne metody ale plati ze podla chuti 🙂
keby sme vedeli ako casto a presny recept, tak uz nie sme snazilky 😉
ale pocula som, ze je dolezita hlavne pravidelnost, aby boli spermijky cule a neboli lenive... takze ja si myslim, ze kazdy druhy den je ok...

kv3tka
5. okt 2009

takze Anicka.... 😉
nas sa to tiez vsetko riadne natahuje....nabytok si navrhujem sama....a mame kamaratov,co maju stolarsku firmu....tak vsetko mame na mieru...presne podla navrhou.... 😉
chceme mat aspon kuchynu a spalnu hotovu.....kym sa vratime....aby sme nemuseli byvat u svokrovcov 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre