Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

dzou
5. okt 2009

simib na podobne s tym sexovanim 😉

nina88
5. okt 2009

ja to berem v pohode a neklamem... 😉 Ale len preto, že chceme malého levíka, takže ideme do toho teraz úúúúúplne naplno!!! 😀

ludinka
5. okt 2009

dufam ze ta hnusoba dorazi uz zajtra aby sme sa mohli znova zacat snazit

simib
5. okt 2009

My to teraz asi konečne možno zameráme na plodenie a nie na naše chute.Uvidíme.Ale ako som už písala.možno sa na to aj vykašleme.

nina88
5. okt 2009

hej? to práveže my sme mali počas plodných dní len 2x sex... my zas chceme pridať... 😉

simib
5. okt 2009

No niekomu stačí 1x a niekomu 100x a niekomu ani to nepomôže. 😀

dzou
5. okt 2009

ludi takze ty este len necakas mrchu 😉
no my to praveze teraz nechame na nase chute... to bude tak akurat asi kazdy druhy den 😉

ludinka
5. okt 2009

asi tak ☹

simib
5. okt 2009

No tak ja pomaly letím pre malú do školy.Majte sa zatial krásne.

ludinka
5. okt 2009

hej hej necakam.......

dzou
5. okt 2009

ahoj simib 😉
ludi ale tak ju cakas ci necakas?

ludinka
5. okt 2009

🙂 no najradsej by som ju nedostala ,ale citim uz ze ma boli brucho ako kazdy mesiac, dnes by som ju mala dostat. Test som si uz samozrejme robila- nemohla som vydrzat a / ☹

dzou
5. okt 2009

hej hej tak chapem...ale ako ti uz pisali baby zacni merat bt aj mne to velmi pomohlo ja teraz zacinam merat 2.cyklus... snazime sa teraz zacina 5.cyklus... ale aspon viem ze mam ovu a ze lf (lutealna faza) je dlha 14 dni co je super 😵

aduliak
5. okt 2009

Dzou...to mas pravdu, toto mas super!!! a pri tom vasom neunavnom snazeni sa musi coskoro zadarit 😀

ludinka
5. okt 2009

ved hej chcela som zacat tento mesiac ale nemam dostatocne informacie o tom - teda hlavne o vyhodnocovani tych grafov kvetka mi tu dala nejaky link ale mne sa to neda otvorit, tak este snorim po nete a hladam info

nina88
5. okt 2009

prečo je super, že lf trvá 14 dní??

dzou
5. okt 2009

no sak ked este mrcha nie je mas cas tak ci tak ak chces merat dole..tak asi cez mrchu nebudes... ja ti napisem do ip aspon ake take vysvetlenie...
adi ja viem 😀 😀 😀 a verim tomu 😉

aduliak
5. okt 2009

Ludinka, zakladom je merat kazdy den v rovnaku hodinu a udaje zapisovat do grafu napriklad na http://www.fertilityfriend.com a s vyhodnotenim udajov ti pomozu babenky aj z nasej temy.... 🙂

dzou
5. okt 2009

ninka lebo ak sa oplodni vajko tak ma cas sa uhniezdit.... nie je dobre ak je lf moc kratka menej ako 10dni...naj je 12-14dni

ludinka
5. okt 2009

dakujeeem za kazdu dobru radu 🙂)

nina88
5. okt 2009

http://www.fertilityfriend.com
sem sa registruj a len tam zapíš každý deň teplotu a to ti vyhodnocuje samo...
musíš merať presne v ten istý čas každý deň(ráno!), na tom istom mieste a neísť cikať v noci... Tak v skratke.
a piť alkohol tiež nemôžeš

nina88
5. okt 2009

ste ma predbehli 😀 i!!!!!!!!

ludinka
5. okt 2009

no super stranka, zajtra to prestudujem lebo mam este nejaku robotu dnes....dakujem vam baby

nina88
5. okt 2009

Jáááj, tak zas niečo viem... Diky dzou... 😉 Tak sa majte baby... Zajtra už konečne zmerám... 🙂

aduliak
5. okt 2009

aj ja sa lucim babenky...prajem krasny zvysok dna!!! a zajtra sa vidime 😀

aduliak
5. okt 2009

baby..toto som teraz nasla v jednej teme, tak neviem, ci ste to uz citali:
Pravdepodobnosť počatia je maximálna v deň ovulácie a je približne na úrovni 33%. Vysoká pravdepodobnosť je aj deň pred ovuláciou - 31% a aj dva dni pred ovuláciou - 27%. Päť dní pred ovuláciou je pravdepodobnosť počatia 10%, štyri dni pred - 14%, tri dni pred - 16%. Šesť dní pred ovuláciou a na nasledujúci deň po ovulácii je pravdepodobnosť počatia veľmi malá.

Priemerná dĺžka života spermií je 2 -3 dni (v zriedkavých prípadoch 5 -7 dní). Ženské vajíčko má schopnosť byť oplodnené iba v intervale 12-24 hodín od ovulácie. Pri zohľadnení týchto poznatkov je jasné, že maximálna dĺžka „nebezpečného" obdobia je 6-9 dní a „nebezpečnému" obdobiu zodpovedá fáza pomalého nárastu (5-7 dní)do ovulácie a rýchleho poklesu (1-2 dni) po ovulácii.

Kedy sa objavia // na tehot teste:
4 dny před MS 6%
3 dny do MS 15%
2 dny do MS 27%
den před MS 43%
den očekávané MS 60%
druhý den vynechané MS 75%
třetí den vynechané MS 95%
čtvrtý den vynechané MS 100%

a uz fakt utekam 😎

dzou
5. okt 2009

sorry ze ja som tak zmyzla, ale susedu seklo v krizach tak som jej bola ako dobra dusa kupit nejake tabletky 😉

dzou
5. okt 2009

a tak kukam ze tu nikto neostal 😒

dzou
5. okt 2009

tak skusam este raz ci tu je niekto 😅 😕 🙄

blackrose
5. okt 2009

to je hroze... tu od stvrtej nik okrem dzou nebol??? hmmm
adi, zaujimave statistiky, ale ja na statistiky neverim 😉 aj ked su obcas prijemnym ukludnenim...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre