Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

majuska7979
29. sep 2009

ahojte baby,
s manzelom sa tiez snazime o babatko uz 3 mesiac a nic ☹ akurat jedna vec sa zmenila, ako nepouzivame ochranu, moje kramy sa stali menej intenzivne 😎 aspon jedna vec je na tom dobra 😎
pravda je, necakam ze babo pride hned, lebo viem ze moja sestra sa starala pol roka,a predpokladam ze to bude v rodine 😖 tak uvidime, a nechame sa prekvapit
vsetkym vam drzkam palceky a dajte vediet ako nahle sa to niektorej podari 🙂

dzou
29. sep 2009

aho majuska...no pochubujem ze to bude v rodine 😉 mozno keby ste mali nejale ochorenie tak mozno, ale pol roka je uplne normal...a beries nejake vitaminy? apson listovku?

mata1001
29. sep 2009

ahojte snazilky....
dzou vyslala som mm do lekarne a ten femibion 800 stoji 13 eur.

dzou
29. sep 2009

cau mati a co teda ide kupit ten femibion?

dzou
29. sep 2009

ale teda dost je to drahe 😕 a to kolko tam je tych piluliek?tu je daco podobne vola sa to pregnacare a sotji to oklo£7cize o polovicu lacnejsie

blackrose
29. sep 2009

dzou, este nezufaj, pretoze tam nie je nejaky velky pokles k cervenej ciarke... mozno este stupne 😉 ja ti veriiiiiim 😵
mne sa tiez zda ten femibion dost drahy, hlavne ked nevies ako dlho ho budes brat kym otehotnies... ja by som sa rozhodla, ze si ho kupim az ked budem tehotna a teraz mi staci babyplan... uz tie vitaminy nechcem zbytocne riesit... k otehotneniu aj tak nepomozu...

mata1001
29. sep 2009

no aj ja si myslim ze je to dost drahe.a su urcite aj ine druhy kys.listovej...no este si to premyslim ci ju kupit alebo nie...ale asi kupim...
piluliek?neviem...to vies ked mm nedadiktujes co sa ma opytat a nenapises co ma kupit tak polovicu nekupi a nepozrie... 😀

dzou
29. sep 2009

hej no nepomozu... ale aspon lepsi pocit 😉 ale ja som tiez brala ten pregnacare co som pisala ale teraz uz beriem len lsitovku a e-cko..tiez sa mi to zda zbytocne
black akurat som nasla na ff dost podobny tehy graf mojmu...ale neviem dat link 😠

dzou
29. sep 2009
dzou
29. sep 2009

aha uz viem cele to skopirujte aj s tymi cislami 😉

mata1001
29. sep 2009

jaj baby tak teraz neviem co mam robit!!!
uz viem... kupim kys listovu ale iny druh.ja som uz tento druh isty cas brala, volalo sa to ze acidifolan alebo tak nejako(nie som si ista),tak si kupim to.

dzou
29. sep 2009

no sak to podla ma staci ono v podstate a jes pestru a vyvazenu stravu tak by si mala byt v pohode...ale ked budem tehu tiez budem brat nejake vitaminy...

mata1001
29. sep 2009

jaj bodaj by si bola.ti to prajem....snazim sa jest vsetko mozne len predosleroky som mala problemy so zaludkom.... stres....a tak... 😖 😖 😖

dzou
29. sep 2009

ja uz neviem co si mam mysliet... bola by som taka stastna, ale uz tomu neverim 😔
aj mm mal problem mal aj helicobaktera 😖 ale uz je ok nastastie, ale este stale ked zje nieco tazke ako napr.vajicka na makko tak mu je zle

mata1001
29. sep 2009

neveris comu?ze budes tehula?jasne ze budes!!!a budeme spolu kocikat 😀 😀 😀

dzou
29. sep 2009

budem, tomu verim...ale nie tenot cyklus 😔 a kocikovat 😀 no rada by som ale prides do anglicka?..ja sa tak skoro nechystam na svk...ale je to skoda, rada by som sa s vami stretla...ale takto je to velmi tazko pre mna...

mata1001
29. sep 2009

a ja som si preco myslela ze si na ukrajine?co som ja uz cisto bambava? 😀 😀 😀
ved neboj raz dame stretko na pol ceste 😀 😀 😀

dzou
29. sep 2009

ze ukrajina 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to co by som tam robila 😀 😀 😀 😀 😀 si si to pomylila ked so asi napisala ze som v UK (United Kingdom) 😀 😀 😀

pimma
29. sep 2009

baby, nevydrzala som a testla ☹ negativne - ani len tienik ☹ moj prvy test 🙄 ale mrcha zatial nikde
dzou- este sa to moze dvihnut hore 😉 😉 ved ste "sportovali" ako o zivot 🙂

dzou
29. sep 2009

ja uz neverim naozaj uz aj prsia ma zacinaju bolie i ked dost neskoro...inokedy ma uz davno boleli, ale teraz su take citlive, ani nie ze bolia...len ich tak citim a su take teple.no tazko sa to vyjadruje...pimma ale sak ktory dc si? uz nechcem prehadzovat stranu na graf ked pisem... 😅

mata1001
29. sep 2009

mojka aj mna to napadlo ze co by si tam robila,len som ta nechcela urazit.ze co robis v takom zapadakove...no ale nastastie som na tej spravnej kolaji....konecne....

pimma nevadi... aj ja som testla a len jedna ciarka. 😢 😢 😢 ale buduci mesiac to urcite vyjde neboj....

pimma
29. sep 2009

som 26DC a 14 DPO a nic, tak asi nic z toho 🙄

dzou
29. sep 2009

hm... tak neviem ale dakedy sa stane ze test nic neukaze ani 14dpo...ale netestovala si rano...skus zajtra ak teplota bude hore... rannym mocom

pimma
29. sep 2009

musi byt ranny moc? testovala som poobede.
mata, mrcha uz prisla?

dzou
29. sep 2009

nooo nemusi, ale je to tak lepsie lebp hcg je viac koncentrovane... teda na tej stranke merania bt mas napisane kolko % zien ukazalo na ktory dpo a na 14dpo to este nie je 100% takze este mas sancu 😉

mata1001
29. sep 2009

jaj pimma uz som po.dosla mi v nedelu.a uz nemam.ale ja som vzdy mavala len 1-2 dni.aj ked som brala HAK 😒
tak teraz idem ratat dni k ovu,sledovat hlien a hlavne merat BT.

a ty urcite skus este raz zajtra rano....

flamenga
29. sep 2009
flamenga
29. sep 2009

Elasti-Q, stojí to 50 Sk 🙂

mata1001
29. sep 2009

flamenga ahoj,a dakujem....si zlata...
ja som brala ten prvy acidofolan...tak strasne vela druhov je ze si neviem vybrat.a v tomto tvojom je este aj plus B6. hmmmm.....

flamenga
29. sep 2009

veď práve, že je tam aj to B6 🙂 ja som to kúpila v lekárni síce za 3€, lenže za tie 3€ boli dve krabičky po 30 tabletiek, plus krém proti striám 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre