• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa o dieťa ale stresuje ma dotieravá rodina

30. marca 2012 
autor
Nechcem vas sklamat ale tato super vecicka, tym ze je to mini pocitac s teplomerom nova vynde na okolo 5000Sk. :unamused:
25. sep 2007 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ale rozdiel je v tom, ze tento pristroj ti ukaze presne kedy mas vysoke plodne obdobie a nie ako bezna BT, ktora ti ukaze na grafe az ked ovu prebehla, s tymto pristrojom to mozes odhadnut dopredu, lebo po 6tich nameranych cykloch uz pozna tvoje telo a ma dost udajov o tom kedy mas najblizsie plodne obdobie ale je dobre mozno pouzit aj LH testy este k tomu ak chces vysledok na 100% :wink:
25. sep 2007 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
parada,
ale predsa len pockam este dva mesiace a ak nic, tak to asi kupim. ja som si dala aj v jednom centre vypocitat plodne dni, ale zatial mi to podla nich nevychadza.
25. sep 2007 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@funy @mywiel pouzivala si ten cyclotest?pomohol?
13. mar 2012 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechcem sa velmi staratz, ale myslim, ze spoliehat sa na to, ze pomocou pristroja otehotniete...skor si nastavite hlavu na sebapozorovanie sa, prave teraz budete obzvlast sustredene na to a pojde to o to tazsie........a co sa tyka temy.aby sa prestali pytat ludia, kedy bude druhe( snazili sme sa 7 rokov, kym sme to vzdali), tak som hovorila kazdemu, ze druhe nechceme, aj ked sme na nom intenzivne pracovali:slight_smile:.drzim vam vsetkym palce.......
13. mar 2012 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@milagros mam ho doma, vies ze som ani nestihla?! :grinning: pri prvom dietati som otehotnela na prvy krat a pri druhom do troch mesiacov. Ja som si to kupila uz predtym nez sme planovali ze pre istotu, ale to som netusila, ze som taka jablon :wink: este by som chcela jedno neskor tak mozno to vyuzijem a ak nie tak to predam, lebo zrejme som z tych stastnych zien co nemaju problém otehotniet.
14. mar 2012 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
milagros,

nepouzivala som ho.
30. mar 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok